Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

kizlar size bir sorum olacakti kadinlar neden adet günlerinde olduklari kilodan biraz fazla gösterirler nedense hep adet dönemimde bir birbucuk kilo fazla gösteriyom adetim bitince yine eski kilomu yani eksik gösteriyorum bilen arkadaslar varsa bilgilendirirseniz sevinirim

24 Aralık 2009 Perşembe

11.15 Uyandım
11.25-11.52 Egzersiz
12.00-12.22 Kahvaltı

1 Dilim tam buğday ekmeği
Beyaz paynir
4 zeytin
Maydonoz

12.40-13.40 _ Evi süpürdüm
13.40_ Ara Öğün

1 Mandalina
Portakallı 4 diyet bisküvi

14.30- 16.00 Yürüyüş

18.00-18.30 Akşam yemeği

Ebegümeci yemeği
2 Parça tavuk biftek
1 Soda

Öğlen yemeği yiyemedim. Çünkü yoğundum dışarıdaydım.

kizlar size bir sorum olacakti kadinlar neden adet günlerinde olduklari kilodan biraz fazla gösterirler nedense hep adet dönemimde bir birbucuk kilo fazla gösteriyom adetim bitince yine eski kilomu yani eksik gösteriyorum bilen arkadaslar varsa bilgilendirirseniz sevinirim

Vucudumuz su tutuyor onun için sengözlerimebaksanab

slm kızlar.

sabah 12 kalkış.
kahvaltı: 1 yumurtadan az yağlı omlet, 1 kib.kut. peynir, 2 dilim ekmek

öğle:çubuk kraker atıştırdım yemeğe fırsat bulamadım (temizlik yaptım)

1 bardak ballı ılık suyumu içtim.

akşam: 18.30 2 dilim ekmek,patates kavurması, 5 kaşık yoğurt.

saat 21 de : 1 portakal, 1 havuç, 1 mandalina

ecegün kumdenız menünüz güzel arkadaşlar ben bu gün malesef bıraz kacırdım gezmedeydım kahvaltıda ve yemekte

artık kendımden resmen nefret edıyorum şu dört kg veremıyorum ne olacak benım halım bır gün öncesı yedıgım küçük bır kacamak ertesı gün bana kg olarak dönüyor nasıl ış anlamadım

24 Aralık 2009 Perşembe

11.15 Uyandım
11.25-11.52 Egzersiz
12.00-12.22 Kahvaltı

1 Dilim tam buğday ekmeği
Beyaz paynir
4 zeytin
Maydonoz

12.40-13.40 _ Evi süpürdüm
13.40_ Ara Öğün

1 Mandalina
Portakallı 4 diyet bisküvi

14.30- 16.00 Yürüyüş

18.00-18.30 Akşam yemeği

Ebegümeci yemeği
2 Parça tavuk biftek
1 Soda

Öğlen yemeği yiyemedim. Çünkü yoğundum dışarıdaydım.

kumdenizcim ne güzel günlük olmuş ya bende gün içinde yaptığım egzersizleri yazıyorum böyle saat saat değil tabi sadece sayı olarak ama güzel oluyo sonraki günlerde daha azimli oluyorum bu sayede..

arkadaşlar bu arada bi şey eklemek istiyorum belki daha önce yazılmıştır ama aklımda kalmasın..eğer idrarınız sarımsı bi renkse bu yağ kaybetmediğiniz anlamına geliyomuş ama suya yakın bi renkse yağlarınızdan arandığınızn kanıtıymış..kendinizi kontrol etmek için iyi bi yöntem diye düşündüm

artık kendımden resmen nefret edıyorum şu dört kg veremıyorum ne olacak benım halım bır gün öncesı yedıgım küçük bır kacamak ertesı gün bana kg olarak dönüyor nasıl ış anlamadım

