Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kanamalı gebelık derken .... Ustune adet olunur anlamındamı demek ıstenız massive hanımm...kanamalı gebelıkle alakalı bır bılgım yokkk ama o ise innnşallahhh hayırlısı olsunnnn ne olur dualrınız esırgemeyın...:KK43:(

ya ben önce hasta oldum sandım ama gebeymişim değerlerim giderek yükseldi aşılamada olurmuş bu durum. Kan da hamile olduğum anlasıldı yani.düşük riski olduğu için de kanama olmuş.şu an yatak istirahatindeyim. Demek istediğim hasta olsan da kan testinde gebeliğe mutlaka baktır.

ya ben önce hasta oldum sandım ama gebeymişim değerlerim giderek yükseldi aşılamada olurmuş bu durum. Kan da hamile olduğum anlasıldı yani.düşük riski olduğu için de kanama olmuş.şu an yatak istirahatindeyim. Demek istediğim hasta olsan da kan testinde gebeliğe mutlaka baktır.

massive hanım... benım normal bır kanamam var sızınde öylemi olduuu acabaama bı sancım yok ben cok sancılı oluyorum bu sefer sancı yok.fakat yumurtalıklarımda bır ağrı var.... dedım gıbı canımm senın kanaman ne dercedeydii........:KK43:ben çok yorgun ve mutsuzum):KK43:

massive hanım... benım normal bır kanamam var sızınde öylemi olduuu acabaama bı sancım yok ben cok sancılı oluyorum bu sefer sancı yok.fakat yumurtalıklarımda bır ağrı var.... dedım gıbı canımm senın kanaman ne dercedeydii........:KK43:ben çok yorgun ve mutsuzum):KK43:

canım benim de kanamam adet gibiydi .bende adet oldum diye testi geç yaptırdım ama bir aradılar ki tutmuş işte ,sakın canını sıkma Allah nelere kadir. ben de daha çok başındayım ve şaşkınım . sonucu öğrendiğim gün aşırı bir sancım vardı düşük tehlikesi olduğu içinmiş. sen test yaptırdın mı? mutlaka yaptır bence sonucu görene kadar umutsuzlanma. sonuç negatif olsa da umutsuzlanma napalım biz de biraz zor yoolardan geçerek kavuşacağız bebeklerimize.

kızlar ikinci aşılamamı 1 şubatta oldum ve hamileyimmmmmmmmmm:) özel gaziosmanpaşa ve hüseyin mutlu çok teşekkür ederim allah herkese nasip etsin:)

canım benim de kanamam adet gibiydi .bende adet oldum diye testi geç yaptırdım ama bir aradılar ki tutmuş işte ,sakın canını sıkma Allah nelere kadir. ben de daha çok başındayım ve şaşkınım . sonucu öğrendiğim gün aşırı bir sancım vardı düşük tehlikesi olduğu içinmiş. sen test yaptırdın mı? mutlaka yaptır bence sonucu görene kadar umutsuzlanma. sonuç negatif olsa da umutsuzlanma napalım biz de biraz zor yoolardan geçerek kavuşacağız bebeklerimize.

massive hnmm...ben pıskolojık olarak iiğdeğilimmm :KK43:o yuzden yaptırmak ıstemıyorum ıkıncı hayalkırıklığı ola bılır benım ıcın o yuzden adetım bıtınce doktora gıdecemmm her seyın hayırlısıııı....umarımmm sız bebeğinizi hayırlı bır sekılde kucağınıza alırr ve allahım banada nasıp eder :KK43:((

kızlar ikinci aşılamamı 1 şubatta oldum ve hamileyimmmmmmmmmm:) özel gaziosmanpaşa ve hüseyin mutlu çok teşekkür ederim allah herkese nasip etsin:)

tebrık ederım hayatımmm ne kadardır tedavı goruyordun ve asılamaya gerek olan nedenınız neydı acaba ... bende 1 subatta asılama oldum fakat adet oldum ıkı gun once:KK43: ıkıncı asılama içinde galıba hazır değilimm....umarım senın duyduğun sevıncı bızlerde duyarızzz dualrınızı esırgemeyın lutfen.:KK43:((

massive hnmm...ben pıskolojık olarak iiğdeğilimmm :KK43:o yuzden yaptırmak ıstemıyorum ıkıncı hayalkırıklığı ola bılır benım ıcın o yuzden adetım bıtınce doktora gıdecemmm her seyın hayırlısıııı....umarımmm sız bebeğinizi hayırlı bır sekılde kucağınıza alırr ve allahım banada nasıp eder :KK43:((

çok teşekkür ederim canım ama bence moral en önemli şey lütfen kafana takma her şey yoluna girer inşallah Allah büyük. bak sen de yakında bebişine kavuşacaksın.

saol bıtanem ınan senle konusmak bana ii gelıyorrrrrrr çok çok tesekkur edrım sana.....

ne demek canım inan seni biraz ne mutlu bana .ben bundan 4 ay önce bir boş gebelik geçirdim ve kürtaj oldum zor günlerdi . inan aşılamayı yaptırırken de hiç umudum yoktu ilk olduğu için ama olmasa da umudumu kaybetmiycem dedim tüp bebk olur dedim. şimdide aslında yolun çok başındayım ama umutluyum sürekli şükrediyorum bence sen de öle yap sizin sorununuz neydi canım?

mrb arkadaşlar bende 2 aşılamamı olucam bu ay rabbbim herkeze nasip etsin ilk aşılamam temmuzda olmuştu baya ara verdik inş bu sefer tutar.

