Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
dün beta hcg baktırdım 10.günde ve 1.39 çıktı yani yine olmadı emelim senin kaçıncı gün betahcg kaç çıkmıştı.fsh da folikülü situmüle eden hormonun yüksekliği yani yumurta gelişimi ile çok ilgisi var hipotroidide guatrla ilgili.bunların bi önemi kalmadı malesef çünkü yine olmadı...:KK43:

kıyaymmm bıtanemmm bende ılk asılamayı subatta yaptırdım ama olmadııı ve daha gıtmedım doktra kendımı ve vucudumu dınlendırıyorumm artıkk kısmet en azından denedım dıyorummm belkı gene bı gorunmek adına gıderımmm pskolojık olarak çok yıprandımmm asılamadan umıtlıydımmm ... kendını yıkma sakınnn en mutlu oldun seylerle ılgılen mesgul olll ben ole yapıyor kendımı avutuyorumm gexıyorummm arkdaslarla toplanıyorumvs. gıbıııbırakma kendını ben herkese dua edıyorum sende ettt benım için kendın ıcın bıtanem suana ınan bunları sana yazıyorum ama ılk andakaı gıbı hıssstetımm suan kendımı asılamdan umutludum ama kanama olunca kahroldum aynı o durumdayımm...dedım ya hayırlısını versın rabbımmmsenı öpüyorummm tatlımmm

arkadaşlar son adet tarihim 4 mart, 22 martta aşılama yaptırdım (yumurta anca büyüdü ) şimdi göğüslerimde ağrı var ve fazla akıntım var hamilemiyimdir acaba?? 6 yıllık evliyim ve yine hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum :KK43:

bende de ole olmustu sonu husran oldu ınsallah senınkı yalan olmazzz tatlımmm hayırlısı olsun kendınıde çok kaptırma ne olurr:KK43:

bende de ole olmustu sonu husran oldu ınsallah senınkı yalan olmazzz tatlımmm hayırlısı olsun kendınıde çok kaptırma ne olurr:KK43:
maalesef benimki de hüsran oldu ... 2-3 gündür hala kendime gelemedim..bu ay tüp bebeğe başlayacaktık ama gitmek istemedim..bu moralle onun da olmayacağı kanısına vardım.önce kendime gelmeliyim....

arkadaşlar iyi akşamlar benim aşılamada 12ci günüm.içimizde tecrübeli olan arkadaşlarmz var ve ben onlardan yardm istiyorum.şu ana kadar en ufak ağrı sızı vs olmadı ve herhangi bir belirtide yok.yalnz ateşim sürekli yüksek bazen 37.3 e kadar çıkıyor.bu şekilde ateş ölçüpte hamie olduğunu öğrenen var mıydı? yada hamile olduğunu anlamak için bu doğru bir yöntem midir? birde yarın idrar testi yapsam bi ihtimal cvp alabilir miyim?normalde 9 nisan gibi kan testi yapmalıyım ama garinti olsn diye ayın 12sni beklicem.. birde benim gibi hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayan belirti duymayan ama hamile kalan var mı?

evet devin bizde bu ay tüp bebek yaptıracaktık ankarada anatollia tüp bebek merkezine gidecektik bülent hocaya ama bu aşılamanın sonucundada moralimiz çok bozuldu ve sıkıldık.ara veriyoruz iyice bunaldık kaç yıldır tatil göremedik tatile çıkalım diyoruz uff ya hayırlısı işte napalım........

evet devin bizde bu ay tüp bebek yaptıracaktık ankarada anatollia tüp bebek merkezine gidecektik bülent hocaya ama bu aşılamanın sonucundada moralimiz çok bozuldu ve sıkıldık.ara veriyoruz iyice bunaldık kaç yıldır tatil göremedik tatile çıkalım diyoruz uff ya hayırlısı işte napalım........

Hayırlısı tabi arkadaşım...çocuk yapmanın bu kadar zor olacağı hiç aklıma gelmezdi...İnşallah En kısa zamanda Yüce Allah bize de verir...

selam arkadaşlar bende ilk aşılamamı 9 gün önce yaptırdım bende hiçbir değişiklik yok bide ben normal işlerime devam ediyorum herkes diyoki yat 3 gün falan yattım ama sonra kalktım acaba iş yapmanın ayakta durmanın aşılamayı olumsuz etkileyen bi tarafı varmı ne olur cevap yazın bide ümidim yok çünkü hiçbir belirti yok
ne adet belirtisi nede gebelik offf ne yapcam ben beklemektende yoruldum sıkıldım dua edelim birbirimize arkadaşlar burda aşılaması tutupta oleyyy hamileyim yazanları görünce gözlerim doluyo acab a benimde olacakmı die inşallah olur bende yazarım :sinifsinif:

arkadaşlar bende 5 nisada aşılama oldum bekliyorum ne kadar zor beklemek allah sabır versin hepimize inşllah güzel haberler alırız:)

bahar bende 2 gün önce yaptırmışsın doktor sana şu gün tahlil yap falan dedimi bana hiç öle bişi demedi bi de senin bi şikayetin varmı adet olcak gibi.
rüyamda bi oğlum olmuştu çok güzeldi bu arada:):emir_bebek:

bahar bende 2 gün önce yaptırmışsın doktor sana şu gün tahlil yap falan dedimi bana hiç öle bişi demedi bi de senin bi şikayetin varmı adet olcak gibi.
rüyamda bi oğlum olmuştu çok güzeldi bu arada:):emir_bebek:

