Aldatildiginizi nasil anlarsiniz

Arkadaslar 1 ay kadar once esimin beni aldattgini ogrendim. Telefonundaki yazismalardan.sorunlu bir evliligimiz vardi. Af diledi agladi vs. Ben barismaya niyetlendim ve zmaan icerisinde belki affederim diye dusundum. Telefonunun sifresini istedim. Tamam dedi birkac gun sonra tekrar tekrar istedim kavga ettik. Ben acip veriyorum sana niye illa sifre istiyosun vermiyorjm bosanacaksan bosan dedi. Ben geri adim attim. Su an hala bu durum devam ediyor mu etmiyor mu anlamak istiyorum. Ediyorsa delil toplamak ve bosanmak icin. Aldatilmak cok travmatik bir durum. Affedebilecej miyim ondan da emin degiljm ama 2. Sansi verme ihtimalim agir basiyor. Ama esim bu hareketlerle beni daha cok uzaklastirdi bu fikrimden. Simdi dusundugum sadece esimin bu iliskisinin devam edip etmedigi. Devam etmiyorsa yurutmeyi denemeyi dusunuyorum. Sizden bu konuyu nasil anlayabilecegime dair fikir istiyorum. Esimin telefonunu nasil karistirabilirim. Kafayi yiycem. Bunu ogrenmek artik onur meselesi oldu. Aldatildigima dair tum gercekleri ogrenmek istiyorum.
Adam suclu oldugu halde size resti cekmis, sindirmis. Siz ceksenize resti. Birakin gidin, bana seffaf olana kadar donmuyorum, bosanicam diyin madem 2. Sansi vermek istiyorsunuz. Bu sekilde adam asla geri adim atmaz, sizin icin emek de harcamaz. 2. Sansi veren sizsiniz ama adam uste cikmis. Kararli olun.

Adam seni aldatmış affetmişsin şifre vermek istememiş boşanıcaksan boşan demiş sen boşanmamışsın ve boşanmicaksın adam da bunu biliyor, çok güzel rest de çekmiş neden şimdi dert ettin ki ???

Aldatıldım. Evlenene kadar aldatılmışım, düğünden sonra 2 ay yapmamış sonra yine sanal aldatmalara devam... yakaladım evliliğimin 3. Ayında. Eşim korkudan öyle bir değişti ki melek oldu. Telefonu hep evde masada. Şifresi Yok. Eve geç gelmez, benimle saatinde yatar kalkar. Üzüntüden, pişmanlıktan mide ve tansiyon hastalığı başladı sürekli ilaç alıyor. Ağrıları yüzünden. Önceden yoktu bunlar. Benim her dediğimi her zaman yapar.itiraz etmez, ağzını açmaz. Ama aldattı bir kere. Ben affetmedim, şartlar gereği bir süre daha bekliyorum. Sevgi deseniz Yok, inanç Yok, güven yok. Ama sizin eşiniz hiç çaba harcamıyor. Hatta rest çekmiş. Nasıl affetmek için tutunacak bir dalınız olacak
Çok güzel yazmışsınız çok teşekkür ederim. Durumun ümitsiz vaka olduğunun farkındayım burda birçok kişi benle dalga geçer gibi yorum yapıyor. Çok canim yanıyor. Ama içinde bulunduğum durumu tüm hatlarıyla anlatabilsem böyle pervasizca kimse elestiremezdi eminim. Onlara tavsiyem yasamadiklari seyleri böyle fütursuzca eleştirmekten vazgecmeleridir. Çünkü bu şekilde acımasızca eleştirdikleri şeyi yaşama ihtimalleri yüksek. Kimse yaşasın istemem. Esimde narsistik eğilimler mevcut bu sevgisizligi ve bu durumda verdiği bütün bu aşırı tepkiler bundan mutevellit. Onunla yaşamak her an bıçak sırtında olmak demek kendini sorgulamak akil sagliginin bozulmasi belki de. Ben su an gerçekten sağlıklı düşünemiyorum. Psikiyatriye gidiyorum ama henüz bir yol alamadım. Biri öyle diyor biri böyle. Iyi bir terapist lazim bana ama su an bulundugum yerde yok galiba. Uzaga gitmeye de durumum musait degil kucuk bebegim var su an çalışmıyorum. Beni en iyi esekten düşen anlar diye sizlere yani aldatılmış ve devam eden kimselere yazma ihtiyacı hissediyorum. Belki şu ara kendimi bir ayrılmaya hazırlamaya çalışıyorum bilmiyorum. Eşim ın sevgi anlayışı evde bana yardım etmek ve istediğim şeyleri satın almaktan ibaret. Bir yakınlık hissedemiyorum. Hele bu olay ve bu olaydan sonra bana verdiği tepkiler iyice beni zorladı. Kimseye anlatamıyorum ailem zor zamanlar geçiriyor onlardan destek alamıyorum. Arkadaşlara anlatsam kimi bosan diyor kimi böyle kabul et çocuğun için devam et herkesin sıkıntıları var diyor ben ne bu durum u kabul edebiliyorum ne de ayrılığı göze alabiliyorum biliyorum ki ayrılan da bu insandan cekeceklerim bitmeywcek. Patlamak uzereyim

