Aldatıldım mı????

Aileme anlattım annem de senin gibi düşünüyor canım hatta eski kafa bütün suçu kıza yükleyip kocamı aklıyor. Ya da beni yumuşatmak için yapıyor bilmiyorum. Ama babam şok oldu çok üzüldü hayal kırıklığına uğradığını söyledi ve dönme yerin artık burası dedi. Eşim olacak adamı çok severdi baba oğul gibilerdi abimden hiç ayırt etmezdi. Kocam olacak adam da babamı ayrı severdi. Benden çok arar konuşurdu. Babama çok düşkünüm belki bir gün affetmeyi düşünsem bile babamın sevmediği bi adamla birlikte olabilir miyim bilmiyorum. Babam onu yeri göğe sığdıramazdı yerle bir etti kendini.
Öfkem hafifleyince bazen özlüyormuşum gibi geliyor ama sonra iki kat öfke basıyo o aşağılığı neden hala düşünüyorum diye. Öfkemden kırgınlığımdan affedeneyeceğimden Eminim ama sevgimden emin değilim. Hala seviyor muyum yoksa yılların alışkanlığı diye yadırgıyor muyum bilmiyorum. Kızım sürekli babasını soruyo yakında gelicek diye yalan söylüyorum psikolojisi çok etkilendi bi sıkıntı olduğunu bilmesini istemiyorum. İnanıyormuş gibi görünüyo ama bişeylerin yolunda gitmediğinden haberdar bence.

bosanın bosanmayın demek cok zor bu durumda. bence bosanıp bosanmamaktan cok sız affedebılecek mısınız? eve dondugunuzde herseyı unutup eskı duzenınıze donebılecek mısınız huzurlu ve mutlu olan ? bu soruların cevabı aynı zamanda cocuklar ıcın bosanmak mı bosanmamak mı sorusunun da cevabı bence. cunku bu olay aklınızın bır kosesındeyken gerıye donersenız, ben cocuklarınızın daha mutsuz olacagını ınanıyorum. sureklı huzursuz guvensız ve tedırgın bır ortamda buyuyecekler. bence kafanızı dınleyın hıcbır sey ıcın acele etmeyın bu cok onemlı ve zor bır karar.

Esiniz çok Suçlu kesinlikle ama daha çok salak kusura bakmayın. Ama bence sakince düşünüp fevri karar vermeyin. Kızınıza destek aldırın muhakkak . Ailenize çok üzüldüm .babanızla birde esiniz özel mi konuşsa bilemedim hiç .çok üzüldüm ben size gerçekten ama ne bileyim işte fikrim hala aynı . Allah kalbinize ferahlık versin en doğru ve ic huzuru yaşayacağınız kararı verirsiniz umarım .

Herşeyi unutup affedebileceğimi bilsem bir dk durmazdım dönerdim ama kendimi tanıyorum dönersem daha çok yıpratırım kendimi. Ben huzursuz olursam çocuklarım daha çok etkilenir. Onlar için bile olsa dönenem. Onu affedemiyorum affetmeye çabalamıyorum da. Zamana bıraktım. Olaylar iyice soğuduktan sonra daha mantıklı düşünebilirim belki. Zaman geçsin belki boşanırım ama Şu an hiç bişey düşünmek istemiyorum Çok yıprandım ve bir süre kafa dinlemek istiyorum

İyi dileklerin ve duaların için teşekkürler canım. Babam o adamın yüzünü bile görmek istemiyo artık eşim olacak adam da aramaya cesaret edemez. dönmemeye kararlıyım. Boşanma hususunu da zaman bıraktım. Şuan tek düşündüğüm kızım. Bütün ilgim alakam ve şevkatimle ilgileniyorum bu olaydan daha fazla yara almasın diye. Artık sadece hayırlısı diyorum

Geçmez bu his. Yazıklar olsun ya çok üzüldüm

İlginize mesajlarınıza teşekkürler kızlar. 2 buçuk ay babamlarda kaldım. Bu arada kocamın yalvarmaları kaynanamların ısrarları felan filan.. babamlara geldiler kocam ve ailesi bizimkilerle konuştular. Aldatma yok son bir fırsat ver dediler. Kızım da babam diye tutturdu. Vicdan yaptım Sonuç olarak kürkçü dükkanına geri döndüm. Mutlu musunuz derseniz hiç değilim. İçimde hep kuşku hep şüphe. Kocamın o abartılı üzerime düşüşleri hep yapmacık geliyor. Karı koca hayatımız bitti yanıma yaklaştırmıyorum. Daha dün bile en basitinden bi pantolonunu sordu yarın giyecekmiş. Neden yarının ne özelliği var kendini kime beğendirmeye çalışıyorsun diye söylendim gene tartışma... iyi mi yapıyorum kötü mü bilmiyorum. Arada keşke dönmeseydim diyorum. Bakalım bu şekilde nereye kadar gidecek

canim yanlis anlama ama eger donduysen bence olanlari hic yasanmamis sayman en dogrusu olur. Umarım her sey senin ve kizin icin en hayirlisiyla sonuclanir

