Aşılama Alama sonras adet ncesi gebelik belirtileri

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
kızlar aşılama yaptırdım 5 günüm bugün kasıklarım çok agrıdı bide gribim sürekli hapşuruyorum sizce tutuarmı morelim bozuludu grib olunca.umarım tüm bebiş isteyenler hayırlısıyla bebeişlerini kucaklarına alırlar

merhaba gülümse canım gripsen ilaç içmemeye çalış,kasık ağrıları oluyor her zaman.benim bu ay ilk aşılamamdı ve bugün 15.gün hala test yapmadım çünkü fazlasıyla adet belirtilerim var.bakalım biraz daha bekliycem aslında doktorum 14.gün test yaptır dedi ama boşu boşuna yaptırmak istemiyorum.hakkımızda hayırlısı olsun...umarım güzel haberleri hepimiz paylaşırız burdan.bu arada senin de ilk aşılaman sanırım sizde sorun nedir?

keci boynuzu iyi geliyormus ama daha bulamadim bizim burada bulmak kolay degil sogan kürü nasil oluyor duymadim hic. senin bildigin iyi gelen bir sey varsa yaz lütfen belki faydasi olur. insallah olumlu sonuc olur.olmassada ümitsizlige kapilma.ben iki denemedede cok fazla olucak hamileyim diye ümitlenmedim ama genede adetim baslayinca cok kötü olmustun bir ara kötü psikolojiden kurtulamadin cok sitres yapiyordum cok sikinti aliyordun bu durundan hic anne olamicam diye dusundum simdi daha iyiyim. yaptidimiz sitres bizi olumsuz etkiliyor zaten hamile kalmak zor bu sekilde dahada zorlastiriyoruz.
merhaba zeyyas...dün akşam cevap yazamadım kusura bakma.keçi boynuzu kürü erkekteki sperm sayısını arttırıyormuş,ben henüz denemedim.soğan kürü de bayanlar için ama bizler şuan aşılama yaptırıyoruz bu aşamada kullanmak doğru mu bilmiyorum.senin eşinde aşılama yaptırdığınızda sperm sayısı kaçtı?

ben isvicrede kaliyorum doktor bununla ilgili bilgi vermedi ama turkiyedeki doktorlar söyluyor sanirim. bana sadece bir gun evde kal dinlen sonra calisabilirsin diyor sizin doktorlar ne söyluyor gercekten bir gun yeterlimi,birde türkiyede sperm sayisini ve kalitesini artiran ilaclar varmi

yeteeeeer kullanıcısından alıntı
ARKADAŞLAR BıR KEZ DAHA SıZLERı YENı TOPĞıMıZE GÖZ ATMAK VE DESTEK ıÇıN ÇAĞIRIYORUM

ARKADAŞLARRRRRRRRRRRRRRRRR
TÜP BEBEK TOPıĞıNDEN ARKADAŞLAR YENı BıR TOPK AÇTILAR
TÜPĞ BEBEK FıYATLARINDA ıNDıRıM ıSTıYORUZ DıYE BU TOPĞıE GELıP BıR ZıYARET EDERSENıZ ÇOK SEVıNECEĞıZ BıR LıSTE HAZIRLIYORUZ LıSTE YETERı KADAR KALABALIKLAŞINCA VE BELıRLEDıĞıMıZ BıR GÜNDE SESıMıZı DUYARACĞIMIZ YERLERE MAıL ATACAĞIZ TÜP BEBEK FıYATLARI VE RAPOR ÇIKARMADAKı ZORLUKLARLA ıLGıLı HEPıNıZı BEKLıYORUZ

Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz

TOPıĞıMıZı BURASI

canım linkini yapıştırayım da arkadaşlar kolay bulsun....
Kadınlar Kulübü / KADIN KADINCA KADINLAR KULUBU Sayfa Bulunamadı (Tüp bebek fiyatlarıda indirim istiyoruz)

banada bir iki gün dinlen sonra gündelik yaşantına dönebilirsin dedi.sperm sayısı çaok az olsa aşılama yapılamaz zaten yapılsada bir işe yaramaz dediler.keçiboynuzu kürü çaok etkiliymiş ben eğer bu aşılamam tutmadıysa ikinci aşılamada deniycem mutlaka.biraz tatsız ama olsun.aslında sen orda daha iyi tedavi imkanlarına sahip değil misin?