nasıl aldattı ve nasıl anladınız peki
Kadınla aynı yerde çalışıyor bana dediği ise bu ilişkinin sadece sanalda olduğu beni hala kandırmaya çalışıyor anlayacağınız. Ben telden yazışmalarını okudum. Eşimin söylediği yalanı yemiş gibi davranıyorum şu ara. Amacım bir daha kurcalayabilirsem bütün ayrıntıları öğrenmek. Bu yaşadığım cehennem hayatında bu olayın ne kadar etkisi var bunu anlamak istiyorum. Herşeyi öğrenince yüzleşmek istiyorum. Ara ara annemde kalıyorum bu sırada eve geliyor mu kadın onu anlamak istiyorum. Lütfen sizlerden ricam yorum yaparken biraz hassas davranın. Burda yazılan olumsuz şeylerin on katını ben zaten kendime söylüyorum.

Geçmiş olsun :KK43:
sevdiğiniz güvendiğiniz kişilerden böyle şeyler yaşamanız çok üzücü.

Ben takip olayıyla bir nebze içimi rahat tutuyorum. Eşim işi gereği direksiyon başında hep. Bu takip olayı ile ilgili çok para saçtım zamanında(özellikle çocuklara). Sonunda Iphone için bir uygulama buldum fakat henüz androidi yok. Açıkçası birbirimizi takip edebiliyoruz ailecek. Güvenden daha çok güvenlik için gerekli felsefemiz var. :KK66:

Daha önce aldatılma yaşayan bir arkadaşım da aylık para verdiği bir uygulama kullanıyordu. Ücretsize geçirdik onu da.
Beyinin başına çöktü resmen. Haketti fazlasıyla.
Nasıl bir uygulama bu acaba

Aldatan eşiniz ama evliliği kurtarmaya çalışan da sizsiniz. İlişkisi devam etmeseydi eğer şifreyi verirdi, belli ki içindekileri silip size o şekilde telefonu veriyor. Hatalarını düzeltmesi gerekirken bosanacaksan bosan diyen bir adam var karşınızda, daha neyi bekliyorsunuz ki bosanmamak için.

aldatıldığınızı nasıl anlarsınız bilmiyorum.
ama sizin durumunuzda zaten bunu biliyorsunuz 😔
mesele kanıt toplamak mı?
bu durumu sindirmek?
nası kabulleneceğinizi öğrenmek mi?
içinde bulunduğunuz durumdan kendinizi kurtarmaya ikna etmek mi?
şartlarınız uygun değil, nasıl uygun hale gelebilir bu konuda yardım almak mı?

tam olarak ne durumdasınız ve ne istiyorsunuz?

başlığa cevap veriyorum: ben aldatıldığımı hayatta anlamam. çünkü hiçbir şeyini kurcalamam, merak etmem, pek kıskanmam.
büyük ihtimal aldatılırsam bir gün karşıma bir şekilde çıkar zaten o zaman şans, mans, yürütme denemesi felan da uğraşamam.
net adamım. aldatma varsa sevgi bitmiştir, yürütme çabasına gerek yoktur. aldatılan tarafın da ivil çivil araştırma yapıp kalan hayatında buna dertlenmesi de gereksizdir bana göre.

