Aldatıldım mı????

Adamin beynine isleyip duruyorsun bu ismi
Ister istemez cikmistir agzindan
Yadam sdni sevmese yuvasini korumak istemesse okadar ugrasirmiydi
Her erkek sacmalama potansiyeli adayidir oda cicek yollayip sacmalamis sucuda anlamis uzatmayin artik
Adsmda bikar yilar
Esegin aklinada karpuz kabugu sokma gecti bitti.
Bosanicanda ne olucak cocugun babasiz kalacak
Daha iyisini mi bulacaksin buldugunun yapmiyacagini kim diyecek.
Onun icin affef gitsin uzatma

İçimden geçenleri yazmışsınız. Bence de müdürüm bana çiçek alacak ben yüz bulacağım da neden moralin bozuk diyeceğim selam vermeye çekiniyorum ki yaşıtım müdürüm yani o derece. Şaşkınlık verici

Bi önerim var...eşiniz kadına ne cins çićek göndermiş ögrenme ihtimaliniz var mi...
Kimse 3 aylik calişanina yada iş arkadaşina bòyle baglar kurmaz kuramaz 3 ay ya şaka mi ki yan masa arkadasi degil belli ki ast üst ilişkisi yani daha mesafe...olduda 3 ay da inanilmaz sevgiler degerler oluştu(ki gercekten sacmaligin dik alası) çicek ne alaka bekar birine bide...en çok masasına gidip kisura bakmayin anlik bi durumdu yanliş bi tutumdu dersin hem resmi hem dogru okurdu...yani bacim ben dıştan koca bir yalan gördüm be...

Kızlar son majları okuyamadım elim ayağım titreyerek yazıyorum gece 5 ye uyandım eşimin operatör geçmişine baktım. Güncel son 10 günlük kısımda kısa süreli hatta dk bile sayılmaz arama var onun dışında msj hiç bişey yok. Ama 24 Kasım’dan 10 gün önceye kadarki kayıtlarda hiç arama Yok binlerce msj var gece yarılarına kadar olan. Eşim aşırı yoğun çalıştığını söyler ama mesai saatlerinde bir sürü gönderilen majlar var. Bu majlara nasıl vakit buldu adam! Titriyorum şimdi uyandırsam mı yoksa hiç ellesem işe kalktığı zaman mı gözüne soksam msjları bilmiyorum. Çocuklar uyumasa evi ayağa kaldırıcam. Şuan yanımda neleri götürsem ne kadar eşyayla çıksam bunları düşünüyorum. Yaklaşık 3 haftadır aklıma geldikçe ağlıyordum ama şu am tek damla göz yaşı yok. Gece yarılarına kadar msjlaşıp nasıl sonra koynuma girdi aşkından ölüyormuşcasına o sevgi sözlerini söyledi bu karaktersiz aklım almıyo. İnsan başkasına ilgi duyunca karısından soğumaz mı? Bu nasıl karaktersiz bi adam! Neden ağlayamıyorum? Neden yalnızca titriyorum! Saat ne zaman 8 olucak da bütün kinimi kusucam

Eşim olacak adinin standartların çok üstünde bi geliri var. Borç harç Yok. Bana dilediğim her şeyi alır. Hatta em son geçen hafta bi dünya verip pırlanta aldı. Ne düşünüyorum biliyo musun? Parasını da pırlantasını da maaşını da gelirini de g.tne soksun. Karakterim kişiliğim grurum her şeyin üstünde çocuklarımın baba sevgisinin bile. O adama ihtiyacım Yok çocuklarımı da alıp defolup gidicem

O binlerce mesajı neden silmiş, neden telefonda görünmüyor, elemanına özürler dileyip sonra silmiş mi mesajları.
Çok akıllı sanıyorlar kendilerini, deli oluyorum böyle erkekleri gördükçe, boğazını sıkasım geliyo! Salaklar.....

Ah güzelim ya belliydi sonun böyle olacağı keşke olmasaydı çok üzüldüm.Mesajlardaki numara nimetin mi.

Baştan sona yanlış , fevri davranmissin.

Görüp görmez sormak, olay çıkarmak ,evi terk edip dönmek v.s

Bu kadar hatanın üstüne her gün o kadının adıyla neden kavga ediyorsun ki ? Hem kanitim yok diyorsun hem de adamın aklına soka soka kavga ediyorsun.

Esin aldatmış mi bilemem, zaman gösterecek ama eğer masumsa yakında çileden çıkar , hatalar yapmaya başlar unutmayın.

Yüz göz olursanız da evliliğin geri dönülmez bir yoluna daha girmiş olacaksınız.

Sakinleş. Madem döndün öyleyse sessizce bekle.

