Aldatildiginizi nasil anlarsiniz

Aslında ben onun yapmalarına inanmış gibi yapıp bu olayın ayrıntılarını öğrenmeye çalışıyorum. Ve hala devam edip etmediğini. Devam ediyorsa kesinlikle bosanicam ama etmiyorsa o zaman adam akıllı oturup konusucam esimle.

siz aldatmaya itmişsiniz manasında asla söylemiyorum ama eşinizi pohpohlamıyor muydunuz? ya da eşinizden görsel olarak daha mı iyisiniz

Eşimin aldatmak iç psikolojik sebepleri vardı demeniz ne garip. Aldatmış sizi bunun affı olabilir mi hiç. Şimdi biz nasıl karıştırıp delil bulursun diyemeyiz ki. Bu çok saçma. Affetmeye meyllisiniz biz ne desek boş ki

Şu an Şuan son Durumunuz ne merak ettim öğrenebildiniz mi. Ayrıca kimse sizi yadırgamaz bazı durumlar vardır gerçekten o psikolojiyi yaşamadan bilemiyoruz ne yapmamız gerektiğini. Böyle bir şey yaşamadım ama sizi gerçekten çok iyi anlıyorum aldatılmak çok iğrenç bir şey düşünmesi bile kötü

Madem bu kadar affetmeye meyillisin, zaten ilişki devam ediyorsada affedeceksin,değişen ne olacak? Bari şimdiden affette sinirlerini germe. Nasılsa sen evliliği devam ettirmeye kararlısın.

Bu telefon her zaman masanın üstünde olacak ve ben de şifresini bileceğim. İstediğim zaman alıp bakacağım ve sen de buna ses cikarmayacaksin diye asıl resti siz cekseydiniz keşke. Ne hakla? Diyemez çünkü yerden göğe hakkiniz. Ama geri adım atmakla sanki siz suç islemissiniz gibi üste çıkmış. Ya bosanirim ya da sana olan guvenimi tekrar kazanana kadar her şey gözümün önünde olacak diye siz rest cekmelisiniz. Ama bunu yapmadan önce bu konuda gerçekten boşanmaya da kendinizi ikna etmelisiniz ki boş bir blöf olmamali. Bosanmayi telaffuz etmek muhakkak ki kolay değil ama aldatmaya devam ediyorsa veya etmediği halde sürekli suphelendiriyorsa bu evlilikte kabul edilmesi çok zor bir durum. Kararlı bir şekilde siz resti çekin ki asıl haklı ve söz sahibi olması gerekenin kim olduğunu evliliğin seyrinin kimin elinde olduğunu ve kimin çabalaması gerektiğini hissetsin. Yok eğer kılını bile kipirdatmayacak haysiyetsiz biriyse de siz ne yapacağinizi biliyorsunuz. İnşallah bir iş bulup yeniden hayatinizi kurabilirsiniz o zaman. Allah yardımcınız olsun.

Ha yok ben illa gizli yollardan öğreneceğim diyorsanız da eve bir gizli kamera yerleştirin gittiğiniz zaman ne oluyor ne bitiyor görürsünüz. Şifresini açıp telefonunu verdiği zaman gizli bir program oraya da yüklenebilir veya parmak izi okuyucusu varsa hazır vermişken kendi parmak izinizi tanımlayabilirsiniz telefona konuşmaları kaydeden program indirip gün sonunda dosyaları kendi telefonunuza gönderip tüm gönderme kaydetme islemlerini de silip kendi telefonunuzdan dinleyebilirsiniz gibi gibi bir sürü de yöntem var. Ama nereye kadar bu şekilde idare edilir en doğrusu doğrudan resti çekmek zaten yarası varsa o da resti çekecektir çocuğu alıp terkedin pesinizden gelmezse kendi bilir tercihini o yapmıştır zaten.

