Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
arkadaslar benımmm adet gunume yaklastımda hafıf akıntım oluyorduuu ama son 2 3 ay ıcınde adetıme yakın zamanda akıntımmm kotu koku yapıyorrr ıdralım ve akıntımm da koyu renk oluyor.....kotu koku derken yesıl yada ona benzerr ıntahap gıbı değil ama ağır bır koku...ve ben subat a asılama olmuştumm ama olmadıııı bunla ılgılı olurmuu acaba cevap yazarsanız sevınırımm .....:)))

merhaba bende 11 martta asılama yaaptırddım pazaartesi 12 doluyo benimde beyaz akıntım oluyo ve meme uçlarım çok acıyo bel ağrımda var inş hamileyimdir

herkese merhaba ben de 10 ve 11 martta aşılama yaptırdım(2 gün üst üste yapıldı.) crınone kullanıyorum bu gün 10.günüm bende büyük bir merak içindeyim.allah hepimize bekleme sabrı versinkibekleyebilelim. bazen ağlama krizi geliyor bazende umutlanıyorum.aslında 10 yaşında bir oğlum var ama çok kardeş istiyor.4 yıldır da olmuyor oğluma 3 aylık evliyken hemöen hamile kaldım.ama bu olmıyor işte çok korkuyorum inşallah rabbim hepimize verir belki şimdi bana kızıyorsunuzdur 1 çocuğun varya daha ne istiyorsun diye ama inanın öyle değil tek çocuk çokzor ve problemli hele birde kardeşistiyen birçocuksa daha zor hepbeni suçluyor beni sevmiyorsun neden bir kardeşim olmuyor diyor bu benim ilk aşılamam çok korkuyorum inşallah tutmuştur. belirtilerim göğüslerim büyüydü veuçlarında hassasiyet var. birde karnım çok şişti. ara sıra kasıklarımda ve karnımda ağrı oluyor. ama okadar çok merak ediyorum acaba evde idrar (gebelik testi) yapsam çıkarmı bu konuda bilgisi olan bana yardımcı olursa sevinirim doktorum kan testimi 26 mart dedi.ama ben bekleyemiyorum çok merak içindeyim.

selam arkadaslar bende 3.asilamami gun yaptirdim allahtan hayirlisi insallah bu sefer tutar asilama yapilirken cok canim acidi sizdede oldumu ilk 2 asilamadada olmustu ama bu dafa cok fenaydi herkese bol sanslar rabbim isteyen herkese verir insallah

arkadaslar ben yeni uye oldum, bugun hamile oldugumu ogrendim sonunda! bi suru doktor gezdim, sonunda Prof. Dr. Onur Karabacak sayesinde 1 ay icinde hemencecik hamile kaldim Allah'ima sukurler olsun! Super bir doktor, hepinize tavsiye ediyorum, bosuna baska yerlerde vakit ve para harcamayin, ben keske daha once baska doktorlara gitmeseydim diyorum. Darisi hepinizin basina!! Allah hepimize saglikli bebisler nasip etsin INSALLAH!

cnmm bu doktorunn hangı hastanede yada yerı nerde tam olarak yazarmısınnnn.... bnede 3 sneye yakın evlıyım ve benımde bebeısım yokkk subatta asılama oldumm fakat olmadıııı dılerın içinde tsk ederımm herkes adınada amin derimmmm :))sımdıden saooll

meraba arkadaşlar bende 3.aşılamamı oldum bugün 5.günüm benim fsh yüksek ve hipotroidim var benim durumumda hamile kalan varmı.5.gün bende hiçbir belirti yok.birde başarısızlıkla sonuçlanan tüp bebek denemem oldu.boş folikül denildi.

