Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
ben adet oldum:çok üzgünüm: bahar sende yaz inşallah seninki tutmuştur canım

CANIM HAYIRLISI YA ÜZME SEN KENDİN BİZİM MORALLİ OLMAMIZ LAZIMKİ BEBEĞİMİZ OLSUN... HEM BU KADAR TAKMAMAK LAZIM RABBİMİN VARDIR Bİ BİLDİĞİ Bİ ZAMANI SABRETMEK LAZIM SABIRLI OLMAK LAZIM.
ALLAHIN İŞİ BU BELKİ HİÇ OLMAYACAK GÜÇLÜ OLMALIYIZ AHA ÇOK ZAMAN VAR ÖNÜMÜZDE....
BENİMDE PEMBE AKINTILAR GELMEYE BAŞLADI ADETİM YARIN AMA OLDUM GİBİ BİŞİ ARTIK Bİ DAHA Kİ AYDA DENİCEM AŞILAMAYI OLMAZSA 3. DE YAPTIRIRM YİNE OLMAZSA TÜP BEBEK EEEE DAHA DA OLMAZSA Bİ DURUCAM ŞİMDİDEN PLAN YAPTIM YANİ HERŞEYİ GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURMAK LAZIM.HAKKIMIZDA HAYIRLISI OLSUN CNM ÖPÜYORUM SENİ BOL SABIRLAR CÜMLETEN HERKESE :)
:)))) kaydirigubbakcemile2
GÜLÜMSEYİN ÜZMEYİN KENDİNİZİ BİZDEN DAHA DEĞERLİ BİRŞEY YOK ŞU AN İÇİN HAYATIMIZDA....

canım çok sağol yazdıkların için biraz moral oldu bana ama ben evleneli 4yıl oldu ve 21 yaşındayım evlendiğimden beri o kadar çok istiyorum ki bi bebeğim olsun die
Allah nasip etmedi daha yarın doktor çağırdı yine gitcem bakalım bu sefer ne diycek 2. aşılama için biraz beklicem çünkü bizim hiçbir sorunumuz yok bölede olmazsa tüp bebek yaptırırım birkaç yıl sonra
bugun ağladığım kadar hiç ağlamadım o kadar üzüldümki adetten kesildim:sinifsinif:
Allahım senin benim ve tüm bebek isteyenlerin yardımcısı olsun
kendine ii bak canım

canim benim seni en iyi anlayan kesin benimdir ben 10 senelik evliyim ve 4. tüp bebek denemem ücünü almanyada yaptirdim 4. cüyü tr.gelip yapirayim dedim bakalim bügün transferimin 7. günü ve adet gelicekmis gibi agrilarim var su an bütün ümidim gitmis gibi insallah yaniliyorumdur allahim insallah hepimezin dileklerini kabul eder

sezenim meraba sizde sorun neydi acaba bende fsh ve tsh yüksek tiroidde var yumurta gelişimimde bu yüzden sağlıklı olmuyor sanırım zaten olsada en fazla 3 yumurta oluyor oda sağlıklı olmadığı için bişey olmuyor bizde evlilikte 5.yıla girmek üzereyiz hiç korunmadık 3 aşılama 1 tüp bebek denememiz oldu başarısızlıkla sonuçlanan umarım hepimizin dilekleri ve duaları kabul olur hayırlısıyla.

kızlar merabalar,15 gün önce aşılama yaptırdım ve dün kan testinde hamile olduğumu öğrendim...Rabbim herkese naasip etsin...

kızlar merabalar,15 gün önce aşılama yaptırdım ve dün kan testinde hamile olduğumu öğrendim...rabbim herkese naasip etsin...

cnm öncelikle inşallah hayırlısı ile bebeğini kucağına da alırsın.ben aşılamamı yaptıralı bugün 15. Gün ve yarın test yaptıracam.çok heycanlıyım. Cnm hamilelik belirtilerin oldu mu? Benm hiç belirtim yok onun için çok ümitsizim.sadece son 4-5 gündür hafif hafif kasığımda ağrı oluo. Bana yardımcı olursan sevinirim. ....

merhaba arkaadaşlar ben ikinci aşılamamı yaptırdım ilki olmadı ikincisini 12 nisanda yaptırdım 15 gün sonra kan testi yaptırdım ve iki aylık hamile olduğumu öğrendim çoooooooook mutluyum

pardon arkadaslar ya iki haftalık yanlış oldu

bende aşılama yaptırdım 3 gün oldu bakalım nolcak hiç u-mudum yok ama inşşş olur ilkinde olmayabilir falan diyolar

arkadaşlar.ben de ilk aşılamamı 24 nisanda yaptırdım.mine hayırlı olsun.inş dilediğin gibi olur her şey. aşılama sonrasında ağrın var mıydı.benim adet olacakmışım gibi belim,bacaklarım ağrıyor sürekli.normal mi bu ağrılar.

arkadaşlar.ben de ilk aşılamamı 24 nisanda yaptırdım.mine hayırlı olsun.inş dilediğin gibi olur her şey. aşılama sonrasında ağrın var mıydı.benim adet olacakmışım gibi belim,bacaklarım ağrıyor sürekli.normal mi bu ağrılar.

merhaba arkadaşlar bende 26 nisanda 3. aşılamamı yaptırdım. bende kabızlık gögüs uçlarında ağrı ve şişlik kasıklarda da ağrı ve şişlik var.
allah hapimizin yardımcısı olsun

sfyctnr'a..
aşılaman inşallah tutar.ben de senden iki gün evvel yaptırdım.bu saydıklarının yanı sıra belimde ve bacağımda da ağrı var benim.adet öncesi belirtiler,hem de aşılamayı yaptırdığım günden bu yana.inşallah güzel haberler alırız bizi bu kadar tedirgin eden bu kadar belirtinin ardından.ilk aşılamamdı benim.

merhabalar gül_nur cum nasılsın nasıl geçiyo dönemim nasıl belirtiler var
bende sadace gögüslerim şiş ve uçları acıyo çokkkkk
allahım hakkımızda ayırlısını versinnnnn inşallah olurrr
AAAAAAMMMMMııııııııNNNNNN

büyük bi sabırsızlıkla bekliyorum sonucu
allahım sen bebek sahibi olmak isteyen aday annelerin yardımcısı ollllllll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…