Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
yok hayır ameliyat olmadı ama benim eşimde sağ varikosel var ameliyat olursa sayı artar demişti doktorum,ama ameliyat olmadan bu değerlerlede hamile kalabilirsin demişti doktorum

benim doktorum yaptirmisti sperm testini arkek doktoruna gitse iyi olurmu belki bir sebebi vardir dedim oda gerek yok bir sey yapamaz dedi en iyisi türkiyeye gidince bir konturol olmasinda fayda var belki baskka problemi vardir o nedenle sayi azdirbilemiyorum test yaparsan sonucu yaz insallah olumludur senin adet gunun kacindaydi

canım bak biz tetkiklere ilk başladığımızda benim bütün herşeyim yapıldı ve normal çıktı.sonra eşime spermiogram yaptırdık sayı ve hareketlilik az çıktı.benim doktorum eşimi bir ürologla görüşmesi için yönlendirdi ve eşim doktora gitti.sağ varikosel çıktı doktor ameliyat olmalısın dedi.ama şuanki sperm değerleriylede eşin hamile kalabilir dedi.biz de şuan aşılama yapıyoruz işte....bu arada ben hala adet olmadım ama adet belirtilerim iyice belirginleşti.adetimin 13.günü aşılamam yapılmıştı,bugün aşılamamın 16.günü henüz adet olmadım normalde 27 -28 günde adet oluyorum hep,ama bugün 29.günü sabah idrar testi yaptım tek çizgi yani negatif.ama adet olmadım daha kan testi de yaptırmadım henüz.
bence eşin mutlaka bir üroloğa görünsün...

Merhaba

Sizinle aynı gün aşılama yaptırmışız. Benimde bugün 16. günüm

Bende 25-26 günde bir adet oluyorum. Hesaplamama göre benim şimdiye kadar adet olmam lazımdı.

Dün kan tahlili yaptırmam gerekiyodu ama beklicem , sadece dün idrar testi yaptım ama negatif çıktı.

Ara , ara kasık , karın ağrım var.

Göğüsler normal , şişme acıma herhangi birşey yok

Hastalanmadımda , hadi hayırlısı ctesiye kadar beklicem.

Sizde belirti var mı ?

merhaba akasya...ben adet olucam sanırım kasıklarıma hafif bastırınca adet olduğum zamanlardaki sancıyı hissediyorum,göğüslerimde adet dönemlerinde olduğu gibi ağrı ve şişkinlikte var.keşke birlikte güzel duyguları yaşayabilsek.normalde de adetlerim geçmez ama aşılama sonrası bazıları erken adet oluyormuş bazıları ise geç..senin ilk aşılaman mı?
umarım çok güzel şeyleri paylaşırız beraber...
mutlaka haber ver olur mu?

Günaydın

Benim bu 3. aşılamam canım.

2. aşılamam kimyasal gebelik sonucu sonlandı.

Bugün benim aşılama sonrası 17. günüm.

Hiçbirşey hissetmiyorum.

Ctesi sabah idrar testi yapmayı düşünüyorum.

Hakkımızda hayırlısı olur inşallah.

kızlar merhaba gurubunuza yeni katıldım.bende ocak 19 asılama oldum.bugün adetimin 25.günü asılamamında11. günü benimde kasık ve bel agrım var ve birde gögsümün hemen altında sık sık batma oluyor sizlerde batma sikayeti olan varsa bana bir fikir verirse sevinirim

hos geldin ben iki kere yaptirdim ve sadece kasik agrim ve bel agrim vardi tutmadi zaten unarim seninki tutar ilk kezmi yapiyorsun

benim aşılamanın 10 günü gögüslerim çok acıyo ve sızlıyor kasık agrım 567 günler çok vardı o kesildi gögsüm sızlamaya başladıı ALLAH ım yüzümüzü güldürse yarabbim saglıklı sıhatlı bi şekilde kucagımıza almayı nasip eder insallah..

gul-tamer arkadaşım çok sewindim allah hayırlı uğurlu etsin sağlıkla mutlulukla kucağına almayı nasip etsin inşallah..inşaallhh ben ve diğer arkadaşlarımda en yakın zamanda bu duyguyu tatsin

merhaba arkadslar ben yenı katıldım sıteye:)bende 1 subatta asıla oldumm ve adet gunumede yaklasıtımm 5 6 gun ıçınde olmam lasım.benımde hıc akıntım olmazdıı bembyaz fakat kokusus bır ıslaklık oluyorr. lutfen bana yardımcı olun 1 senedır tedavı goruyorummm sadece yumurtlamada sorun oldunu soledı ama asılamam ii zamnlamada olmusss sızce hamıle kala bılırmıyımmm...göğüslerımde sızlıyorrr uclarıda mutış bır kasıntı soz konusu karında kesık kesık ağrılar sankı hasta olcakmısım gıbı ama bılmıyorumm lutfen bana cvp yazınn ....sımdıden tsk ederımmm

(arkadslar daha oncde mj yazdım olmadıı umarım bu mj gelır...

slm dha oncede mj yazdım ama çıkmadı umarım bu mj cıkar... ben 28 yasındayım ve 1 subatta asıla oldumm yumutlamada sorun oldu için gebe kalamıyormusum suan adetıme yakın zamanda 5 6 gun kadar var aynı goğüdslerımde belımde ağrılar vaar karnımda adet olcak mısım gıbı ağrı oluyor ama daha sonra gecıyor ne oluyor asıladan sonra nasıl bır belırtıler oldu ve ne kadar sonra test yaptınızzz benım suan asılama 16 gun oldu sımdıden tsk ederım

merhaba asilamadan baya gecmis 16 gun bir idrar testi yap yada imkanin varsa kanda yaptir bence mutlaka cikar doktorun hangi gun tets yapabilirsin dedi

bence yine de kan testi yaptır kanamalı gebelik olabilir cnm.ben şu an aynı durumdayım çünkü.

kanamalı gebelık derken .... ustune adet olunur anlamındamı demek ıstenız massive hanımm...kanamalı gebelıkle alakalı bır bılgım yokkk ama o ise innnşallahhh hayırlısı olsunnnn ne olur dualrınız esırgemeyın...(

herkese merhaba.arkadaşlar bende 11 şubatta ilk aşılamamı yaptırdım.aşılama sonrası az kanamam oldu.aranızda bu durumu yaşayan varmı?bebek tutmadımı acaba neden oldu ki.sizinde kasıklarınızda arada gelen keskin batmalar varmı?sorularımı cevaplarsanız çok sevinirim tşk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…