Aldatıldım 2,5 yaşında evladım var

Arsızlık utanmazlık ta son nokta.
Asla acımayın duygusal davranmayın. Süründürür arsızı. Dinsizin hakkından imansız gelir

Hem titizim diyorsunuz hemde adam kokuyor dişlerini bile fircalamiyor diyorsunuz. Bir kere sizin boşanma talebinde bulunmanız gerekiyordu. Allah aşkına yatakları hem ayırıp hemde birliktelik nasıl oluyor? Yani ben eşimle yatakları ayirsam sadece birlikte olmak için yanına gitmem yanıma da almam. Ne o öyle ya 🤢

Merak ettiğim bişey var. Size kadının düşük yaptigini ve şuan yeniden hamile olduğunu söyleyen kadın mı? Resimlere kadar atan falan kadın mı yani?
Çok sevdiğim için birlikte olacağıkız zamanlar onu ikna ediyordum kişisel temizliği olmasada ,dişlerini fırçalayıp yanıma geliyordu birlikte olmak için sonra ayrı uyuyorduk ..evet bu arada herşeyi anlatıp kanıtları bana gönderen aldattığı kadın..ben eşimin beni aldattığını bile kabullenemedim dışarki giyimi iyidir ama dişlerini fırçalamaz,sigara kokar, kişisel temizliğini yapmazdı böyle bi adamla kimse olmaz diyordum ama bazı kadınların midesi fazla geniş olabiliyormuş..

Çok sevdim onu,çok emek verdim bu evlilik için birde küçük çocuğum vardı affetmem için sevdiğini hissettirseydi denemeyi düşündüm tabi bi yuva kolay kurulmuyor ki.
Diğer kadının hamileliği?
Siz yaşanılan şeyin çok farkında değilsiniz herhalde,şokta falansiniz.

Merhaba,ben 29 yaşındayım..Eşimle üniverste de tanıştık ve çok severek evlendik.4 yıl konuşma hayatımız oldu , 5 sene evliliğimiz sürdü.Eşim evlenmeden önce de benim titiz biri olduğumu biliyordu.Evlendikten sonra da bu ilk yıllarda sorun olmadı çünkü hayatımızı iki kişilik yaşıyorduk ..Bu arada ben üniversteden mezun oldum ama eşim üniverstedeki bölümünü bitirmedi ve lise mezunu olarak kaldı..Evliliğimiz boyunca eşimin ailesi sürekli evimize gelip gitmek istediler bu yüzden oldukça eşimle tartışmalarımız olmuştu.Ben büyük bir şehirden küçük bir ilçeye gelin geldiğim için gurbet beni çok yalnızlaştırdı.Eşimin ailesi ile kültürel olarak da aile yapısı olarak da denk değildik evliliğimizi sadece sevgi ayakta tutuyordu ..Daha sonra bi evladımız oldu pandemi döneminde ve eşimin ailesi yine çok gelip gitmek kalmak da istediler birde buna kayınvaldemin sürekli oğluma kendi doğurmuş gibi davranması ve sürekli bana bebek konusunda müdahale etmesi beni çok kötü etkileyip üzüyordu..Sonra eşimin hiç bilmediğim kredi kartı borclarını öğrendim, kayınpederime kefil olan eşimin maaşından icra kesintisi oldu bu dönemlerde düğünde takılan altınlarım gitti ve ailem destek verdi ve borçlarını eşimin kapattık..Eşimin maaşının az olmasından dolayı da her ay ailem ve akrabalarım yardım yapıyorlardı..Eşim son zamanlarda da çok yoğun mesailer yapıyordu o yorulmasın diye bütün faturaları ben ödüyor ,evin ihtiyaclarını ben alıyordum artık.Eşim eve gelip sadece uyuyup duş alıp işe gidiyordu..çok horladığı için yataklarımızı da bir süre önce ayırmıştık..Kulak burun boğaz bölümünden randevu almıştı ama ameliyat olman lazım denildiği halde eşim olmak istemeyip erteledi..eşimin horlaması ,dişlerini fırçalamaması ,ter kokması beni kendinden uzaklaştırıyordu o yüzden cinsel hayatımız devam etse de yataklarımız ayrıydı..Daha sonra eşimin bir gün telefonuna baktım uzun dklarla bayan bir iş arkadaşıyla konuştuğunu gördüm .Eşimin telinden aradım sessiz kaldım bana aşkım diye hitap etti..Eşim ona boşanma aşamasında olduğunu falan anlatmış..Daha sonra eşim olacağı buydu beni buna sen ittin dedi.Kadınla birlikte olmuşlar kadın bir düşük yaşamış ve hamile olduğunu da söyledi bana..eşimle bikaç mesajlaşmalarının görüntüsünü ve eşimle çekilmiş resimlerini attı..olaydan sonra kendime gelemedim .Ailelen araya girdi.Eşim ben bu evliliği sürdürmek istemiyorum gelecek göremiyorum dedi..Bütün bu olanların suçlusunun ben olduğumu söyledi onu ben zinaya itmişim ..Evli olduğumuz halde onunla birlikte olan kadına o kadar güveniyor ki ..çocuk belki başka birindendir dememle o öyle biri değil cevabı verdi bana..Yani 2,5 yaşındaki oğlumla ortada bıraktı beni ,bir kadın için ve benim hasta olduğumu benimle evliliği çocuğumuz olsa da sürdürmek istemediğini söyledi..Bu kadar fedakarlık yapıp sevdiğim adamın bana bunları yaşatması beni çok yıktı 😞 bana evde kalmam için hiç bir çaba göstermedi.Bende evi terk ettim şuan baba evindeyim..eşim anlaşmalı boşanmak istedi ama ben zina davası açıyorum..
Şu noktayı anlamadım adam ter kokuyor ve dişlerini dahi fırçalamıyorsa evli olmasına rağmen onunla birlikte olacak iş arkadaşını nereden bulmuş? Sizin de bunca olana rağmen ayrılmaya gönlünüz olmadığını düşünürsek eşiniz zengin mi?