ne demek canım inan seni biraz ne mutlu bana .ben bundan 4 ay önce bir boş gebelik geçirdim ve kürtaj oldum zor günlerdi . inan aşılamayı yaptırırken de hiç umudum yoktu ilk olduğu için ama olmasa da umudumu kaybetmiycem dedim tüp bebk olur dedim. şimdide aslında yolun çok başındayım ama umutluyum sürekli şükrediyorum bence sen de öle yap sizin sorununuz neydi canım?

yumurtlamada sorunum varmıs dokr ole demıstı 1 sendır tedavı goruyorum.ıste subat 1 de asılama oldumm sonucta negatıf:KK43: bakalımmm doktora gıtsemmı yoksa bıraz kendımı dınlesemmı dıye dusunuyorumm yanı ıkıncı bır asıla için zaten maddı anlamda musaıt değilimm bılmıyorummm canım yaaaa hayırlısı... pekı sızın sorun ne idi?

mrb arkadaşlar bende 2 aşılamamı olucam bu ay rabbbim herkeze nasip etsin ilk aşılamam temmuzda olmuştu baya ara verdik inş bu sefer tutar.

inşallahhh canımmm kendımle bırlıkte bebek ısteyen herkese duau edıyorumm allahım hayırlısı versınnn... umutların gercek olması dıleğiyleeee:)

amin çok saol seninde inş bizde az hareketli sperm sorunu var sizin sorununuz ne acaba? pardon yazmışsın canım bende 2 aşılamaya çok korkuyordum ama ne gelir elden mecbur ilk temmuzda yaptırmıştım baya ara verdik..

Son düzenleme:
amin çok saol seninde inş bizde az hareketli sperm sorunu var sizin sorununuz ne acaba? pardon yazmışsın canım bende 2 aşılamaya çok korkuyordum ama ne gelir elden mecbur ilk temmuzda yaptırmıştım baya ara verdik..

hangı hastanede tedavı goruyorsunuz acaba?ara verınce her hangı bırsey oluyormuymus bılgınız varmı cunkı bende yakın zaman da 2 asılamamı yaptırma gıbı bır durumumm yokkk.

merhaba,aşılamadan kacgün önce birlikteliği bırakmak gerekiyor.. doktorum tam bişey demedi... aşılama yapılacak. cevap yazarsanız cok sevinirim.

merhaba,aşılamadan kacgün önce birlikteliği bırakmak gerekiyor.. doktorum tam bişey demedi... aşılama yapılacak. cevap yazarsanız cok sevinirim.

canımm esınden asıla gunu sper alınca için en az 3 gunn bırlıkte olmamanız gerekıyorrr..asılamadan bır yada ıkı gun sonra bırlıktelık olabılır dıye bılıyorumm . ama dedım gıbı asılama yaptırcanız son 3 gun esınız cınsel perhız yapması gerkeıyorkı daha sağlıklı spermler elde edılsınn....benımmm öyle olmusstuuu.. bu arada sızın sorununuz ne idi...

merhaba kızlar bende aşılama yaptırdım bugün 10. günüm ve aşırı dercede terleme başladı bende birde hiçbir şey yapmadığım halde nefes nefese kalıyorum, göbeğimin etrafında yumurtalıklara doğru batmalarım oluyor sizce normal mi bileniniz var mı acaba?

canımm esınden asıla gunu sper alınca için en az 3 gunn bırlıkte olmamanız gerekıyorrr..asılamadan bır yada ıkı gun sonra bırlıktelık olabılır dıye bılıyorumm . ama dedım gıbı asılama yaptırcanız son 3 gun esınız cınsel perhız yapması gerkeıyorkı daha sağlıklı spermler elde edılsınn....benımmm öyle olmusstuuu.. bu arada sızın sorununuz ne idi...

emelim; bende pcos var .. ilaçlar ile yum. büyütülüyo daha sonrada iğne ile catlatılıyodu.3 kez yaptık fakat olmadı sonra eşimin değerlerine bakıldı; sperm sayısı 11 milyon; ileri hareketli hiç yok :KK43: doktor istersen aşılama yapalım dedi. bende kabul ettim. yarın tekrar gidecem yum büyüdü ise çatlatma iğnesi yapılacak; pazarteside aşılama yapılır heralde.. ilk kez olacağı için merak ediyom nası olacak diye.. cevap yazdığın için teşk.

emelim; bende pcos var .. ilaçlar ile yum. büyütülüyo daha sonrada iğne ile catlatılıyodu.3 kez yaptık fakat olmadı sonra eşimin değerlerine bakıldı; sperm sayısı 11 milyon; ileri hareketli hiç yok :KK43: doktor istersen aşılama yapalım dedi. bende kabul ettim. yarın tekrar gidecem yum büyüdü ise çatlatma iğnesi yapılacak; pazarteside aşılama yapılır heralde.. ilk kez olacağı için merak ediyom nası olacak diye.. cevap yazdığın için teşk

rıca ederım burda bırbırımızle konusup sıkıntılarımızı paylasmak için bulunuyoruz...cnm bende subatın 1 de ilk asılamamı oldumm ama adet oldumm yanı sonuc alamadımmm dahda doktr gıtmek ıstemıyorumm çünkı pskolojık olarakta kendımı guclu hıssetmıyorumm benımde yumurtalıklarımda sorun vardı aynı senın gıbı... asılamadan once mesala ben cmtesı gece ığne oldum saaat 11de pzrtsıde 11 asılama oldumm . buda yumurta catlatma ığnesıdırrr bı tanesı iğnenın 12 dığerıde 90 mılyon cıvarında .. ıkı tane iğne yapılıyorrr ...en azından benım boyle oldu....asılamadan sonraa ağır bısı kaldırma uzulme sıkıntı yapma uzanarak otur yada yat bol bol dınlen ozellıkle ılk 2 yada 3 gun...ben çok umutlandımm ve hayal kırıklığına uğradımm İNŞALLAHHHH senın mutluluk haberını duyarızzzz .....

X