Aldatildiginizi nasil anlarsiniz

Bu aldatilmayi affettiginiz icin delil toplamanizin bir anlamı yok .Mahkeme affettin diye tekrar bosanma sebebi olarak kabul etmiyor .Tv de bir avukat soylemisti .

Bence devam ediyo canim ve onun bu tutumu bile o kadar yanliski. Tam tersi senin gonlunu almak icin her yolu denemesi lazim bide sifreyi vermedigine gore korkuo biseyleri gormenden bosanmak en guzeli bosver.

Merhabalar,
Bende 3 tane canavar var, 2 si ergenlikte. Bu takip olayı ile ilgili çok para saçtım zamanında. Sonunda Iphone için bir uygulama buldum fakat henüz androidi yok. Telefonlarına kurdum ücretsiz ve limitsiz takip edebiliyorum. :) Kocalara da kullanılabilir android değilse

Çocuklarınız için mi takip programı mı indirdiniz
Bende de iki ergen var
Böyle birşey yaptığımı bilseler çok büyük sorunlar yaşarım ki yapmam ama biliyorum tepkiler çok sert olur
Anlarlarsa kırılmazlar mi
Bize güvenmiyor musun demezler mi

Haksız sayılmazsınız. Açıkçası bilgileri dahilinde. Onlar da benim sıkça telefonla aramamdan şikayetçilerdi, özellikle kızım. Bu program onun önüne geçti, periyodik konum atıyor. İsterlerse kapatabiliyorlar da :) Bunun onların güvenliği için olduğunu anlattım. Sonunda ikna ettim.

Kadının nicki cevval anne görmüyor musunuz

Aldatıldım. Evlenene kadar aldatılmışım, düğünden sonra 2 ay yapmamış sonra yine sanal aldatmalara devam... yakaladım evliliğimin 3. Ayında. Eşim korkudan öyle bir değişti ki melek oldu. Telefonu hep evde masada. Şifresi Yok. Eve geç gelmez, benimle saatinde yatar kalkar. Üzüntüden, pişmanlıktan mide ve tansiyon hastalığı başladı sürekli ilaç alıyor. Ağrıları yüzünden. Önceden yoktu bunlar. Benim her dediğimi her zaman yapar.itiraz etmez, ağzını açmaz. Ama aldattı bir kere. Ben affetmedim, şartlar gereği bir süre daha bekliyorum. Sevgi deseniz Yok, inanç Yok, güven yok. Ama sizin eşiniz hiç çaba harcamıyor. Hatta rest çekmiş. Nasıl affetmek için tutunacak bir dalınız olacak

nasıl aldattı ve nasıl anladınız peki

Siz eşinizi aldatsaydınız şu anda nerde olurdunuz onu düşünün bence!Tabi şartlarınızı bilemeyiz ama en azından biraz evi terkedip gözünü korkutsaydınız.

Adam aldatmis
Yakalanmis
Affedilmis
Sonra diklenmis
Siz geri adim atmissiniz.
Hala diyorsunuz ki iliskisi devam etmiyorsa bir sans vericem.
Onur meselesi degil bu dupeduz sizin tercihiniz bu yonde.
Tekrar aldatilip aldatilmadiginizi ancak zamana yayarak cozebilirsiniz, hic ilgilenmeyerek ansizin enseleyebilirsiniz. Baska turlu olmaz artik maymun gozunu acmistir daha dikkatli olacaktir mutlaka

Degisik bi kafa yapiniz var aldatilip affediyorsunuz ikinciyi affetmekte var dusunceniz arasinda ama onur meselesi oldu diyorsunuz. Adam size bosan istersen demia ve yinede sifreyi vermemis bence devam ediyor ben olsam ben aldattigim halde beni affeden insani yine aldatirim cunku gurursuz insanla yapamam. Karistirma fikrine gelince hicbir fikrim yok sifresini tahmin etmekten baska

Beter olsun desem günah olur mu

Geçmiş olsun
sevdiğiniz güvendiğiniz kişilerden böyle şeyler yaşamanız çok üzücü.

Ben takip olayıyla bir nebze içimi rahat tutuyorum. Eşim işi gereği direksiyon başında hep. Bu takip olayı ile ilgili çok para saçtım zamanında(özellikle çocuklara). Sonunda Iphone için bir uygulama buldum fakat henüz androidi yok. Açıkçası birbirimizi takip edebiliyoruz ailecek. Güvenden daha çok güvenlik için gerekli felsefemiz var.

Daha önce aldatılma yaşayan bir arkadaşım da aylık para verdiği bir uygulama kullanıyordu. Ücretsize geçirdik onu da.
Beyinin başına çöktü resmen. Haketti fazlasıyla.

2. Şans mı vereceksiniz
Kocanızın bundan haberi var mı

Hanımefendi adam size diklenmiş posta koymuş
Yok ki sizden öyle bir talebi

Bakın biliyor olmanızın rahatlığı var şu an adam da

“Öğrendi hiç bişey de olmadı”
Eşinizin gözünden olay bu
Farkında mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…