canım bende aldatıldığım için seni çok iyi anlıyorum, eşimin telefonunda sürekli şifre vardı ben bilmiyorum tabi ve çocuk doğduktan sonra hep ayrı yatıyorduk, hatta hamileyken bile, çocuğun küçükse biraz daha sabret derim, sonra iş bulup ayrılarbilirsin Allah yardımcın olsun , annenlere gidince de görüntülü ara sürekli çocuk seni görsün diye aradım filan de :KK12:

ama aldatılan kadın gerçekten hissediyor ve bir şekilde karşına çıkıyor, hiç kendini üzmeye değmez, ne hali varsa görsün günümüzde erkekler çok değişti ya ne yapıcaz bilmem

Ne şerefsiz bu erkekler ya sorsanız onlara göre aldatmak normal tek eşli olamıyoruz doğamız bu bilmem ne derler ama karıları o karı aldatsa hemen dayak hatta öldğrmeye kadar giderler sonra da namusumu temizledim derler allah hepsini bildiği gibi yapsın ne kadar çoğaldı şu aldatma olayları evli adamla birlikte olan kadına ne demeli peki oda ayrı allah ıslah etsin sizde affediceğinizi düşünüyorsunuz ama diyelim herşey hallettiniz barıştınız bu hep içinizde olacak en ufak şeyden şüphelenseniz bu düşünce beyninizi kemirmeye başlar size git boşan diyen adamın yanında durmayın

Çok güzel yazmışsınız çok teşekkür ederim. Durumun ümitsiz vaka olduğunun farkındayım burda birçok kişi benle dalga geçer gibi yorum yapıyor. Çok canim yanıyor. Ama içinde bulunduğum durumu tüm hatlarıyla anlatabilsem böyle pervasizca kimse elestiremezdi eminim. Onlara tavsiyem yasamadiklari seyleri böyle fütursuzca eleştirmekten vazgecmeleridir. Çünkü bu şekilde acımasızca eleştirdikleri şeyi yaşama ihtimalleri yüksek. Kimse yaşasın istemem. Esimde narsistik eğilimler mevcut bu sevgisizligi ve bu durumda verdiği bütün bu aşırı tepkiler bundan mutevellit. Onunla yaşamak her an bıçak sırtında olmak demek kendini sorgulamak akil sagliginin bozulmasi belki de. Ben su an gerçekten sağlıklı düşünemiyorum. Psikiyatriye gidiyorum ama henüz bir yol alamadım. Biri öyle diyor biri böyle. Iyi bir terapist lazim bana ama su an bulundugum yerde yok galiba. Uzaga gitmeye de durumum musait degil kucuk bebegim var su an çalışmıyorum. Beni en iyi esekten düşen anlar diye sizlere yani aldatılmış ve devam eden kimselere yazma ihtiyacı hissediyorum. Belki şu ara kendimi bir ayrılmaya hazırlamaya çalışıyorum bilmiyorum. Eşim ın sevgi anlayışı evde bana yardım etmek ve istediğim şeyleri satın almaktan ibaret. Bir yakınlık hissedemiyorum. Hele bu olay ve bu olaydan sonra bana verdiği tepkiler iyice beni zorladı. Kimseye anlatamıyorum ailem zor zamanlar geçiriyor onlardan destek alamıyorum. Arkadaşlara anlatsam kimi bosan diyor kimi böyle kabul et çocuğun için devam et herkesin sıkıntıları var diyor ben ne bu durum u kabul edebiliyorum ne de ayrılığı göze alabiliyorum biliyorum ki ayrılan da bu insandan cekeceklerim bitmeywcek. Patlamak uzereyim
Bekarken Aldatılırsam boşanırım diye cesurca konuşuyordum. Bu kadar cesur olmamak gerekiyormuş. Sonra anladım aslında nasıl zor bir durum olduğunu. Safece söyleyeceğim şey şu ki Allah bizim hayallerimizi yıkan bu adamlara hiçbir zaman gün yüzü göstermesin