Desteğiniz için sağolun kızlar. Eşimi uyandırmadan kadını aradım bütün kayıtları gördüm bana gerçeği söyle diye çok ısrar ettim ama aynı şeyleri geveledi ağlayarak. Arkadaş olduklarına yeminler etti whatsap konuşma ekran görüntüsünü gönderdi işle alakalı konuşmalardaki onun eşime hocam diye hitabı eşinize slm söyleyin çocukları öpün vs yazıyordu. Ben whatsap kayıtlarını bilmiyorum bana operatör msjlarına gönder dedim yeminler etti sildiğine dair. Yok iş yerinde çok problemleri varmış sadece eşimle konuşabiliyormuş felan filan. Kayıtlara baktım kadının numarasıydı bazen gece yarılarına kadar olan ösjlaşmalar vardı. Özellikle kadını aramak istedim ki ağız birliği yapmasınlar sonra eşimi uyandırdım aynı yalanları zırvaladı. Kayıtlarda da gördün artık konuşmuyorum dedi marifetmiş gibi. Evliliğim bitti dedim resti çektim yalvardı yakardı. Alyansları da hediyeleri de g.tüne sok aşağılık adam dedim. Çok yalvardı ama zerre umrumda değil boşanmak istiyorum bana sıkıntı çıkarma bütün kayıtları aldım dedim. Kızım bu Arada uyandı ağladı gitmeyelim diye. Burda olduğundan çok daha mutlu olacaksın dedim. Eşime de ondan tiksindiğimi söyledim işe geç kalmıştı gitti aşağılık

Evi terkedeceksen illaki sen değil onu gönder. Çocukların düzeni bozulmasın.

Acele etme bekle.

Canım ben gitmezsem ailesi gelir ara bulmaya çalışır hiç çekemem. O adamla bir sürü hatıralarım var burda kalamam çocuklar babalarını ister. Üstelik şuan ücretsiz izindeyim maaşım yok ailemin yanına girmek zorundayım hem onların manevi desteğine de ihtiyaç duyuyorum her şekilde yanımda olup destek olurlar bana

Sakin ol demek kolay da lütfen sakin olun. O evi siz değil o terketmeli. Koyun eşyalarını bir valize. Bırakın kapının önüne. Almayın artık eve. Nereye 2 çocukla. Nimetine gitsin. Siz bize bir de kadının samimiyetinden bahsetmiştiniz. Dışarıdan öyle olmadığını forumdaki herkes gördü ama siz ya inanmak istemediniz ya da konduramadınız. KADIN HİSSEDER. Klişe bir laf gibi ama çok doğru.

.sakin olun lütfen . Ne konusmuslar peki ? İzahı yok bencede ama lütfen sakin olun .kızı senide dava edicem falan diye tehdit mi etseniz ? Çok net olmayan şeyler var dicem ama gerçi kimse is arkadaşıyla gece yarilarina kadar mesajlasmaz. Napicaksiniz ? Ve böyle bir durumda esiniz nasıl ise gidebildi sizi bırakıp

Her konuda konu sahibinin eşi gibi mesaj yazan biri muhakkak çıkıyor yahu inanılır gibi değil.
ironidir inşallah yazdıklarınız?

Canım çok üzüldüm inan. Tahmin etmiştim böyle olduğunu. Böyle başlıyor her şey. Bir kadın ve bir erkek gece yarılarına kadar iyi niyetle konuşmaz. Önce sizli bizli olup dertleşmeler, sonra canımlı cicimliye dönüyor. En sonra da bi foto atsana göreyim seni oluyor. Bizimkinin yanında çalışandı kız. Zaten akşama kadar dip dibelerdi. Kız akşam evine gidince de whataspptan konuşuyorlarmış. Kız 11 de uyuyormuş. Bizimki o kız uyuduktan sonra geliyordu. Tam şeref yoksunları.

Çok üzüldüm gerçekten...o kadın hiç masum değil zaten dediği hiçbirşeye güvenmemeniz normal.o da ışık yakmasa tüm bunları yaşamazdınız.Allah yardımcınız olsun.eşiniz pişman olmuş ama son pişmanlık fayda etmiyor malesef.devam bile etseniz bir ömür konusu hep açılacak hep bir laf sokma olacak evliliginiz lackalasacak.ama insan en çok çocuklara üzülüyor yazık onların ne suçu var.bir adam nasıl evlatlarını düşünmeden böyle saçma sapan davranır.biraz heyecan aramak uğruna herşeyi nasıl heba edebilir. Allah daha perişan etsin böyle adamları.Bir anlık macera ararsan böyle herşey tepe taklak olur ağzınla kuş tutsan da nafile.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…