Aldatildim ve bosaniyorum..

inşallah bir an önce bosanirsiniz. .

Sürünsün şerefsiz, nasıl hirslandim okudukça. Gözümde canlandı. Kardeşim elinde ne var ne yok ardına koyma. Rabbim kurtarsın sizi o pislikten utanmaz arsızdan. Kızı ifşa et hatta burda bile ad soyad verebilirsin. Karı koca arasına girip böyle şerefsizlik yapan, kanı bozuk hem cinsimi merak ediyorum. :))) Yazıklar olsun onun gibi kadına ve onu yetiştiren anne babaya.

Kusura bakma sen de kabul ediyorsun. Azcık cesaretiniz olsun ya nasıl mideniz var öyle.

Cok komik gercekten geber de geç, yaparsa kendine yapar iki gün üzülürüm sonra unuturum de, uçkuru bozuk herif o metresle mutlu olsun kızım sen hayatina bak !!! Delil sunarsan boşar hakim seni...şükret bak neler var, ailen yaninda olmayabilirdi boşanacak gücün olmayabilirdi...hayatini yeniden kurucaksin.

Eminim onlarda etraflarina rezil olmamak icin
Konunun kapanmasini istiyorlqrdir.
Yoksa öyle rezillikten sonra zannetmiyorum kizlarinin arkasinda dursunlar

Bende artık kararlıyım arkadaşlar dün eşimi kapıyı açmadan gönderdim.boşanma davası açıcam.dün telefonumuzun bi özelliği var konum izleme işten gelirken geç geliyo kapanış sonrası onun mahallesine girdiğini gördüm tekrardan haritadan.artık aradım napıyosun sen diye sessi kaldı cvp veremedi sonra bağırmaya başladı haksız adam bağırır standart.ısrarla bitirmiyo ısrarla.ne gurur bıraktı ne onur.bi o pu için 3 canı yakmaya devam ediyo.artık yeter dedim.sana anlatıcam aç diyo.o yerde senin ne işin olabilir bas düz yoldan gel yalan konuşuyo işte düşündü yarım saat bana açıklama yapcakmış bugüne kadar söylediklerinin hep yalan olduğu çıktı zaten artık bilerek kabdırılmayı kabul etmiyorum kararlıyım bende onca yaşattıklarından sonra artık midemde kaldırmıyo.beyni uçkurunda gezen bi adam.resmimizi koymuyo ki kız yanlış anlamasın çünkü onada ümit vermeye devam ediyo bu kadar ucuz bi adam bitircem inşallah rabbim o gücü bana versin yeterki .2 evladım var derimki eşim öldü gitsin kimle ne yapıyosa yapsın.benim ne kadar haklı olduğumu bu davada kendide görcek çevrede görcek rezil olcak

Evet, yani bir kac kere getirmis hemde. Insanlar boyle cesareti nerden aliyor sasiriyorum valla. Kiz buna zamaninda hic yuz vermemis. Buyuk ihtimalle hala sevmiyor nemim es kisisini, cunku daha kendisi yeni bosanmis. Duygusal boslukta belli. Boslugu doldurmak icin esime rast geldi. O da o kizin arzularini karsiladi...

Bana ailesi gelip konustugunda hala eski esine sevdigini ve ondan zor koptugunu soylemislerdi. Adam nedense bosanmak istemis bu Zeynep denen kizla. Tam olarak sebebi ney biliyorum, umurumda da degil. Yani esimi yara bandi olarak kullanmis. Esim de baliklama atlamis iste. Ailesinden duyduguma gore de kiz maddiyat olarak pek iyi durumda degilmis. Zamaninda cok borc falan yapmis. Ailesi kendilerini acindirmak icin bunlari anlatti bana. Esim de maasi iyi meslegi guzel. Bu o zeynepe cazip gelmis olabilir. Yani oyle tahmin eidyorum..

Nasil dayaniyorsunuz bu kadar aciya? Kendinize yazik etmeyin. Hem sizi hem o kizi idare ediyor. Ben öyle adamla ayni cati altinda yasayamam. O kizin yatagindan cikip sizin yataginiza giriyor...igrenc gercekten. Bence hic dusunmeden bosanin. Allah buyuktur ve bir gun bosandiginizda bu acilardan kurtulacaksiniz.

