Aldatildim ve bosaniyorum..

Öncelikle merhaba ablalarim, kardeslerim..

Benim konumu okuyanlar olmustur. Esim denecek s*refsiz beni eskiden platonik asik oldugu kizla aldatmisti. Ben konu acmistim sizden fikir almak icin, cunku haraketlerinden supheleniyordum. Sizin fikirlerinizle telefonunu karistirmaya baslamistim. Zeynep denecek o kadin kendini sonunda ifsa etmisti.

Ben o kizin ailesini buldum sosyal medya aracigiyla. Ablasina, babasina, annesine hepsine yazdim. Rezil ettim. Bazi gonderdigi fotograflari yolladim onlara. Benimle iletisim kurmak istediler bu konuyu konusmak icin. Bende ilk once kabul etmedim. Taa evime kadar gelmek istediler. Sonunda kabul ettim. Bu konun uzerini ortmemi istediler. Aksi takdirde dava acacaklarini söylediler?! Ben de elinizi ardiniza koymayin dedim ve iletisimimi kestim. O kadar sinirliyim ki, ofkeden delite dondum diyebilirim. Bu kadar da midesiz olunmaz ki?!!... O kizla daha isim bitmedi, kafamda suan baska seyler var.

Herneyse, simdi ise bosaniyorum. Avukatimla tum delilleri topladik, ama bir sorun var. Esim benden bosanmak istemiyor. Evime esyalarimi toplamaya hala gitmedim. Esim memleketime kadar geldi, kapiyi acmadim. Surekli numrasinin son hanelerini degistirirp bana mesaj atiyor. Yani engellesemde numara degistigi icin mesajlar yine geliyor. Her gun neredeyse yalvariyor. Raporlu gunleri bitmis, ise gidince hic bir is goremiyormus. Hayatindan sogumus. O zeynepide her yerden silmis. Daha tovbe bismillah yolda yururken bile kiz sifatina bakkiyormus. Gulunc gercekten. Eger bosanirsak hayatina son verecekmis...

Hic biri beni ilgilendirmiyor daha dogrusu. Icim sogumadi, sogumayacakta. Sadece kendini öldurmesin yeter.
Sadece sorum su olacak; esim bosanmak istememesine ragmen, biz delil sunarsak hakim hala bosanmamiza karar verebilir mi? Bunu bilen arkadaslar var mi acaba aramizda?

Çok üzüldüm yaaa. Yokmu bu evliliğin bir şansı.Sonra o kadına gider diye çok endişeleniyorum

Konunuzu hatırlıyorum öncelikle gerçekten büyük geçmiş olsun çok zor bir dönemdesiniz. Kadını rezil etmekle gerçekten çok iyi yaptınız layığı oydu zaten, koca kişisini de boşayarak hakkını veriyorsunuz zaten . Deliller varken o kadar uzayacagını sanmıyorum davanızın. Allah yardımcınız olsun.

Aa ben o konunun sessiz takipçilerndendim zaten belliydi bir şey olduğu hatta çok sabırlıydın bekliyordun
Nasıl gelişti ki olaylar
eşin o kıza platonikken kızın aklına birden nasıl düşmüş eşin
En iyisini yapıyorsun dik duruşun takdir edilesi kolaylıklar diliyorum umarım daha çok üzülmeden kurtulursun

Nasıl deliller var elinizde? Bence para alın mahkemede bu gereksiz gururunuz ona hediye olacak, zarasız ve ucuz atlatmış olacak...aldattığına göre zaten sizi gozden cıkarmıstı, peki kaybedeceği ne olacak? Bişeyler kaybetmeli...Vay be ne gururlu ne muhteşem kadınmış demeyecek kimse...Elinden parasını alın ki o kız yiyemesin...çünkü kesin boşanacagınızı anlayınca o kızda alacaktır soluğu şu an ara vermiş olsa bile...
Katiliyorum. Oyle kolay degil bir bedel odesin ki ici yansin. Siz emek verdiniz niye baskasi yesin o zeynep denen kadin mi yiyecek. Tazminatti nafakaydi gezin tozun o paralarla catlasinlar!

Bana deli diyeceksiniz ama ben ondan nafaka bile istemiyorum. Parasida hayatida hepsi onun olsun. Benim gelirim kendime yetiyor cok sukur. Ona muhtac degilim.
Kanitlarin hepsini topladim. Hatta o oldatiigig kiz bana neredeyse hepsini sundu. Insallah az bir sure de olsa bagli kalmam bu es kisisine.
Canim akla yardimcin olsun. Ben rüyamda eşimin aldattığını gördüm gördüm de 3 gun adama işkence ettim. K.çin açıkta kalmıştı dedi. Allah sabir verdi rüyası bile kötüydü.
Abooovvv kızı da mahkemede sahit yazdir tek celsede bile biter.
Kardeş bu gözler ve kulaklar intihar ederim diyen hatta boynuna ip takanlari gördü. Sana tavsiyem bu kararlılığını bozma.
Tazminat ışte istemem deme. Al ve bir hayır kurumuna bağışla. Pis adam

Benim konumu okuyanlar olmustur. Esim denecek s*refsiz beni eskiden platonik asik oldugu kizla aldatmisti. Ben konu acmistim sizden fikir almak icin, cunku haraketlerinden supheleniyordum. Sizin fikirlerinizle telefonunu karistirmaya baslamistim. Zeynep denecek o kadin kendini sonunda ifsa etmisti.