Sizin için çok zor tahmin edebiliyorum.Ama eve kızınız için de olsa döndüyseniz sürekli kavga ortamı olmasa çocuk için daha iyi olur sanki.Tabi unutmamız ve sürekli acaba demeniz çok normal.bir kere güveniniz sarsıldı.bu süreçte psikolojik destek alsanız eşinizle terapiye falan gitseniz belki daha iyi olabilir.Eger hala toparlayamayacak durumda olursanız o zaman boşanmayı düşünebilirsiniz. Belki eşiniz gerçekten çok pişman olmuştur.ins bir an önce toparlayabilirsiniz.

Ben sizin ayrılmanizi istemeyen gruptaydım halada öyleyim .şu an kötü yapıyorsunuz madem döndünuz artık huzurla yuvaniza adapte olmaya çalışın kendiniz çocuklarınız için yapın bunu en azından .tek şans sadece tek şans vermissiniz evliliginize ona göre davranın bence .siz cok Hassas bir kadınsınız bu çok belli kendinize zaman tanıyın ama eşinizden uzak durarak değil kendinizi ona net ifade edip bu konuyu acmamak üzere kapatarak yapın bunu .ve tabi eşinizin bunun son şansı olduğunu iyice kafasına sokun. Mutlu olmaya çalışın unutması zor şeyleri unutmaya çalışın. Umarım çoook mutlu olursunuz

evet aldatılmışsınız.

hatta hala aldatılıyorsunuzdur muhtemelen.

iş arkadaşına çiçek gönderdiğini söyleyemeyecek kadar sıkmak diye bir şey olamaz.

bize iş arkadaşlarımız çiçek gönderiyor mu da adam göndericek.

benzer bi hikayeyle aldatıldım. tavsiyem bu ilişkiden kârlı siz çıkın işiniz yoksa iş sahibi olun daha da bakımlı olun. hatta çevrenize şöyle bir bakının bakalım kafanıza uyacak bi erkek var mı? adamı şutladığınızda bekar kalacaksınız sonuçta aklınızda bi potansiyel olması iyi olur yoksa ayrıldığınızda o nimetle laylay devam ederken siz darman tuz olursunuz (aldatın demiyorum tabi ki) adam sizden gitmiş bir de sinsi. 2. bir şey yakalayana kadar vakit geçecek belli ki o süreyi iyi değerlendirin ve BENCİL OLUN.

ve bu kanıtları iyi toplayın. boşanmanız gerekirse diye bundan sonra.

bence durduk yere çiçek yollaması ilk başta çok manidar geldi bana
ikincisi bu kadar suçsuz madem neden yalvarıp,şiir yazıyo sana
üçüncüsü bu kadınla ya ilişkisi var ya da kadının zaafı var eşine etrafında dört dönüyo
dikkatli ol derim
bi iş yeri ziyareti yap,etrafa bi bak hatta kadınlada bi konuş normal bi şekilde derim

Sana direk aldatıyor diyemem kadınlar olarak iyice paronayak olduk çıktık cunku.. ya dedikleri dogruysa? Ve sen sürekli eve geri döndügün halde mevzuları kapatmayıp sık bogaz ediyorsun en sonunda adam da eeeh yapmasamda bir yapsamda diycek ve korktugun basına gelcek. Döndüysen evine bırak eskiyi düzgün bir sekilde hayatına devam etmeye calıs. Ve iş yerıne ufak bir ziyaret yapabilirsin. Bak bakalım o kız kimmiş kimin nesiymiş seni görünce panik vs oluyormu? Sonucta icimize dogar anlarız yani.. ama ortada herhangi bı kanıtın yokken karpuz kabugu aklına sokma derim ben..

Yok o şekilde davranmayın tabi kolay değil sizin için de geçmişi affedin diyeceğim ama kolay olmayacak tabi hakkınızda hayırlısı psikolojik destek alsanız çok iyi olur şuan devletin de destek olduğu merkezler var evli yahut boşanacak çiftlere destek veriyor Bi randevu alın

Bikere ilişki de saygıyı kaybetmissinz,
Adamı basmıs gibi evi terketmeler vs,sonra niye geri donuyosun ablacım?
O anlattığı hikayeye de inandm deme yani.
Her is yerinde müdürle vs ile sıkıntılr olur,cıcek gönderıldığını ilk kez duydum.Heleki evli bi adamın.
Resimlerine baktım afedersiniz bi halta benzemiyo. Hazmedemiyorum demişsiniz,öncelikle bir kadın oladak sucu kocanızda arayın.
Herkesin güzelliği kendine.Ayrıca güzel olsa(size göre)hee tmm ozaman mı diyeceksiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…