20 nisanda gel dedi sadece tabi adet olmazsam bakalım kısmet diyorum göreceğiz valla saki adet olacakmışım gibi gelior akıntım felan da çoğaldı göğüslerim şiş her zamanki belirtler belli birşey yok yani :CüvCüv:

aynen bahar bende de hiçbir belirti yok ne olumunekankayizsmile
ii ne kötü sadece dua ediyorum inşallah vardır die senin sonuç ne olursa olsun yaz tamammı merak ederim bide senin yaş kaç ve ilk aşılamanmı ?inşallah tutmuştur seninkide benimkidevereliniortak

arkadaşlar iyi akşamlar benim aşılamada 12ci günüm.içimizde tecrübeli olan arkadaşlarmz var ve ben onlardan yardm istiyorum.şu ana kadar en ufak ağrı sızı vs olmadı ve herhangi bir belirtide yok.yalnz ateşim sürekli yüksek bazen 37.3 e kadar çıkıyor.bu şekilde ateş ölçüpte hamie olduğunu öğrenen var mıydı? yada hamile olduğunu anlamak için bu doğru bir yöntem midir? birde yarın idrar testi yapsam bi ihtimal cvp alabilir miyim?normalde 9 nisan gibi kan testi yapmalıyım ama garinti olsn diye ayın 12sni beklicem.. birde benim gibi hiçbir şekilde sıkıntı yaşamayan belirti duymayan ama hamile kalan var mı?

keyse benimde senin gibi hiçbir belirtim yok bugun 10.günüm sen ne yaptın sonuç aldınmı inşallah güzel sonuçlar almışsındırhihoyyyt

aynen bahar bende de hiçbir belirti yok ne olumunekankayizsmile
ii ne kötü sadece dua ediyorum inşallah vardır die senin sonuç ne olursa olsun yaz tamammı merak ederim bide senin yaş kaç ve ilk aşılamanmı ?inşallah tutmuştur seninkide benimkidevereliniortak

29 yaş ve ilk aşılamam 3 yıllık evliyiz 2yıldır korunmuyoruz şte böyle bu arada herkese günaydın bize güzel haberler verecek olan yokmu:CüvCüv:

29 yaş ve ilk aşılamam 3 yıllık evliyiz 2yıldır korunmuyoruz şte böyle bu arada herkese günaydın bize güzel haberler verecek olan yokmu:CüvCüv:

günaydın bahar moralim çok bozuk karnım ağrımaya başladı yarın adet günüm bakalım olacam galiba off:sinifsinif: bende 4 senelik evliyim ilk aşılamam pek umudum yoktu zaten ama yinede bekliyor insan
neyse sen bari güzel haberler ver olurmu ben olursam da olmazsamda yazarım buraya ama inşallah adet olmam.senağlama

hanımlar bende 1 nisanda 3. aşılamamı yaptırdım.adet tarihim 13 nisandı.hala regl olmadım.dün gittim bthcg baktırdım.ama malesef sonuç 2.5 negatif.dediğim gibi halada hastalanmadım.klomen ve ovitrelle kullandım.daha önce de dunları kullanmıştım.hiç bu kadar bi gecikme olmamıştı.bir bilgisi olan var mı acaba.

hanımlar bende 1 nisanda 3. aşılamamı yaptırdım.adet tarihim 13 nisandı.hala regl olmadım.dün gittim bthcg baktırdım.ama malesef sonuç 2.5 negatif.dediğim gibi halada hastalanmadım.klomen ve ovitrelle kullandım.daha önce de dunları kullanmıştım.hiç bu kadar bi gecikme olmamıştı.bir bilgisi olan var mı acaba.[/QUOTE

slm zeyno bu konuda bi bilgim yok olsa paylaşırdım senle ama 5 gün geçmiş adetin az değil. daha öncede böle olmusmuydu bi de belki hamilesindir test yaptım dedin ama ya geç tuttuysa öyle birsey olabilir mi süprizzzzz
benimde yarın adet günüm ama 1 haftadır belim ağrıyo bugunde acayip baş ağrısı başladı bakalım yarın adet olcammı inşallah hayırlısıyla bebişlerimizi kucamıza alırız artık çok yoruldum yasenağlama

ben adet oldum:çok üzgünüm: bahar sende yaz inşallah seninki tutmuştur canım

X