Aldatildim ve bosaniyorum..

Helal olsun size ne zamandır şu forumda aldatıldığına dair bir sürü konu okudum ama herkes bi görmezden gelme peşinde sizin gibi dik duranı görmemiştim. Tebrik ediyorum . Kıza da dava açın bence yargıtay kararları var bununla ilgili tazminat alın , cümle alem öğrensin yanına kalmasın. Hatta ben televizyonda bile ifşa ederdim show tv haberi olur bundan

Tabi ki. Kafami kurcaliyor ama herseyi ogrendikten sonra bunlari sormaya hic firsatim kalmadi. Telefonunu kurcalamaya basladim, sonra ise anlasi ve telefonundaki herseyi silmeye basladi. Daha da dikkat etti. Hemen sonrasinda kiz zaten kendini ifsa ett. Kavga gurultu zaten firsat olmadi maalesef. Ama soracagim es kisisine bunu. Benimle oturup sakinca konusmaj istiyormus. Acaba oturup konusup herseyi sorsammi diyorum kendi kendime...

Evet haklilik payiniz var. Ama yaptigi cok edepsizce birsey. Disiplin kuruluna verilse en fazla ozel harekattan atilir, yani normal kadro polisi olarak devam eder dedi avukatim. Emniyet teskilati bosanma davalariyla ilgili edepsiz olan seylere cok agir yaptirimlar uygulamiyormus daha, personel acigi oldugu icin...

Son düzenleme:
Intihar ediyosa eder napalim yani.. her boyle diyene eyvallah desin herkes o zaman. Insanlarin zayif noktasini bulmuslar oh ..
Bence geri adim atma. Kizi da bosver isim bitmedi demissin sana yakisir mi bu . Yani sumuklu mendil atilmis diyelim bi yere. O mendili acip acip sumukleri incelemeli mi yoksa kurcalamamali mi..zaten atmissin gitmis. Bosver..

Arkadaslar dün esim olacak kisiyle oturdum konustum. Ona icimde kalan herseyi sordum.

O kizla ne zamandan beri konustugunu sonra kim önce irtibat kurdugunu vs. vs. sordum. Anlattigina gore (tabi supheli) sadece onun hesabina facebooktan baktigini soyledi. Hadi buna tamam diyelim bizde merakimizdan belki eski sevgilimize bakiyoruzdur. Sonradan bu kiz mesaj atmis seni ''önerilerde gordum merak ettim yazdim'' demis. Hatta ''masallah evlendin mutluluklar dilerim'' de demis. Sonra sohbet baslamis. Kiz buna yakislastikca es kisis uzaklasmis. Sonra sohbet oyle bir hal almiski kiz bunu tehdit etmeye baslmis. Eger bana kotu davranirsan konusmalarimizi esine atarim diye. ESIM de korkmus beni kaybedeceginden kizla konusmaya devam etmis. Yani devam etmis de..taa evime kada getirmis.
Iliskiye girdiniz mi dedim. Bana o kadar ileri gitmedigini soyledi. Sdece surtusmeler falan. Igrenc yani..bunu yazarken bile igreniyorum..
Kizi o gun neden eve getirdigini anlatti.. O gece evine donenemis otobus yokmus o yuzden evime davet etmis. O arada olanlar biraz olmus. Nefsime uydum birkerelik oldu dedi.

Hadi diyelim o zeynep denen kizin bana mesajlarinizi atacagindan kokrtun, neden daha ilerisine izin verdin? Bunun cevabini hic alamadim. Herseyi yalan gibime geliyor. Hic bir seven es bu kizla konusmaya bile baslamazdi birak bulasmayi...
Hic o kiza cevap yazmayacakti.

Guya bana hala deli gibi asikmis. Bana bosanmayacagini soyledi. Eger boyle bir adim atarsam kendisi mahkemede yalan soyleyecegini soyledi. Hakime ise o fotograflarin eski oldugunu, benden once oldugunu soyleyecekmis. Mesajlari haal duruyor ama hangi tarih oldugunu yazmiyor maalesef eger bunlari mahkemede soylerse belki hakim bana inanmaz...