Demekki ya kendine yada hayatındakii bayana güveniyo.sineye çekiyosan öyle yaşa çekemiyosan bırak git gururlu ol.oh o başkasıyla fink atsın sende kendini ye acabalarla.allah sabır versin.

siz aldatmaya itmişsiniz manasında asla söylemiyorum ama eşinizi pohpohlamıyor muydunuz? ya da eşinizden görsel olarak daha mı iyisiniz
Aramızda yaş farkı var ve evet Görsel olarak Beni eşimden üstün tutarlar. Yani yanıma yakıştırmayan çoktur. Ben eskiden iltifat falan etmezdim ona ama psikolog uyardı beni. Mesela konuştuğu kadınlar övgü dolu Şeyler yazıyor, bu ilgi onu çekiyor ama siz nasıl olsa ben ondan küçüğüm, alımlıyım. O yüzden Benden başkasına bakmaz moduna girmişsiniz dedi. Düşündüm ve hak verdim. Ben hep kavga eden, kızan, bunaltan taraftım. Kendimi de değiştirdim şu an.

Gerçekten pişman. Her istediğim alınır, canım Akşam akşam bir şey isterse gider bulur gelir. Her haftasonu gezmeye bir yere götürür. Ev işlerinin yarısını o yapar . Zaten eskiden de yapıyordu ama şimdi daha çok yapıyor. Ev hayatı konusunda falan hiç sıkıntım Yok çok şükür. Bunlar güzel şeyler ama hiç güven duygusu yok bende. Bu güveni yeniden sağlamak için çabalıyor ama ben babamdan da çok kazık yediğim için bir insana nasıl güvenilmez çok iyi bilirim aMa tekrar nasıl güven duyulur hiç bilmiyorum

madem affetmeye karar vermişsiniz herşeyden önce kendinize hayatı zindan etmeyin. eşinize ilk başta çok anlam yüklemişsiniz doğal olarak ama bu kendinizdeki odak halini dağıtıp bi şekilde akışa bırakırsanız kendiniz huzurlu olursunuz herşeyden önce. bence bizim toplumumuzun kadınlarındaki en büyük yanlış eş ya da sevgiliyi odak haline getirmek. insanın her zaman önceliği kendisi olmalı ama biliyorum ki bunu başarmakta zor. çünkü biz böyle yetiştiriliyoruz en taşralı ailelerden tutunda entel ailelere kadar.

Bak canm bende aldatildim ve 1 cocuk var ortada eger icinde varsa tekrar tekrar yapacaktir bende bu 3. Verdigim sans artik kendi yoluma bakacagm oglumla mesgul oluyorm daha cok evladin varmi bilmiyorm ama varsa beni anlarsin canm evlat icin katlanmak gerekiyo bazen zor olsada

Seni kaybetmekten korkmayan birine 2. Sansi nasil veriyosun anlamadim adam hem aldatmis hem yolu gostermis hem kendini affettirme cabasinda degil neyin sansini verdigini dusunuyosun

Sizi aldatıyor, şifreyi vermeyip boşanacaksan boşan diyor. Ama siz hala birliktesiniz. Onur meselesi yaptığınız durumları bi gözden geçirin bence.

Onur meselesi derken ? Sende olmayan bir şeyin meselesi olmaz dert etme

Bugüne dek okudugum en itici yorum. Biz kadınlar kendi cinsimize dogru yolu göstermek icin illa hakaret mi etmeliyiz? Bu neyin öfkesi Allah askına?
Şahsen ben utandım bu yorumdan. İnsanlar hata yapabilir. Kimi kadınların gözü pektir basar tekmeyi gider. Kimileriyse affeder ama iç hesaplaşması asla kapanmaz. İnsanları aşağılamak yerine daha yapıcı yorumlarda bulunsanız cok cok iyi olmaz mı?

Bu İyi günleri ama yalnız ölüp gidecegini de anlatsaydınız. Ah su kadınlık yapmadı sözü yok mu! Kendileri dört dörtlük erkekler ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…