Hem siz hemde metresi olacak kadın kokan,horlayan, diş fırçalamayan adamın nesini seviyorsunuz da beraber oluyorsunuz gerçekten anlamıyorum. Diş fırçalamayan hijyenine dikkat etmeyen adamı insan keyfinden boşar. Ama konu sahibi halen seviyorum diyor. Sanırım bazı insanlar çok şanslı.
İnsan sevdiği zaman maalesef kusurları örtüp seviyor.

Şu noktayı anlamadım adam ter kokuyor ve dişlerini dahi fırçalamıyorsa evli olmasına rağmen onunla birlikte olacak iş arkadaşını nereden bulmuş? Sizin de bunca olana rağmen ayrılmaya gönlünüz olmadığını düşünürsek eşiniz zengin mi?
Eşimin kendi üstüne bi mal varlığı yok..aileside fakir denilcek düzeyde ama cinsel zaafları eşime bu zinayı yaptırdı iş ortamı kötüymüş bende bu olaydansonra öğrendim..Ben küçük bi yavrum var diye ve yılların hatrına devam etmeyi düşünmüştüm

Benim bildiğim kadarıyla zina suç sayılmıyor artık. Bence direk anlaşmalı boşanın
Zina 2002 medeni kanunuyla suç olmaktan çıkartıldı ama hala evlilik birliğini bozan kusur. Kusurlu olmayan ya da kusuru az olan tarafın karşı taraftan tazminat talep etme hakkı var. Suç olsaydı zinanın yaptırımı hapis cezası olurdu.

Zina 2002 medeni kanunuyla suç olmaktan çıkartıldı ama hala evlilik birliğini bozan kusur. Kusurlu olmayan ya da kusuru az olan tarafın karşı taraftan tazminat talep etme hakkı var. Suç olsaydı zinanın yaptırımı hapis cezası olurdu.
Ben aksini etmiyorum zaten sadece maddi manevi tazminat cezası var

Diğer kadının hamileliği?
Siz yaşanılan şeyin çok farkında değilsiniz herhalde,şokta falansiniz.
Evet şuan terapi alıyorum.Eşim çok sessiz sakin bi tipti böyle bişey yapacağı aklımın ucundan dahi hiç geçmedi .Kim eşimi tanılorsa inanmıyor bunları yaşattığına , inanamıyoruz yani ama yaşandı bunlar..

Siz eşinizi mesaide sanarken, ailenizin yardımıyla borçları, faturaları öderken o neredeymiş farkındasınız değil mi?
Çocuk yapmış diğer kadından üstelik. Nasıl zor kabullendiniz boşanmayı?

Küçük bi oğlum var, kurduğumuz ve çok emek verdiğim bi düzen var ..bu nedenle boşanmayı kabul etmem çok zor oldu

Siz eşinizi mesaide sanarken, ailenizin yardımıyla borçları, faturaları öderken o neredeymiş farkındasınız değil mi?
Çocuk yapmış diğer kadından üstelik. Nasıl zor kabullendiniz boşanmayı?
Aldattığını kabullenmem çok zor oldu severken o yüzden..😞

X