Aldatildiginizi nasil anlarsiniz

Sen yapsan o affeder miydi?

Sizden alacakları derken anlamadım ne alacakkı sızden esınız?

Öncelikle isabetli fikirleriniz için çok çok teşekkür ederim ufuk açtınız bana netleştim bazı konularda. Kesinlikle bu dedikleriniziyapacağım şimdiden özgürleşmis hissediyorum. Iyilesecegim inşallah. Umudum var. Hepinizi seviyorum arkadaşlar. Iyi ki varsınız. Sen de iyi ki varsın beni yorumlariyla yerden yere vuran arkadaşım sen de iyi ki varsın. Kabalastigim için özür dilerim. Opuldunuz

Haklisiniz kesinlikle. Ben şokta olduğum icin afallamistim yeni yeni kendime gelebiliyorum. Gerekeni yapacağım sagolun fikirleriniz için.

En acıtan şeylerden biri de bu değil mi? Sen insanüstü bor çabayla bir bebeği büyütmeye çalışırken eşin olacak kişi sana bu haksızlığı yaşatıyor. Yalnız olduğunu bilmeden yalnız yaşıyorsun. Birşeyler yanlış gidiyor hissediyorsun ama anlayamiyorsun. Sorgulamalar bitmiyor içinde küçücük bebegini büyütmeye çalışırken. En çok destek istediğin zamanda iki kişilik yalnızlık yaşıyorsun. Bu insanlarda nasıl bir vicdan var geceleri nasıl uyuyabiliyorlar anlayamıyorum. Gerçi benim esim olacak kişi bir de uste çıkardı ben daha ihaneti ogrenmedigimdönemde. Bana defalarca ben senden artık hiçbirşey beklemiyorum sadece bebeğe bak ben kendimi çocuğuma adadım diyordu. Ne komik değil mi? Benim kusurum da depresif olmakmis benden sadece güleryüz bekliyormuş... ailemde kayıplar ve hastalıklar olduğu bir dönem geçiriyordum üstüne anlayissiz bencil üstümde tahakküm kuran herşeyimi kısıtlayan bana sürekli psikolojik işkence yapan bir eş de cabasi. Bu durumda depresif olmak benim sucummmus gibi... kafa nasıl çalışıyor anlayamayacagim maalesef. Kişilik bozukluğu dedikleri bu olsa gerek. Allah'tan bulsunlar. Hem o hem o kadın musveddesi.

Paylasiminiz ve desteğiniz için çok çok teşekkür ederim. Yazdiklariniziokuyunca insanlara güvenim tazeleniyor iyi insanlar da var diyorum yeniden. Dedikleriniz çok doğru. Kendimi toplamaya odaklanacagim ve toplayacağım da inşallah.

Artık telefon konusunda uyanık oldu bu şerefsizler çok yakın bir arkadaşımında başına geldi adam hiç renk vermemiş tel hep ortada hayatındaki kadına karısının çalışma saatlerini söylemiş yanı o evdeyken ve haftasonlarını konuşmayalım mesajlaşmayalım diye yani telefonu şifresiz ortada bırakıyordu adam arkadaşım hiç şüphelenmedi taki diğer kadın buna mail atana kadar adamın savunmasıysa ilişkimiz çok monotonlaşmış tı olmuş şerefsiz monotonluk aldatılmayı haklı yapıyor sanki bu adam gibi ayrılmayıp aldatan erkeklerin hepsini hadım ediceksin ancak o zaman anlarlar eşlerine nasıl büyük bi duygusal çöküntü yaşattıklarını

Her türlü çıkarını kast etmiştim. Evli olmanın getirdiği maddi.manevi statü vs.
Siz çalışanmısınız.Bence biraz kafanızı toparlamaya ihtiyacınız var.Fevri davranmayın.Şifresını bi şekılde ogrensenız çok ısınıze yarar.En azından delilin olur.Çocugun var ben anlıorum seni.Bence sen sakin davranırsan her sey yoluna gırecek.

Çok haklısın. Bu durumu bile bile ikinci kadın olmayı seçen hemcinslerim adına ben utanıyorum. Erkeklerin ne olduğunu zaten biliyoruz da kadının kadına yaptığını aklım almıyor.

Yani şöyle kuzum dalga geçer gıbımıydı eşiniz yoksa aşkım canımmı diodu?Evli ve çocuklu kadın olemi rabbim kınamıorum.Önce delıl topla .Sonra ıkısınıde rezıl et.
Inan ki eşimin kadına verdiği cevapları okumadım kadın ne yazmış diye hizlica okuyuverdim zaten kadinn pes peşe yazmış esim ne cevap vermiş görmedim ama kadininn yazdiklarindan bayagi ciddi bir durum olduğu besbelliydi. O kadar öfke doluyum ki... içimden çok şey geçiyor ama bu adam çocuğumun babası onu rezil etmek demek cocugumu rezil etmek demek. Allah'tan bulsunlar.

Şifresini tahmin etmeye çalışıyorum ama bir türlü bulamadım. Ilk seferinde tahmin üzerine bulmuştum ama şimdi bulamıyorum.

Bana gore affetme varsa zaten kabul edilmis bir gerceklik var ortada. Kendine iskence etmektense unutmak zorunda bu insanlar. Ikincisi aldatmak bir hata degil hastaliktir ve nukseder bu ihtimal hep var affedildigi icinde muhtemelen bosanmayacagini dusundugunden rest cekiyor rahatligin ona verdigi yetkiye dayanarak.

Neler yazmissiniz oyle.. buyuk hakaretler var yazdiklarinizda cok cirkin... sizi elestirenlerden daha da cirkin olmus.. burda yazdiginiz dilden esinize de konusmalisiniz...
Bir kac cumleniz cok manidardi ama" sizi aldatan adamdan bosandiniz pisman mi oldunuz" gibi siz bosanirsaniz cok pisman olursunuz..
Sizin meseleniz sadece aldatilmak degil ayrica.. zaten aranizda sorunlar var..adamin kisiliginden kaynakli sorunlar. Hem psikolojimi bozdu diyorsun hem de devam ediyorsun.
Eger devam etmek istemiyorsan niye bu kadar aldatma detaylarini merak ediyorsun..birak sanane ne olmussa olmus.. sadece kendine zarar veriyorsun.
Yerinde olsam kendimi cekerdim. Onemsemiyorum seni de o kadini da derim. Istediginiz hayati yasayin bende kendimi toparlayinca yolumu cizicem seninle ilgili hicbir sey bilmek istemiyorum derim gecerim.
Ama senin bosanmak gibi bir derdin yok bence. Olayin detaylarini ogrenmek icin kendini yipratiyorsun. Psikilojini daha da bozuyorsun...

Aldatıldığımı, başkasıyla olan yazışmaları gördükten sonra anlarım, ve akabinde telefonu şifreliyse ve şifreyi açıp veriyorsa, hatta 'boşanırsan boşan' diyebiliyorsa daha net anlarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…