Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

ayyy herkes ben gibi geç yatıp geç kalkıyor. bende bir tek benimdir diyordum kaydirigubbakcemile3 bende ev işlerini yetiştiremiyorum günler kısa. temizlikmiş,yemekmiş olmuyor. hele birde misafir gelince... kızlar biri beni sabah erkenden kaldırsın erken kalkayım yaaadelikafadulden

merak etme canım bak bızde varız gec yatan :hulya::hulya::hulya:

slm kizlar bugun cok mutluyum nihayet kilo vermeye basladim buzlu su ve yuruyuse basladim vucudumda SIKIlasmaya basladi kizlar kendinize kucuk hedefler koyun ben 1 haftada en az 3kilo vercem derdim parcalardim kendimi resmen 1 hafta sonra 2 kilo morelim bozulurdu yemeye baslardim verdigim kiloda geri gelirdi sonra baktim olmuyor haftada 1 kilo en fazla deyip defter tuttum tam 10 kilo verdim eziyetsiz ve yag kaybi olarak 2 yildir almadim bu haftada yeniden basladim gunluk tutmaya siddetle tavsiye ederim stressiz bunalimsiz bol kilo vermeler herkese

kızlar hani dedim ya yarın 9 da kalkıcam diyee alarmı kapatıp tekrar yattımama kararlıyım yarın erken kalkıcam söz

kelebekcik buzlu su icmek kalori yakiyormus birde 2 gun 3 gun kural koy kendine su saatte kesin kalkicam diye sonra vucudun otomatik alisiyor ben kacta yatarsam yatayim sabah 7 de kesin kalkiyorum alistim yillardir

selam kızlar
nasıl gidiyor kılo verme işi
malesef ben uyamıyorum
homudu gırtlak yiyorum

kelebekcik buzlu su icmek kalori yakiyormus birde 2 gun 3 gun kural koy kendine su saatte kesin kalkicam diye sonra vucudun otomatik alisiyor ben kacta yatarsam yatayim sabah 7 de kesin kalkiyorum alistim yillardir

canm benim bu havada üşütmez mi insan buzlu su içse:uhm:

ayrıca kızlar saat17de akşam yemeğimi yedim bu gün biraz erken oldu bu gün yediklerim
kahvaltı:1.5dilim çavdar ekmeği
1 kk peynir
közde biber
ara:1 portakal 1 kivi
öğlen:1 tabak nohut yemeği
1 kaşık yoğurt
ara:1 bardak yeşil çay
1 portakal
akşam:4 yk pilav
1 kk peynir

cnm öğle yemeğinin yanına üzgün surat yapmışsın ama üzülcek hçbşy yok ki kaydirigubbakcemile5 menün çok güzel cnm aynen devam et böyle tmm mı :)

cnm öğle yemeğinin yanına üzgün surat yapmışsın ama üzülcek hçbşy yok ki kaydirigubbakcemile5 menün çok güzel cnm aynen devam et böyle tmm mı :)

yok tatlım ondan değil 1 su bardağı yoğurt yemem lazımdı ama ben sadece 1 kaşık yedimakşam yemeğinde de pilavı 2 kaşık yiycektim ama dayanamadım..teşekkür ederim bu arada canm hepimiz ideal kilolarımıza kavuşucaz inşallah:Saruboceq:Şeniz

selam kızlar.. dün yazamadım da şöyle bi okudum geçmişi, herkes azimle devam ediyo sanırım ne güzel:)
ben de 5 30 gibi bugünü bitirdim.. içim yanıyo ama bugün bişiler kesin içerim.. yemek yemem ama..

Merhaba Arkadaşlar

Nasılsınız?

ecegun erken uyanmak için saatini kurarsan ve daha erken uyursan belki işe yarar. Benimde erken kalkmam lazım.İŞler yetişmiyor Ne demişler erken kalkan yol alır :)

sera81 kilo verdiğine sevindim. Defter tutumak güzel. Bende yarın sabahtan itibaren yediklerimi vucuduma uyguladıklaırmı kremler yağlar gibi ve sporumu not alacağım. Hem motivasyon olur.
Buzlu suyu bende yapayım. Teşekkürler.10 kiloyu ne kadar zamanda verdin ?

