Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
benımde 3. asılamam ve 7. gunum aranıza yenı katıldım fakat elımde dusunmeden ve stres yapmadan yapamıyorum tuttumu acaba dıye off ne zormus ama ben doktoruma cook guvenıyorum ıns bu sefer tutar allah herkese nasıp etsın bu seferkı ıgnelı asılama oldu ve ınanılmaz gaz problemım oldu benım ılk gunlerde ve su an bıttı hıc bır belırtı yok sadece bılmıyorum onunla bır ılgısı varmı8 ama cok duygusalım sureklı aglıyorum

arkadaşlar, ben de 4 mayısta ilk aşılamamı oldum.3 mayısta çatlatma iğnesi vuruldum saat 19 da 4 mayısta saat 14.30 da aşılamam yapıldı. ılk kez yumurta feliştirici ilac serephone kullandım. sağda iki tane büyük yumurtam gelişti. doktorum çok güzel dedi eşiminde sperm sayısı ve kalitesi için çok güzel dedi. aşılamyı yaptı sonra 4 saat hiç kaldırmadan hastanede yatırdı.o gün eve gelince de hep yattım. ertesi gün çok yoüundum işte ayağımdada bir karış topuklular vardı. bugün 3. gün karnımda şişlik, zaman zaman kasıklarımda ağrı ve belimde ağrı var. şimdi ben hamile bile olsam bu 3 gün de belli olmaz bu heralde ilçların belirtisi. ama ben çok umutlu değilim. sitedeki mesajları okuyunca ilk aşılamad açok başarı göremiyorum. Hiç bir sorun olmayıp ilk aşılamasında tutanlar vaa r mı belirtileriniz nasıldı. Ayrıa bana doktorum ayın 11. inde bir iğne daha verdi sizde böyle bir durum var mıi vurulan varmı.çok uzattım ama çatlıcam meraktan. hepimize bol şans. haberleşelim..

merhaba meldi
benimde 3. aşılamam bizdede hiç bir sorun yok ama olmuyo belkide zamanı var. şimdi beklemedeğim bugün 12. gün aşılamamın allah herkese istediğini versin.

beklemek coook zor bgn 8. gunum tam saatınde ılaclarıma devam edıyorum ama o kadar sabırsızlanıyorum kı test ıcın fazla umutlanmakta ıstemıyorummm kımse yokmuuuuuuu????

kacıncı asılaman kullandıgın ılaclar ne ? ben prognex 200 sabah aksam kullanıyorum .3 . asılamam bu seferkı ıgnelı asılama oldu 9 gun menegon ıgne kullandım kalcadan catlatma ıgnede ovitrelle oldum bakalım kısmet beklıyorum ama cok heyecanlıyım bu sefer oncekı ıkı asılamada klomen ve pregnyl ıgne olmustum esımınde benımde sebepsız ınfertılıte denıyor .cıkolata kıstım vardı 2 yıldır ama gecen ay oda kaboldu bakalımm uzun oldu bıraz senın durumun nedır?

mrhaba meldi
ben çiğli kent hastanesine gidiyorum ve çok memnunum bugün 13. günüm inşaallah vardır. eğer yoksa ege üniversitesine gitmeyi düşünüyorummm tüp bebek için
senin nasıl geçiyor zaman

mrhaba meldi
ben çiğli kent hastanesine gidiyorum ve çok memnunum bugün 13. günüm inşaallah vardır. eğer yoksa ege üniversitesine gitmeyi düşünüyorummm tüp bebek için
senin nasıl geçiyor zaman

canım inşallah pozitif sonuç alırsın ve lütfen sonucunu bildir.mays 2010 da aşılama yaptıranlar diye topik açtım ben orada da görüşebiliriz. benim dr ege ünv. doktoru. ama ege de yaptırmıyorum. muayehanesine gidyorum özel hastane olarakda bornova şifayı kullanıyor. çok ama çok memnunum. dr yi zaten yakinen tanıyorotum infertilite uzmanı. hekiliğine çok güveniyorum

selam kızlar,hamileyim.aşılamanın 12.günü bhcg.90.turkbayragi

tebrikler allah sağlıkla kucağına versin inş.
Benimde aşılamam cumartesi öğlen yapıldı darısı basımıza olsuninş.

Ilk günden itibaren neler hissettin. Benim ilk gün biraz ağrılı oldu. Yattım bütün gün. Leke şeklinde kanamada oldu. Artık yok. şimdi nadirde olsa arasıra sancı giriyor kasıklarıma. Normalmi sence??

normal canım,tek belirti ğöğüs uçları çok hassastı ğöğüs değil yanıltmasın inşallah sende hamile olursun

normal canım,tek belirti ğöğüs uçları çok hassastı ğöğüs değil yanıltmasın inşallah sende hamile olursun

oh be içim rahatladı bazı sitelerde ağrı ve kanama olmaması gerekiyor yazıyordu çok kafama takıldı. dr um normal dedi ama
göğüs belirtisini bayağı bir kişide okudum. şimdi sonlara doğru göğüsleri takip edicez bakalım.iyi dileklerin için sağol cnm.

canım bende göğüs uçları aşılamadan birkaçgün sonra başladı en garanti belirti diğer belirtiler psikolojik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…