Aldatildiginizi nasil anlarsiniz

bence duygusu bittiğinden oluyor. öteki kadına ilgisi ilk kadına sevgisini bitiryor ve içinden bi öküzcük çıkıyor. affetmesen de aynı öküzcükle tanışıyorsun.

Şu şans istemeyen adamlara, cebine para sıkıştırır gibi inatla, zorla şans vermeye çalışan kadınları anlamıyorum.
Bakın daha aynı olayın içinde "boşanırsan boşan" aşamasına gelmiş adam. Bir defa af diledi diye devam etmeyeceğine inanmanız hata.
Affederseniz 3,5,10 diye katlanarak devam edecek.

Ne onuru hala şanstan bahsediyorsun bence karıştırma aynı yatakta bassan affedecek gibisin bari kocana zaten affediyo la deme şansını verme

Ben aldatıldığımı olaylarla anlamam o yüzden akılda veremicem. Her kadın hisseder diye düşünüyorum bir kuşku düştümü akla ozaman dikkat eder ölcer tartar bakar.
Siz yakalamışsınız. Kabul edecekseniz bu düşünceyi aklınızdan çıkarmalısın devam aldatıyorsa yakalarsınız.
Yada aldatıldığınızı kabul edemediğinizi dile getirip o aldatmadığı ispat edecek.
Hem aldatılıp hemde sizin araştırmanız doğru değil. Suçlu olan suçsuz olduğunu ıspatlamalı diye düşünüyorum.
Yazdıklarım bana bile karışık geldi soru da tuhaf aslında sen zaten yakalamışsın.
Allah yardımcın olsun güç kuvvet ve mantıklı düşünme gücü versin. Kendin için en güzel kararı verirsin umarım.
Önce kendini ve akıl sağlığını düşün. Sonradan üzüntü yüzünden hastalıkla uğraşması daha zor.

Bizzat yatakta bassan da ayrılmayacaksın ki sen ablacım, zaten o zaman yakalamışken ayrılacak olan insan ayrılırdı. Ne istiyorsun tam olarak? Kimlerle aldatıyor, ne konuşuyor? Aldattığı kadınlar senden güzel mi belki de bunu merak ediyorsun. Kendi kendini yemeye devam edeceksin kocan da seni aldatmaya devam edecek üzgünüm. Buraya her daim yazıyorum yine yazacağım. Aldatmak alışkanlıktır. Aman siz bırakmayın kocalarınızı, aman yellozlar bu çok değerli adamı kapmasınlar da onlarca kişiyle aldatılmak pahasına nikahı sizde kalsın.

İşimize geldimi her yerde kadın erkek eşitliği diye haykırırız. Ama yaşarken biz kadınlar bile arkasında durmuyoruz. Kendinize şu soruyu sorun. "aynı şeyleri ben yapsam ve yaşatsaydım, nasıl tepki verirdi. Ve şu anda alttan alan mı olurdu, her şeyi ateşe verip yakan yıkan, adımı çıkaran mı?" Bunu cevaplarsanız yolunuzu da çizmiş olursunuz.

Tövbe tanrıma.. daha önce aldatılmayı sindirmişsiniz, kocanız da sizi sindirmiş. Bu gün aldatıldığınızı öğrenseniz yine devam edeceksiniz. Bu nedenle konuda sorun göremedim ben..

Neden affettim cunku evliligin basindan beribenim psikolojik sorunlarim vardi bana ulasmaya cok cabaladi onun da cok hatalari vardi tabi ama iyi yonleri de vardi ayrica cocugumu babasindan ayirmak da istemiyorum simdi diyeceksiniz evladindan da bosanmayacak ama ayni cati altinda olmak cok farkli o yuzden ben evliligimize 2. Sansi vermeyi uygun buldum. Terapistimin de yardimiyla aldim bu karari. Esim rest cekti ama ben israrla istedigim icin yoksa verecekti zaten ben de o tartismadan sonra istemedim zaten. Sabah bosanacagimi soyledim uzuldu geri adim atti. Ne istiyorsan yapacagim dedi ama bana guvenmen gerek dedi. Neyse tabi ki guvenemeyecegim yeniden ama atlatmaya calisacagim. Yargilamadan destek veren herkese tesekkurler. Konu benim icin kapandi

Hem suçlu hem güçlü ne demek şifre vermem. Eşşek gibi verilecek o şifre hala ne saklıyormuş. Ya da bunu bile bile evli kalma çünkü hala devam etmese iş çevirmezdi

Acı olan ney biliyor musunuz, aldatan erkekler ama psikoloğa gidip aldatılmayı hazmetmeye çalısan kadınlar.