meraba bugün aşılamanın 5.günü beta hcg baktırdım 22.doğru sonuç değil biliyorum pregnilin vermiş olduğu bir yükseklikumarım 14. günde aynı sonuç olur

tabi cnm
bu doktor hemen tutturuyo ya ben de inanamadim
ve de cok ilgili
Prof. Dr. Onur Karabacak / Gazi Uni. Kadin D. Ana bilim Dali Baskani
0312 468 88 66
Guzel haberlerle gelirsin insallah

tabi cnm
bu doktor hemen tutturuyo ya ben de inanamadim
ve de cok ilgili
Prof. Dr. Onur Karabacak / Gazi Uni. Kadin D. Ana bilim Dali Baskani
0312 468 88 66
Guzel haberlerle gelirsin insallah

canımm gazı unuvtsı yazdın sanırımm ben ıst daymmm tam olrak adres verırsennn acıklamı daha ii anlıcam bu ara fıyatları nasılll buceye uygunmudurr....sımdıden tsk ederım..

merhaba arkadaslar 2 hafta once ilk asilamami yptim ve bugun mutlu haberi aldim hamileyim ingilterede yasiyorum doktorum yabanci alah herkesin yuzune baksin once saglikli sonra hayirli eflatlar nasip etsin

benimde yumurta az 1,2,3 en fazla ve fsh ım yüksek emelim birde hipotroidi var bugün aşılamanın 7. günü 6.gün betahcg baktırdım ve 6 çıktı iyice dütü yani

benimde yumurta az 1,2,3 en fazla ve fsh ım yüksek emelim birde hipotroidi var bugün aşılamanın 7. günü 6.gün betahcg baktırdım ve 6 çıktı iyice dütü yani

ya doktorum bana fsh yuksek yada az ..hipotroidi veya betahcg ıle ılgılgı bısı demedııı onlar ne demek nanlamalarını yazarmısın tatlım yaaaa((yanı bunla ılgılı bılgım yok gıbııı:/((

dün beta hcg baktırdım 10.günde ve 1.39 çıktı yani yine olmadı emelim senin kaçıncı gün betahcg kaç çıkmıştı.fsh da folikülü situmüle eden hormonun yüksekliği yani yumurta gelişimi ile çok ilgisi var hipotroidide guatrla ilgili.bunların bi önemi kalmadı malesef çünkü yine olmadı...

arkadaşlar son adet tarihim 4 mart, 22 martta aşılama yaptırdım (yumurta anca büyüdü ) şimdi göğüslerimde ağrı var ve fazla akıntım var hamilemiyimdir acaba?? 6 yıllık evliyim ve yine hayal kırıklığına uğramaktan korkuyorum

selam bende 20.gün aşılama yaptırmıştım.benim belirtilerim daha farklıydı.hem bel hem sırt hemde adet olacakmış gibi ağrılarım oldu.hala bel ağrılarım devam ediyo.göğgüslerimde ağrı da oluyor hala.hatta test yaptırağımız gece bebek kendini belli etmişti.gece mide bulantısıyla uyanmıştım ama tabi emin olamamıştım kan testi yaptırmadan.şimdi aynı şikayetler devam ediyor.

merhabalar..bende 3 defa aşıla yaptırdım( ama ne yazıkki olmadı...eşimde ve bende hiç bir sorun bulunamıyor...ama gebelikde gerçekleşmiyor...bütün tetkikler yapıldı...filimler,ameliyat,,testler...vb..
özel bir merkeze gidiyorduk...Dr. um mükemmel bir...merkez çok güzel..birebir ilgi gösteriyorlar...isminizi dahi unutmuyorlar...(GELECEK TÜP BEBEK MERKEZı) dr.umla beraber tüp bebeğe geçmeye karar verdik 3 ay önce..ama neyazıkki maddiyatımızı toparlamaya çalışıyoruz...işin sevindirici tarafı sigortayla anlaşmaya girecekler...onu bekliyoruz..geçen hafta telefonla arayıp nasıl olduğumu sordular..anlaşmalarının tamamlanacağından söz ettiler...sabırsızlıkla bekliyorum...Antalyada çok araştırdık merkezleri...ama hiç birisi bizi tatmin etmedi..sizleri ayaklı para olarak görüyorlar..isminizi bile hatırlamıyorlar...size tavsiye edeceğim bir merkez gelecek tüp bebek merkezi...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…