Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

zaten bende öyle yapmaya calışıyorum ama yınede bazen başka şeylerde agzıma atıyorum kendıme caktırmadan :mymeka::mymeka:

bende öyleydim. Ama artık kendimi kandırmamak için günlüğe başladım. İyi oldu çok iyi oldu. Kendimizi kontrol etmeliyiz. :teselli:

bu gün yedıklerım ve yıyeceklerım

SABAH ıkı bardak su ac karnına bır kaysı ıkı yumurtadan omlet cok küçük teregagında yapmıştım ıkı dılım k ekmegı bır fıncan yeşıl cay

ARA bır elma bır mandalın

ÖGLEN bır tabak yogurtlu bıber kavurması kurutulmuş bıber ıkı yemek kasıgı yogurt bır kepce bezelye yemegı ıkı dılım tam buday ekmegı

AKŞAM bır büyük kase aşurelık buday ve nohutla yapılmış corba yogurtlu olacak

3 lt su

bır saat yada bırbucuk saat yürüyüş yapacagım bu günkı plan ve projem budur arkadaşlar nasıl

arkadaşlar çok kötü bi şey yaptımm:kedi:bu gün arkadaşlarla buluşçaktık kahvaltıdan sonra evden çıktım sonra yemeğe gitiik ve ben 1 sosisli sandviç yedim herkes pizza fln yerken ben salata yiyemezdim ama daha az kalori olduğunu düşündüğüm sosisli sandviç yedim 1 tane de ayran içtim ama sandviçin içinde mayonez vardımafoldumben bende şimdi kendime ceza verdim akşam yemeğinde sadece meyve yiycemm hak ettim ben bunu çünkü:mymeka:

slm şekerler:)
bugün biraz fazla yağlı şeylerden yedim ben yaa poğça börek falan:S
18 gibi de yemeği yedim ama tabi artık bişi yemem..
napalım yarın daha az kalorili yemeğe çalışcam..

Merhaba kızlar

Selma12 ooo negüzel yemişsin kutluyorum canım.

kelebekcik haayıırr ceza verme kendine alt tarafı masum bir sosis yemişisn bu senin ödülün olsun bence. Birşey olmaz akşamda sebze yeseydin tamamlardı birbirlerini.Ben diyette sosiste yemiştimyazın yazın ama haşlaığım sosisleri salataya karıştırmıştım.

lethem canın istemiş yemişsin. Aşırıya kaçarsa hergün yersen şişmanlarsın.

Bugün :

2.00-2.30 Öğlen yemeği- Ebegümeci yemeği ve yoğurt
3.30-5.30 Yürüyüş ve alışveriş yaptım
6.00-6.30 Akşam yemeği- Mercimek yemeği ve peynirli makarna yedim

Aralarda acıkkınca meyva yiyorum.

kumdeniz ama sandviç ekmeği ve mayonez işi bozuyo ya..2 portakal 2-3 tane ceviz yedim ama dayanamadım çok erken yediğim için acıktım:1no2:

kumdenız menümü begendıgıne sevındım canım ama sadece yürümedım malesef akşam oldumu resmen pılım bıtıyor benım ya cok yoruluyorum

kumdenız menümü begendıgıne sevındım canım ama sadece yürümedım malesef akşam oldumu resmen pılım bıtıyor benım ya cok yoruluyorum

canım bende planlıyorum akşama doğru yürüycem diye aynen senin dediğin gibi ilerleyen saatlerde pilim bitiyokaydirigubbakcemile3ama gün içinde en az 200 defa ip atlıyorum mekik falan çekiyorum..dışarı çıkıp yürümek çooook zor geliyo:tomato:

slm kızlar dün giremedim siteye. bugün de anca fırsat bulabildim. hemen bugünkü yediklerimi sıralıyayım yerimseniben

sabah: aç karına 1 bardak ballı ılık su ve yarım saat sonrasında 2 adet biber dolması 2 kaşık yoğurt

öğle: (gezmedeydim ve malesef yedim) 2 adet küçük poğaça 1 adet kurabiye 10 kadar da yaprak sarma

akşam: 1 adet biber dolması 4 kaşık yoğurt

akşam hiç birşey yememiştim fakat azönce çok acıktım uyuyamıcam diye biraz çubuk kraker atıştırdım.
sonrada 1 bardak ballı ılık suyumu içtim. şimdi de yatmaya gidiyorum. yarın görüşmek üzere kızlar a.s

akannehirakannehirakannehir

merhaba sabah sabah biber dolmasımı yedin ? :1shok: Aslında çok arabtamadan yemişsin ama sabah güzel kahvaltı yapmak gerekiyor. Afiyet olsun. cokacimcoook

İyi geceler a.s.

zorlanıyorsanız yorgunsanız istediğiniz gibi dışarı çıkmadan hareket edin sıkmayın kendinizi bence

kumdeniz cok ozur dilerim canim ben yurtdisinda yasiyorum burasi cok sicak buzlusuyu keyifden degil mecburiyetten iciyorum hava cok sicak orda kis usutme zayiflayacagim diye dikkat et canim 10 kiloyu haftada 1 kilo bazen 2 hafta veremedigim oldu ama diger hafta ama pes etmeyip devam ettim3,5 4 ay surdu vermek

gün içinde her öğünde pirinç var canm bence bu şekilde beslenmemeye çalış..senn iyiliğin için için söylüyorum yanlış anlama olur mu?a.s.

canlarım yanlış anlar mıyım hiç? birbirimize destek olmak ve yanlışlarımızı doğrularımızı söylemek için buradayız. dün sabah geç kalktım zaten ondan biber dolması yedim aksamda gezmeden gelince yemek yapmamıştım bulunandan yedik kaydirigubbakcemile3 akşam yemekten sonra bugünün raporunu da veririm. görüşmek üzere...

kesinlikle canımopuyorumnanaktan benm bu günkü menüm
kahvaltı:baharatlı kahvaltılık(salça türü bi şey)
1 kibrit k biraz büyük peynir
közde patlıcan ve biber
ara:1 portakal
öğle:1 kase düğün çorbası(pirinç ve yoğurtlu)
1 bardak yağsız süt
ara:1 kırmızı elma
1 bardak yeşil çay
akşam:2 kaşık portakallı kereviz yemeği
1 kaşık yoğurtlu ıspanak
20.30 gibi 1 bardak daha yeşil çay içiçem
ayrıca öğle yemeğinden 20 dk sonra ballı sirkeli ılık su içtim birazdan tekrar içiçem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…