Ben o kizin ailesini buldum sosyal medya aracigiyla. Ablasina, babasina, annesine hepsine yazdim. Rezil ettim. Bazi gonderdigi fotograflari yolladim onlara. Benimle iletisim kurmak istediler bu konuyu konusmak icin. Bende ilk once kabul etmedim. Taa evime kadar gelmek istediler. Sonunda kabul ettim. Bu konun uzerini ortmemi istediler. Aksi takdirde dava acacaklarini söylediler?! Ben de elinizi ardiniza koymayin dedim ve iletisimimi kestim. O kadar sinirliyim ki, ofkeden delite dondum diyebilirim. Bu kadar da midesiz olunmaz ki?!!... O kizla daha isim bitmedi, kafamda suan baska seyler var.

Herneyse, simdi ise bosaniyorum. Avukatimla tum delilleri topladik, ama bir sorun var. Esim benden bosanmak istemiyor. Evime esyalarimi toplamaya hala gitmedim. Esim memleketime kadar geldi, kapiyi acmadim. Surekli numrasinin son hanelerini degistirirp bana mesaj atiyor. Yani engellesemde numara degistigi icin mesajlar yine geliyor. Her gun neredeyse yalvariyor. Raporlu gunleri bitmis, ise gidince hic bir is goremiyormus. Hayatindan sogumus. O zeynepide her yerden silmis. Daha tovbe bismillah yolda yururken bile kiz sifatina bakkiyormus. Gulunc gercekten. Eger bosanirsak hayatina son verecekmis...

Hic biri beni ilgilendirmiyor daha dogrusu. Icim sogumadi, sogumayacakta. Sadece kendini öldurmesin yeter.
Sadece sorum su olacak; esim bosanmak istememesine ragmen, biz delil sunarsak hakim hala bosanmamiza karar verebilir mi? Bunu bilen arkadaslar var mi acaba aramizda?

Merhaba. Aldatılmak gerçekten kötü bir durum. Sizin hissettiklerinizi biz hissedemeyiz tabi ama anlamaya çalışıyoruz. Şu an olayın sıcaklığıyla Zeynep'e sarmışsınız. Zeynep'in yaptıklarını doğru bulmuyorum ancak onun hatası sadece kendisini ilgilendirir. "Rezil ettim, o kızla işim bitmedi" gibi şeyler diyorsunuz. Bence o kızla bir işiniz yok ve olmamalı zaten. O kızın kişiliği veya yaptıkları sadece kendisini ilgilendirir. Çünkü size zarar veren kişi Zeynep değil, eşiniz. Eşiniz bunu başka bir kızla da yapabilirdi. Bu durumda sizdeki yıkım yine aynı olacaktı. Ancak Zeynep bu yaptığı eylemi evli olan başka bir erkekle yapsaydı sizde bu yıkım yaşanmayacaktı. Yani sizi yıkan kişi bu durumda Zeynep değil, eşiniz oluyor. Gelelim eşinize. Eşiniz sizinle evlenerek size karşı bazı sorumluluklar yüklenmiş oluyor. Sadakat te bunlardan biri, hatta en önemlisi. Güveninizi kırmış bir kere, siz de bu evliliği bitirmeye karar vermişsiniz zaten. Bu aşamada ne eşinizle, ne Zeynep le, ne de Zeynep'in yakınlarıyla doğrudan işiniz olmasın. Eşinizle de Zeyneple de aranızdaki meseleleri sadece adli kurumlardan halledin.

Davayi aldatilmaktan degil de siddetli gecimsizlikten acip o delilleri de koyabilirsin.
O kadinla gorusmedigi kismi yalan.Genelde hep oyle derler. Zaten bir kez yapan hep yapiyor.
Gecmis olsun, guclu durusunuzu bozmayin...

Kadını tamamen olayın dışında tutmak bana göre değil.Şu hayatta herşeyin bir bedeli var,iki kişi zevk sefa sürecek aşk böceği olacak diye o kadının yuvası yıkılacak, hele hele çocuklu bayanlar aldatılma sonrası amma boşansın amma boşanamasın bir ömür hayatın yükünü çekecek ,Maddi manevi tarjedik şeyler yaşayacak,ama o kadın elini kolunu sallayarak egosunu ve daha başka yerlerini tamin etmeye geniiiş geniiişş devam edecek öyle mi?

Bu kadar pervasız biri kendi kendine utanacak mı sanıyorsunuz veya yaptığı iğrençliği 1gün olsun sorgulayacak mı? Bırakın ailesi öğrensin yaptığı rezilliği yaptığı şeyden bırakın o da payına düşen rezilliği yaşasın, maddi değilse de manevi kayıpları olsun bizahmet!