Kelebekcik buzla bacağına bir kaç dakika masaj yaparsan çok bastırmadan aşağıdan yukarı şekilde selülitlere, yağlara,varislere iyi gelir. Banyoda soğuk su tarafını açarak soğuk suyu bacaklarınızda biraz gezdirmenizde faydalı. Buzdan daha iyi. Bacakların görünümü daha güzel olabilir diye düşünüyorum. BUZLU SU İÇMEK HASTA YAPABİLİR. Herşeyin normali daha güzel.Soğuk su yazın bile pek içmem.Suyu normal oda sıcaklığında içmek daha iyiymiş doktolardan duymuştum.

Evet kelebekcik menün çok güzel dahada azıcık yiyebilirsin. Ama yediklerimiz sağlıklı gıdalar olursa şişmanlatmaz sebze meyve gibi proteinde çok gerekli. Güzel yemişsin merak etme.

gülan06 hayırlısı yarın dahada güzel başlangıç yapacaım günlük tutup işi ciddi olarak resmileştireceğim :) sağlıklı günler diliyorum.

lethem 5.30 yemeği kesmek için çok erken meyve yoğurt gibi gıdalar yiyebilrisin ara öğün gibi . yoksa güçsüz kalırsın Allah korusun.

Ben belki hep aynı şeyleri yazıyorum ama doğru bildiklerimi yazıyorum sizin için, sağlıklı kilo verelim istiyorum.

Bugün yediklerim:

Sabah:
Meyveli musli sütle beraber
Tam buğday ekmeği
Peynir

Öğlen:
Mercimek yemeği

Ara:
Mandalina

Akşam:
Peynirli makarna
Pırasanın dibi maydonozla birlikte.

2 saat spor yaptım.

kumdeniz sizinde menünüz çok güzel 2 saatte spor yapmışsınız harika ya ben bu gün yerimden kımıldayamadın dün sporu abartınca bacaklarım ve boynum tutuldusiz neler yaptınız bu 2 saat boyunca?

kumdeniz sizinde menünüz çok güzel 2 saatte spor yapmışsınız harika ya ben bu gün yerimden kımıldayamadın dün sporu abartınca bacaklarım ve boynum tutuldusiz neler yaptınız bu 2 saat boyunca?

Sabah 30 dakika egzersiz yada pilates
Öğleden sonra yada akşam üstü 1 yada 1,5 saat yürüyüş yapıyorum. Değişiyor süreleri ama 2 saat kadar yapıyorum çok yorulmadan güçsüz kalmadan yapabildiğim kadar yapıyorum.
Teşekkürler. Hergün spor yapıyorum. Diyette özel değil. Yerim içerim ama sporda yaparım. Çok faydalı.
Spor yapmayan biriyseniz tutulmalar olur. ılk başlarda 10-15 dakika yürüyüşlerle başlayabiliriniz. Yavaş yavaş

Hepimize iyi geceler :hooray:

selam arkadaşlar aslında ben tam olarak oturtamadım akşam yememe ışını ama yüzde doksan azlttım dıyebılırım

Tünaydın Diyetdaşlarım

Bugün Saatleriyle Diyet Spor Hareket günlüğü tutmaya başladım. Şimdiden daha iyi hissediyorum.

Şimdiye kadar ki günlüğümü yazayım.

9.15 Uyandım
9.30-10.10 Egzersiz
9.45 Bitki Çayı
10.40-11.10 Kahvaltı

Kahvaltıda yediklerim:

1 haşlanmış yumurta
Beyaz peynir
4 Zeytin
Maydonoz
2 Dilim çavder ekmeği

Ara Öğün:

12.45 _ 1 Mandalina
13.00_ Bitki çayı

13.30 gibi öğlen yemeğimi yiyeceğim Ebegümeci yemeği.

Sabah kahvaltısı çok önemli. Hiçbir öğünü atlamayınız lütfen.

Akşam 18.00 18.30 gibi akşam yemeğimizi yedikten sonra ara öğün gibi meyve yiyebilirsin ben öyle yapıyorum şekerim zemuszemus

zaten bende öyle yapmaya calışıyorum ama yınede bazen başka şeylerde agzıma atıyorum kendıme caktırmadan :mymeka::mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…