benim eşimin sperm sayısı 17 milyon çıktı keçiboynuzu kürü fındık ve bolu dağından yüzde yüz keçi boynuzu pekmezi aldık sperm sayısı 32 milyon oldu yıkama sonrası 48 milyona çıktı..ama tutmadı yinede:)

anlıyorum seni gerçekten çok zor bi durum...sen yinede olumlu düşünmeye çalış,Allah'ın izniyle inşallah hepimiz kavuşuruz sağlıklı bebeklerimize.ilk aşılamada kaçıncı gün adet oldun?

anlıyorum seni gerçekten çok zor bi durum...sen yinede olumlu düşünmeye çalış,Allah'ın izniyle inşallah hepimiz kavuşuruz sağlıklı bebeklerimize.ilk aşılamada kaçıncı gün adet oldun?

malesef 14. gün adet oldum.çok üzüldüm ama:KK43: doktorum hastanem çok iyi biraz pahalı ama çok memnunum sen ne kadara yaptırdın aşılamayı ben ilaçlar hariç 300 dolar verdim..

ben burda özel bi hastanede oldum 300 tl verdim sadece başka bi ücret ödemedim.ilaç derken iğnelerden bahsediyorsun sanırım ama ben sadece serephone diye bir hap kullandım 5 gün,yumurtalar 22 mm olunca adetimin 13.günü aşılama oldum.çatlama iğnesini gerekli görmedi doktor.sizde sorun ne benim eşimin sperm sayısında ve hareketliliğinde problem var.

ben burda özel bi hastanede oldum 300 tl verdim sadece başka bi ücret ödemedim.ilaç derken iğnelerden bahsediyorsun sanırım ama ben sadece serephone diye bir hap kullandım 5 gün,yumurtalar 22 mm olunca adetimin 13.günü aşılama oldum.çatlama iğnesini gerekli görmedi doktor.sizde sorun ne benim eşimin sperm sayısında ve hareketliliğinde problem var.

benimde eşimin sperm sayısında ve hareketliliğinde sorun var.iğnelerimin kutusu 130 tl ve iki doz bi su vururluyorum yani iğnelerimde 600 tl ye yakın tutuyo.ayrıca çatlama iğnesinede 30 tl verdim.

e peki haplarla büyümüyor mu senin yumurtan neden sana iğne vuruyorlar.hap kullandın mı hiç sende?

hayır hiçhap kullanmadım sadece aşılama sonrasında hap verdi benim bildiğim kadarıyla hep iğne kullanılıyo hapı senden duydum.ayrıca yumurtam büyümeye müsait olduğu için olması gereknden az iğne vuruldum.

banada bir iki gün dinlen sonra gündelik yaşantına dönebilirsin dedi.sperm sayısı çaok az olsa aşılama yapılamaz zaten yapılsada bir işe yaramaz dediler.keçiboynuzu kürü çaok etkiliymiş ben eğer bu aşılamam tutmadıysa ikinci aşılamada deniycem mutlaka.biraz tatsız ama olsun.aslında sen orda daha iyi tedavi imkanlarına sahip değil misin?

selam hayir buranin türkiyeden iyi oldugunu sanmiyorum 2 asilama yaptirdim saglik siyortasi ödeyecekmi bilmiyorum burada faturalar sonradan geliyor burdaki subesine sorduk bilmiyoruz merkeze mektup yazin dediler tecrubeleri ordaki kadar degil ve burda bildigim bir tüp bebek merkez:emir_bebek:i bilel yok doktor kendisii yapiyor tek basina . eger asilamalardan sonuc alamazsam istanbulda tüp bebek yaptirmayi dusunuyorum. burdaki yabancilar bile burda yapilan tüp bebek pek tutmuyor türkiyeye gitsen hemen olur diye dusunuyorlar.bu gun keci boynuzu pekmezi buldum esime icirebilirsem tabi pek sevmez tatli seyleri

birde bende ilac kullandim yani hap adetinim besinci gunu vermisti 5 gunluk sabah aksam sonrada yeterince buyuyunce catlatma iynesi yaptilar 2 asilamamma 1700 fr fatura gondermisti

ben hap kullandım iğne kullanmadım hiç,serephone diye bir hap.yumurtaları büyütüyor ve adetimin 13.günü ultrasonda bakıldığında sol da 2 tane 22 mmlik yumurtam ve etrafında da daha küçük yumurtalar vardı.yani benim yumurtalarımı bu hapla büyüttüler.çatlama iğnesi de yapmadı yumurtalar yeterli büyüklükte çatlamak üzere dedi ve aşılamayı yaptı.
doktorların hepsi farklı uygulamalar kullanıyor sanırım,senin eşin ameliyat oldu mu?

X