AcilayBorte aynı günahın insanları da ondan denk gelmişler. Senin eşinde kabahat .niye araniyo. Çok affedilecek bir durum değil.bence dha fazla muhatap alma bunları. Ikisi de zaten mutlu olamaz zaten kendi iclerinde mutsuzlar belliki. Boşver canım çok değmez kendini üzmeye senin bi günahın yok. Sen kendini düşün ona göre karar ver. Bunu affedersen artik ötesi de yok zaten. Dha büyüğü artik yatakta basman olur. Salıver gitsin...

Hala neyi bekliyorsunuz bu konularda karşı taraftaki kadınlar yerine kocanızı suçlamalısınız. Bu nedir yahu midem bulandı kaldırmayın böyle bişeyi.

Boşaaaaaaaaaaaaaa lütfen...lütfennnnnnnn.

Canım benim bende öerak etmiştim.Okudum şimdi detayları.O sana yazsın duraun cevsp verme.Kendini tutamayıp cevap verirsende sakın küfürlü konuşma.Güzel bir dikekçe hazırla.Vidiolar ,resimler gepsi sende zaten.Zeynebede sakın acıma.Çalışıosaçalıştığı yere git anlat.Eşinide mesleginden nasıl edicem bilmiorum ama elinden geleni ardına koyma.Çocuğun varmıydı?Ailen ne dediler .Çok şükür işin var.Tabikide karar verir.Hakim soruo zaten sana defalarca soruo.Benim kadınlık gururumla oynadı.Beni aldattı.Evime getirdi diceksin.İstemiorum ben seviorum dersede o kocan olacak mahlukat bebi aldatan birine güvenemem hakim bey diceksin.Zatennaldatma var .Hepimizayrı ayrı sınanıoruz.Üzülme neolud.

Ben hukuk okuyorum bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışayım. Aldatma yani zina kanunda özel olarak belirlenmiş bir aldatma sebebidir. Yani deliliniz olduğu müddetçe boşanırsınız eşinizin beyanına ya da sizin başka kusurlarınıza bakılmaz.

üff nafaka korkusu olunca hemen akılları başlarına geliyor bu erkeklerin.

al zeynepini başına çal diyin o konunuzu okuyup şok olmuştum bir an önce bu iğrençlerden kurtulursunuz umarım.

Konu sahibi dgl bu...selin _123...

Evet konu sahibi değilim bende konu sahibinden cesaret aldım eve almıyorum kaç gündür nerde banyo yapcam diyor pislik utanmadan bende git sevgiline dedim.burayı bitirmek istemiyor orayıda.ne kadar maymun iştahlı bi adamla evlenmişim.aile avukatımla bu konuyu bi kaç kere konuşmuştum bi şekilde brni döndürmüştü eşim ama artık kararlıyım bitirmiyo çünkü.yrt dışunda avukatım geldiğinde işleme koycağız.benim gözümü korkutan hep çocuklar oldu büyük kıxım çok etkilrniyor sürekli aramıza giriyo tartışma olcak sanıyor.baba annemle düzgn konuş anne kızma falan.çok üzülüyorum.anne babam lütfen eve geldin diyo ciğerim parçalanıyor.bugüne kadarda evlatlarımı düşünerek hep geri adım attım.gerçekten başta olan anlar beni.ikide bir babasını arıyo baba bugün gelceksin dimi diye.işte lafın dözün bittiği yer.itte olsa köpekte olsa baba ya çocuklarıma üzülüyorum küçükler daha(( allah yardım etsin bana.

Allah yardımcınız olsun...bende aldatıldım ayrıldım....kabul edlck bir sey dgl.

Arkadaslar, bosanma icin kisa surede delilleri toplayarak hemen bosanma dilekcesini verdik makkemeye. Dilekceye karsilik es kissinden cevap gelmis. Hic bir SEKILDE aldatmayi kabul etmiyor. Ona karsilik delil bile sunmus, Yani nasil yapti hic bilmiyorum . Bir tanigin dinlenme talebinde bulunmus oda ZEYNEP. Inanamiyorum resmen... Igrenc bir sekilde aldatildim ve bu adam benden neden bosanmak istemiyor? Korkum da buydu zaten ya bu is bir kac celse de anca bietecek, ya da hakim bana inanmayacak  

Bu durumda olanlar hic oldu mu aramizda?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…