Ne şerefsiz bu erkekler ya sorsanız onlara göre aldatmak normal tek eşli olamıyoruz doğamız bu bilmem ne derler ama karıları o karı aldatsa hemen dayak hatta öldğrmeye kadar giderler sonra da namusumu temizledim derler allah hepsini bildiği gibi yapsın ne kadar çoğaldı şu aldatma olayları evli adamla birlikte olan kadına ne demeli peki oda ayrı allah ıslah etsin sizde affediceğinizi düşünüyorsunuz ama diyelim herşey hallettiniz barıştınız bu hep içinizde olacak en ufak şeyden şüphelenseniz bu düşünce beyninizi kemirmeye başlar size git boşan diyen adamın yanında durmayın
Babam annemi aldatıyordu. Sonra boşandılar. Ama diyordu ki anneniz beni aldatmış olsa onu öldürürdüm. Hatta utanmadan dedi ki hapse girmekten korkmasam boşandı diye öldürürdüm. Ben de bas bas kavga ettim sen aldatırken iyi de annem gibi namuslu bir kadın kimseye bakmazken hayatı zindan ettin. Sen de omu aldattın o zaman annem de seni mi öldürmeli dedim. Neymiş annem kadınlık yapamamış. Aldatıyorsa annem suçluymuş vs vs vs. Tipik ahlaksız erkek zırvalıkları. Şimdi her gün ağlıyor yalnızım da yalnızım diye

Bekarken Aldatılırsam boşanırım diye cesurca konuşuyordum. Bu kadar cesur olmamak gerekiyormuş. Sonra anladım aslında nasıl zor bir durum olduğunu. Safece söyleyeceğim şey şu ki Allah bizim hayallerimizi yıkan bu adamlara hiçbir zaman gün yüzü göstermesin
Canım benim konunu yeni okuyorum çok üzüldüm Allah yardımcın olsun 😔

Aldatıldım. Evlenene kadar aldatılmışım, düğünden sonra 2 ay yapmamış sonra yine sanal aldatmalara devam... yakaladım evliliğimin 3. Ayında. Eşim korkudan öyle bir değişti ki melek oldu. Telefonu hep evde masada. Şifresi Yok. Eve geç gelmez, benimle saatinde yatar kalkar. Üzüntüden, pişmanlıktan mide ve tansiyon hastalığı başladı sürekli ilaç alıyor. Ağrıları yüzünden. Önceden yoktu bunlar. Benim her dediğimi her zaman yapar.itiraz etmez, ağzını açmaz. Ama aldattı bir kere. Ben affetmedim, şartlar gereği bir süre daha bekliyorum. Sevgi deseniz Yok, inanç Yok, güven yok. Ama sizin eşiniz hiç çaba harcamıyor. Hatta rest çekmiş. Nasıl affetmek için tutunacak bir dalınız olacak
ben bunu asla anlamıyorum. bu tür bi kaç farklı olayla daha karşılaştım adam erimiş bitmiş kadın aldattığı için terkedecek diye. peki o zaman neden aldatıyorlar, sebep ne? erkeklere özgü bi psikolojik rahatsızlık sanırım

Haksız sayılmazsınız. Açıkçası bilgileri dahilinde. Onlar da benim sıkça telefonla aramamdan şikayetçilerdi, özellikle kızım. Bu program onun önüne geçti, periyodik konum atıyor. İsterlerse kapatabiliyorlar da :) Bunun onların güvenliği için olduğunu anlattım. Sonunda ikna ettim.
Bence çok iyi ilerde sayenizde yanlış yapmadıkları için teşekkür ederler size

e bi kere aldatmış neyi bekliyorsn devami gelecek illakı vala takılan sen olursun adam hayatını yaşar bunu bile bile yaşamak size eziyet

ben bunu asla anlamıyorum. bu tür bi kaç farklı olayla daha karşılaştım adam erimiş bitmiş kadın aldattığı için terkedecek diye. peki o zaman neden aldatıyorlar, sebep ne? erkeklere özgü bi psikolojik rahatsızlık sanırım
Psikoloğa gittik birkaç seans. Doktor bana eşimin geçmişten beri beğenilme arzusu olduğunu ama istediği ilgiyi göremeyince sanal yolla tanıştığı kişilerle gururunu okşamaya çalıştığını söyledi. Benim yanımda kendini küçük görüyormuş ve ben de istersem bir sürü kadın bulurum diye konuşuyormuş. Fiili görüşme hiç yoktu. Hep sanal ve bazısı 3 bazısı 1 aylık görüşmeler. Sanal Sex yapıyor ve kadının bağlanmaya başladığını görünce nişanlıyım ben deyip basmış engeli. Hepsini ben okudum mesajlarda. Birde aile sevgisi görmemiş eşim. Aldatmada onun da etkisi varmış. Benimle tanışmadan çok önce sevgilisi onu terk edince başlamış bu sanal konuşma işleri. Daha bir sürü şey dedi psikolog. İşin özeti psikolojik rahatsızlık. Ve dedi ki bir daha yapmaz diyemem kimse için ama eşin pişman dedi hep ağlıyordu. Zaten şimdi de o pişmanlığın izlerini taşıyor. Bazen mide ağrısından falan saatlerce uyuyamıyor. İlaç alsa bile ağrı çekiyor. İnsanların içinde konuşmayıp dalıp gidiyor. Çok utandı çünkü yaptıklarından. Çalıştığımız ilçedeki tanıdıklarımız bu adam evlenince çöktü diye suçu benden biliyor. Kimseye anlatmadım bu durumu. Ama asıl çöken ben oldum kimse bilmiyor.