Avukatim hakim beni bosar diyor, ama esin cok iyi yalan soylerse belki tarih erteler diyor ...cok moralim bozuk suan..

afedersin host ilerde havla deseydin keşke ne demek bosanmicakmis nasil bir arsizlik ya bu aklim almiyor sinir oldum evine getirip yatacak kadar serefs.z bu adam simdi ne oldu sende onu tehdit et o zaman seni rezil ederim butun is ortamina herkese duyururum diye bakalim napicak

Canım Instagram'da avukat bir sayfa bence sorunun cevabı burda

Eklentiler

• Screenshot_20190204-135508.png
    670,3 KB · Görüntüleme: 145
  • Screenshot_20190204-135504.png
    705,6 KB · Görüntüleme: 145
Eşinin anlattıkları ve senin bu yaşadıkların beni bile etkiledi. Sürtünmeyle oldu demesi bile Allah'ım deli ediyor adamı. Umarım hersey gönlünce olur. Allah yardimcin olsun. İstediği kadar eski resimler desin eşinin kızla mesajlaşma tarihi yeni sonucta. Tüm delillerin yedeğini al ne olur ne olmaz.

Ah canım ya aynı dert brnim başımda var 2 senedir aldatılıyorum üstelik kız evli ve çocuklu bir adam olduğunu bildiği halde bendede deliller var resim değil ama mesajlar var şahitlerde var eski iş yerinden.yakaladım ben senin gibi duruş sergileyemedim malesef affettim meer devam ediyomuş bugün 3 ay oldu hala kopamıyo ondan yalan söylüyolar bende boşanmak istiyorum artık.kızda yüzsüz çirkef annesiyle kapıma geldiler kensilerini savunmak içinmiş tüm suç eşimdeymiş onun peşini bırakmayanda eşim olmuş bizde cinsellik falanda var kız yani bu evli yada boşanmış değil.hala kopamıyo ve ytanmadan boşanmayalım biraz ara verelim birbirimizden uzaklaşalım kafamızı toplayalım diyor.asıl konudan vazgeçmiyor o konuda bi önerisi yok.bıçak gibi kes at ya dimi.kıza işte elim kolum bağlı mecburum idare et biticek sürekli beni kötülemiş eşimi sevmiyorum falan ilişkiye onu ikna etmek için zaten sonunda kız patlattı olayı.eşim boşanmıyo diye tehtit ediyodu eşimi bana şantaj telefonları açıyoduki eşimle kavga esip biranönce boşanalım diye yani eşimin yapamadığını o yapmaya çalışıyodu.çok zor bi durum ama duruşuna hayran kaldım.benidede 2 çocuk var 2-7 yaşlarında.hem cinslerimiz bazen kalleşlik yapabiliyo ya madem bu adamın evli çocuklu olduğunu biliyosun niye başlıyosun.valla bende karar vermek istiorum ama senin gibi güçlü değilim çocuklarıma tek bakıp büyütebilcrkmiyim o sorumluluğu alabilcekmiyim hep bu taraftan bakıyorum onlara kolaylıkla o mutluluğu vermek istemiyorum hiç aptalca bi düşünce belki ama.bizdede eve getirme yok ama otellere gitmişler eşim itiraf etti.diyoki eşim vicdanen rahatsızım ona söz verdim 2 senesini aldım yarı yolda vicdanen bırakmak istemiyorum diyo.e ben be olcam diyorum cvp veremiyor.demek istediği şu sende kal oda kalsın bu şekilde devam edelim.

Esin baştan sona yalan söylüyor. Söylediği yalana beş yaşındaki bebek bile inanmaz öyle moktan yalan söylüyor yani. Kurtul bu pislikten. Eğer bosanmazsan sürtuguyle gününü gün etmeye devam edecek çünkü.

Esin cok büyük bir pislikmis. Seninle evlenmesine rağmen unutmamış, ukde kalmış, fırsatını bulur bulmaz da yapacağını yapmış. Ne sürtünmesi, neler döndü aralarında tahmin bile edemeyiz. Pislikler!

Yalnız zeynep'in ailesi de ne yüzsüzmüş. Pardon da ne davası açacaklarmış sana çok güldüm.

Aynen yahu
Benim yetiştirdiğim evlat şöyle bir şey yapsa, karşı tarafa yalvarırım özür de dilerim tehdit etmek de ne yüzsüzlük.
Dava açsalar nolcak iftira yok, kara çalma yok...hakim bu ne demez mi??

Her turlu bosanirsin

Eve getirmek ne cesaret yahu. Konu komsu gorse sen cikip gelsen ne olacak.Valla pes doğrusu. Şimdi gördüm detayını. Bunlatin arasinda duygusal anlamda da biseyler varmış bence. Bunları hicbir zmn unutamazsın artik olaki bosanmazsan. Kendini düşünerek bi karar ver ailenle de paylaş onları dinle derim tekrar. Allah yardımcın olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…