Adamların hayatında zevk, sefa oluyor kadınların hayatında güvensizlik, şüphe belki sonunda paranoyaklık. Ha burda kızılacak taraf erkekler değil bunu kendilerine reva gören kadınlar.

Umarım konuyu kendi içinizde tekrar kapatabilirsiniz ve eşiniz kapatılacak yeni sayfalar açmaz hayatınızda.

Ben aldatılırsam affetmem diye büyük konuşmucak
elbette sindirelecek bir şey değil Allah yardımcınız olsun
sadece şunu söylemek istiyorum
annem de babamın defalarca aldatmasını affetti ama sindiremiyor
ve sürekli eski konuları açıyor kavga ediyor
affettiyseniz unutmaya bakın
sürekli telefonunu ver sen şöyle yaptın dememeye çalışın
aldatmaya devam edecektir
takmadan devam etmeye bakın
affettiyseniz yapacağınız başka şey yok

Şuan aldatmayan adamın sizin guveninizi kazanmaya çalışması gerekirdi . Söylediği her şifreyi değiştirdiğini düşünüyorum her seferinde sormanizdan ve eşinizin yaptığı bu şey çok saçma eşler arasında şifre vs olmaz . ayrıca belli ki eşinizin karşısında dik ve kararlı duramamissiniz ve eşiniz şuan onu affedeceginjzi biliyor o yüzden açıkçası eşinizin gözünde de öyle değerli değilsiniz sizin için çaba sarf etme zahmetinde bulunma gereksinimini hissettirmemissiniz o da öyle davranıyor

Aldatılarak boşanan bir kadın olarak sizi anlamaya çalışıyorum.yani affetmeyi seçmenizi. Çok yıpratıcı bir süreç sizin açınızdan.
aldatan erkeklerin genel taktiği. Pişmanım affet, çünkü düzenlerini bozmaya cesaretleri olmuyor genelde. Ancak eğer ikna oldunuz ve affetmeyi tercih ettiyseniz lütfen sessizce gözlemlemeye çalışın. Sürekli şüphelendiğinizi gösterir davranışlar sergilemeniz işi zorlaştıracaktır.
İnşallah aldatan erkek profili içinde düşük bir yüzdede yer alan düzelenler grubundan olur eşiniz.

Geçtiğimiz Pazar Hürriyet gazetesinin ekinde özel dedektifler ile ilgili bir röportaj-haber vardı.
Emekli polis memuru dedektif şu dört şey aldatma belirtisidir diyor.
1.Telefonunda şifre olması
2.Eve geç gelme
3.Yatakların ayrılması
4.Şüphelenilen eşin,karısına veya kocasına; 'senin psikolojik sorunların var,tedavi ol' demesi
Haberin tamamını okuyun isterseniz.

Eklentiler

• IMG_1416.JPG
    164,3 KB · Görüntüleme: 115
Yardimci olmaya calisanlara cok tesekkur ederim. Bazilariysa resmen asagilamislar. Ben her insanin hata yapabilecegini ve affedilebilecegini dusunen bir insanim. Yani affetme meselesi cok ayrintili bir mevzu. Ben su an sadece barisma ve dusunme asamasindayim. Zaman icerisinde affedip devam edecek miyim affedip aurilacak miyim affetmeyip ayrilacak miyim karar vermedim. Esim ilk ogrendigimde cok yalvardi ve gercekten cok pismandi ben ogrenir ogrenmez bosanacagimi ve kimle ne istiyorsa yasayabilecegini soylemistim zaten. Ben burda birilerinin ahkam kestigi gibi ne kocam da kocam diyen bir kadinim ne de aman baskalarina yar olmasjn da naparsa yapsin diyen bir kadinim. Sacma sapan fikirlerinizi kendinize saklayin. Sınanmadığız durumların felsefesini yapmayin burda. Buyuk konustugunuz seyleri dikkat edin de yasamayin. Hayatta hersey insanlar icin. Duruma gore herkes 2. Bir sansi hakeder. Ben su an esimi tartmaya calisiyorum. Burda herseyi de ifade edemiyorjm. Vaktim sınırlı ve bazi ozel durjmlar var. Biraz anlayis lutfen.
Sen cok guzel bir insansin. Hepinize tesekkur ederim. Yalniz olmadigini bilmek destek gormek cok guzel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…