Psikoloğa gittik birkaç seans. Doktor bana eşimin geçmişten beri beğenilme arzusu olduğunu ama istediği ilgiyi göremeyince sanal yolla tanıştığı kişilerle gururunu okşamaya çalıştığını söyledi. Benim yanımda kendini küçük görüyormuş ve ben de istersem bir sürü kadın bulurum diye konuşuyormuş. Fiili görüşme hiç yoktu. Hep sanal ve bazısı 3 bazısı 1 aylık görüşmeler. Sanal Sex yapıyor ve kadının bağlanmaya başladığını görünce nişanlıyım ben deyip basmış engeli. Hepsini ben okudum mesajlarda. Birde aile sevgisi görmemiş eşim. Aldatmada onun da etkisi varmış. Benimle tanışmadan çok önce sevgilisi onu terk edince başlamış bu sanal konuşma işleri. Daha bir sürü şey dedi psikolog. İşin özeti psikolojik rahatsızlık. Ve dedi ki bir daha yapmaz diyemem kimse için ama eşin pişman dedi hep ağlıyordu. Zaten şimdi de o pişmanlığın izlerini taşıyor. Bazen mide ağrısından falan saatlerce uyuyamıyor. İlaç alsa bile ağrı çekiyor. İnsanların içinde konuşmayıp dalıp gidiyor. Çok utandı çünkü yaptıklarından. Çalıştığımız ilçedeki tanıdıklarımız bu adam evlenince çöktü diye suçu benden biliyor. Kimseye anlatmadım bu durumu. Ama asıl çöken ben oldum kimse bilmiyor
Şimdi nasılsınız peki eşinizle? Düzeldi mi aranız , hep bir boşanma düşüncesi var sanki sizde.

Psikoloğa gittik birkaç seans. Doktor bana eşimin geçmişten beri beğenilme arzusu olduğunu ama istediği ilgiyi göremeyince sanal yolla tanıştığı kişilerle gururunu okşamaya çalıştığını söyledi. Benim yanımda kendini küçük görüyormuş ve ben de istersem bir sürü kadın bulurum diye konuşuyormuş. Fiili görüşme hiç yoktu. Hep sanal ve bazısı 3 bazısı 1 aylık görüşmeler. Sanal Sex yapıyor ve kadının bağlanmaya başladığını görünce nişanlıyım ben deyip basmış engeli. Hepsini ben okudum mesajlarda. Birde aile sevgisi görmemiş eşim. Aldatmada onun da etkisi varmış. Benimle tanışmadan çok önce sevgilisi onu terk edince başlamış bu sanal konuşma işleri. Daha bir sürü şey dedi psikolog. İşin özeti psikolojik rahatsızlık. Ve dedi ki bir daha yapmaz diyemem kimse için ama eşin pişman dedi hep ağlıyordu. Zaten şimdi de o pişmanlığın izlerini taşıyor. Bazen mide ağrısından falan saatlerce uyuyamıyor. İlaç alsa bile ağrı çekiyor. İnsanların içinde konuşmayıp dalıp gidiyor. Çok utandı çünkü yaptıklarından. Çalıştığımız ilçedeki tanıdıklarımız bu adam evlenince çöktü diye suçu benden biliyor. Kimseye anlatmadım bu durumu. Ama asıl çöken ben oldum kimse bilmiyor
Bu şekilde pişman olması sizin için iyi bi durum bence. Gerçekten pişmansa ve şans vermek istiyorsanız neden olmasın. Kendi adıma konuşayım ben kimseye ikinci şansı vermiyorum ama her ilişki de farklıdır tabi.

X