hayır canım ya niye öyle diyosun kendini sev ve inan..başarabilirsin..yeşil çay iç mesela..bide metabolizma hızlandırıcı bi çay tarifimi aldım istersen paylaşabilirm..bide ben bu gün ballı sirkeli ılık su içmeye başladım denemekte fayda var ne dersin?ama sakın umutsuzluğa kapılma kilo vermenin sonuna yaklaştıkça bu duraklama gayet olağan zaten

hayır canım ya niye öyle diyosun kendini sev ve inan..başarabilirsin..yeşil çay iç mesela..bide metabolizma hızlandırıcı bi çay tarifimi aldım istersen paylaşabilirm..bide ben bu gün ballı sirkeli ılık su içmeye başladım denemekte fayda var ne dersin?ama sakın umutsuzluğa kapılma kilo vermenin sonuna yaklaştıkça bu duraklama gayet olağan zaten

gercekten sıkıldım artık bır ınsan bu kadar ıradesız olabılırmı dıye düşünüyorum artık umudum tamamen kalmadı senağlamasenağlamasenağlama tarıf nedır canım

ecegun güzel yemişsin

selma12 öyle düşünme. kendinin aha güzel olduğunu olacağını düşün. mORALİN YERİND EOLSUN YAZIN 12 KİLO VERMİŞTİM AMA 3 KİLOSUNU GERİ ALDIM ÇÜNKÜ ABURCUBUR LÜZUMSUZ BİRÇOK ŞEY YEDİM EVDE DURDUM HARKETİMİ AZALTINCA şişmanladım.Nasıl şişmanladığımızı biliyoruz ozaman nasıll zayıflayacağımız biliyoruz.Bunu itiraf etmek bile güzel. İnanman gerekiyor öncelikle güveneceksin güçlü olacaksın mutlu olacaksın
canın istedği bir tane ye ama fazlasını yeme. Nefret etme. Günde 3 fincan bitki çayı içebilrisn yeşil çay gibi ama ilaç kullananlar bitki çayı içecekse doktorlarına sormalı.

Kelebekcik bilgi için teşekkür ederim.

canım kumdenız süreklı sıl baştan üç ver beş al gercekten artık kendımde o gücü göremıyorum pskolojım bozuldu resmen bıtkı cay ıcmıyorum ama artık alsam ıyı olacak arada yeşıl cay oda kırk yılda bır artık cevremdekı herkesın alay konusu oldum yınemı rejım artık ne yapacagımı bu pskolojıden nasıl kurtulacagımı bılmıyorum ben yemeklerı yıyorum yemeklerde benı yıyorlar bır türlü kafamdanda atamıyorum bu zayıflama ışını

canım benm 2 elmayı doğra 1 limonu da aynı şekilde 1 çubuk tarçın 1 tatlı kaşığı karanfili 2.5 lt suda kaynat son anda içine bir tutam ıhlamur at..bunu da burda okudum tarifi aldım ama denemedim belki işine yarar..

kelebegım denıyecegım bakalım gercı denemedıgım bırşey kalmadı ama olsun bunuda deneyeyım

mutlaka dene canım benm sonuçta zararlı bi şey değil bende yapıcam yarın veya öbür gün malzemeler var elimde

bende yarın almaya calışayım ışlerım var vaktım olursa deneyeyım de nasıl içeçegız

canım yemeklerden yarım saat önce fln içiçeksin sanırım ama ben hemen araştırıp geliyorum seni yanıltmak istememŞeniz

Metabolizma hızlandırıcı 1. formül
ıçindeki Malzemeler
2 elma
1 adet limon
1 kuru dal tarçin
1 tatli kaşığı tane karabiber
1 tatli kaşığı karanfil
2 veya 3 litre su
Yapılışı: Elme ve limonlar 4 eşit parçaya kabuk ve çekirdekleri ile bir kaba konulur. ıçine karabiber, tarçin, karanfil eklenir. 2 veya 3 litre suda kaynatılır. Sonra karışım iyice süzülür ve bir kaba konur.

Kullanılışı: Günde 3 defa öğün sonrasinda sicak olarak içilmesi tavsiye edilir.
Alıntıdır...

X