Belki utanır da birdaha evli erkelere bulaşmaz.Yoksa böyle tipler daha çok canlar yakar.Çok gözyaşları döken kadınlar olur.
Adam baştan aşağı rezil zaten.O na dabir ömür yetecek kadar etrafa rezil olmuşluk vicdan azabı kalacaktır.Yarın öbürgün evlenecek olsa bu vukuatla zor evlenir.

Hoş böyle tipler genelde eşim aldattı ayrıldım diyen cinsten çıkar !

Son düzenleme:

Merhaba arkadaşım eski açtığın konudan çok etkilenmiştim ve ne yaptığını merak etmiştim
açıkcası şuan bu aşamada olmana elinde delil olmasına çok sevindim. Sevindim diyorum çünkü bunu bir kurtuluş olarak görüyorum zira aldatmanın bile bir ahlakı vardır ama eşiniz ahlaktan çok çok yoksun... Yazdıklarından da görüldüğü üzere sen gerçekten çok güçlü bi kadınsın, ve bunlaın üstünden rahatlıkla gelirsin.
Sen ne kadar terbiyelisin ki bunu anlatmaktan bile Zeynepim yaptıklarından bile utanıyorsun Eşin denen mahlukatın mesleği ne bilmiyorum eğer saygın bir meslekse avukatınla görüşüp. Neler yapabileceğini düşünebilirsin
Unutma biz kadınlar çok güçlüyüz.

Erkekler boşanma aşamasında aşırı kusurlu olduğunun bilincinde olunca, aşık numarasıyla boşanmam demeye başlıyorlar. Sevseydi zaten aldatmazdı. Dava açılıp o talepleri görünce de çirkeflik dönemi ve tehditler basliyor. Bu da kadini yıldırıp taleplerinden vazgecirmeye yönelik.
Bizim bir davalimiz her hafta intihar ederim şöyle yaparım diye yalvarıyordu. Kadın da yumuşama dönemine girmişti. Sırf gözü açılsın diye adama ya anlaşmalı yapsak taleplerimizden de vazgecsek dedim adamın gözlerindeki ışıltıyı gormen lazin. Yuzune kan geldi herifin hemen olur dedi. Orda herkes uyandı işte.
Karşı taraf şu an ne isterse istesin siz aldatildiniz ya da geçirmiyorsanız, sizin için evlilik çekilmez hale geldiyse hakim boşar. Ayrıca tazminat ve nafakanizi da çok rahat alırsınız.

Tabi ki de inanmadim kendini oldurecegine. Ama kendine de bana da kolayca zarar verebilir. Polis oldugu icin surekli yaninda silah tasiyor...

Neler görüyoruz okuyoruz hergün sakın onu tahrik edecek birşey yapmayın.Siz haklısınız ama Allah korusun birşeyler kötüye gitse kötü şeyler olsa birde damga yapıştırılar size.İnsanlar çok acımasız.
Kendinizi güvene alın derim.

Arkadaslar herkese tek tek cevap veremiyorum. Kusura bakmayin bu bosanma isiyle ugrastigim icin fazla giremiyorum KK'ya.

Öncelikle bazilarimiz Zeynepin ailesini karistirmaya hakkim yokmus denmis. Benim gorusum bu konuda cok farkli. Benim yuvami yikan bir kisi kendi yaptiylaa rezil olmali ki yaptigindan ders alsin. Kendisi zaten nasil bir pislik yaptiginin farkinda. Bu olayin kizginligimi sadece ona dökmem sacma olur. Kendisi yaptigini seyi biliyor nede olsa. Ailesi kizin yabancisi degil. Sonucta annesi dogurmus kizi ve iki tarafta birbirine sorumluluklari var. Kizlarinin ne yaptigini ogrenmeleri gerek. Boyle bir buyuk olayin bir yuvanin yikilmasina sebep oldu. Ustelik ben diger akrabalarina haber verir onu daha da rezil edebilirdim, ama yapmadim. Suclu olan 2 kisi var; biri es kesisi digeri de Zeynep. Herseyin bir bedeli vardir. Belki kendisi suan bedel ödemiyor, bilmiyorum. ama es kisisiyle dasha isim bitmedi.

Avukatimla bunlari istisare edecegiz daha. Belki mesleginden atilir. Cunku raporluyum denen günde kizla berabermis. Yani atilmasi icin buyuk bir sebep. Ustelik bulundugu kurum Ozel harekat subesi zaten adam cikarmaya meyelli bir kurum. Esimin ailesi de biliyor bu arada.

Çok üzüldüm yaaa. Yokmu bu evliliğin bir şansı.Sonra o kadına gider diye çok endişeleniyorum
O kadına gitmesinden mi endişeliniyorsunuz????kimki onlrrr..defolup gitsin.iki o ..p...ancak birbirine yakışır.öyle adiyle yaşayacagına yol versin layıgınn yanjna gitsin.

Tek celse de bile boşanabilirsin elindeki kanıtların ile... Hayatına son vermek mi ? Ahanda buraya yazdım , boşansın 3 ay snra başka birini bulur.

X