Akşam 18.00'den Sonra Yemeyerek Zayıflama Deneyimlerimiz

çok teşekkür ederimmmopuyorumnanaktanvalla kumdeniz ben hızlı kilo vericem diye çok korkuyorum sizin yazdıklarınızı bende duymuştum o zamandan beri çok dikkat ediyorum sonuçta sağlıksız bi şekilde 1 ayda 5 kilo vermektense 1 kiloyu tercih ederim inşallah herkes bu şekilde düşünüyodur..bu arada kumdeniz bilgiler için de teşekkürler:1hug:a.s.

iyi geceler kızlar şimdi ballı limonlu ılık suyumu hazırlamaya gidecektim de, bi bakayım sayfaya dedim. az önce kivi suyu içtim 1 bardak. çok kalorisi var mıdır? ama kabız olmuşum bana bir tek o iyi geliyooo

sanmam tatlım meyvesini yemek serbest olduğunu göre suyuda bi problem yaratmazdır afiyet olsun bu arada:içelim:

Bugün yediklerim

Sabah:
Bitki çayı
1 dilim çavdar ekmeği, 1 salam, biraz peynir

Öğlen:
Makarna,Peynir,acı sos, 2 ızgara köfte

Akşam:
Limonlu maydonozlu zeytinyağlı pırasa yemeği, 1 dilim ekmek, 1 dilim börek

Ara öğünlerde meyve yedim.

iyi geceler kızlar şimdi ballı limonlu ılık suyumu hazırlamaya gidecektim de, bi bakayım sayfaya dedim. az önce kivi suyu içtim 1 bardak. çok kalorisi var mıdır? ama kabız olmuşum bana bir tek o iyi geliyooo

kivi suyu içeceğine kendisinide ye çok faydalı. hem kalorisi az. Az yemek ve tam yememekte kabız yapıyor geçmiş olsun. Sabah aç karnına bal ye üzerine su iç ve kuru kayısı çok iyi geliyor.

selma_12 evet çalışıyorum. Evde bilgisayardan çalışıyorum. Sen çalışıyormusun. Benimde sevmediğim bir özelliğim geç uyuyorum uyumak istemiyorum uyyuuyncada kalkmak istemiyorum nedensemirmirmirmir

ben calışmıyorum ev hanımıyım canım bende gec yatıp gec kalkıyorum cocukları okula yollayınca tekrar yatıyorum malesef

selma_12 az yemişsin canım dediğim gibi öğünlere bölerek yersen daha sağlıklı olursun sıkıntıda çekmezsin.
Kelebekcik rica ederim. Kutluyorum bende seni.

Sabah aç karnına içilen sirkeli su mideye zarar verebilirmiş. Bende arasıra içiyordum. Onun yerine salatalarımıza sirke katabilriz. Sirke zayıflatmıyormuş.

evet bu gün tv bır doktor meyvelerı sebzelerı sıkmayın posasıyla yıyın dedı cünkı herşeyının ayrı ayrı faydası var demıştı kat meyva sıkmaya gerek yok demıştı

tamam kumdenız ögünlere bölerek yerım artık işte gec kalkmanın zararları herkes öylen yemegını yerken ben malesefkı kahvaltı yapıyorum ve ondan sonrada ışlerım oluyor koşturmaca ara ögünlerıde atlıyorum malesefkı

ya bende erken kalkıp kahvaltımı şöyle 9-10 gibi etmek istiyorum ama nerdee en erken 10.30 da kalkıyorum ama şimdi alarmımı kurdum yarın saat 9 da kalkıcam..yani inşallah

erken yatıp kalkmak günlük düzen için çok iyi.
Artık erken uyumam lazım.
Selma_12 Allah bağışlasın güzel ömür versin çocuklarına ve sizlere.

erken yatıp kalkmak günlük düzen için çok iyi.
Artık erken uyumam lazım.
Selma_12 Allah bağışlasın güzel ömür versin çocuklarına ve sizlere.

teşekkürler kumdenızcım iiiiiyı dıleklerın ıcın bana dıledıgını kat ve katını rabbım sana ve herkese versın canım bu saat oldu halen yatmadık sabah nasıl kalkacagız ben akşandan yemegımı ve evımı temızlıyorum yoksa mümkün degıl yetışmez şimdı evı temızledım yarınkı yemegımıde yaptım zemuszemuszemuszemus

ya bende erken kalkıp kahvaltımı şöyle 9-10 gibi etmek istiyorum ama nerdee en erken 10.30 da kalkıyorum ama şimdi alarmımı kurdum yarın saat 9 da kalkıcam..yani inşallah

canım bende o saatlerde kalkıyorum bazende abartıp onbıre kadarda yatıyorum klava:klava:klava:

kalebekcik benim de öyle öğlenleyin 1.00 de kahbaltıdan kalkınca tüm işler sıkışıyor bazen.Geç yatınca tüm ev inliyor alarmdan ben alarmı kapatıp uyumak istiyorum.

Selam _12 meyveleri bütün olarak yemek gerekiyor evet. Doğru bilgi. Birde doktor gibi onaylıyorum ama öylee dimiii

Hepimize iyi geceler diliyorum.

tabıkı sızın cocuklar yok ev tertemız batıranda yoktur benım öylemı ev savaş alanı oluyor ıkı dk peşlerını bıraksam

ıyı geceler canım opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

İnşallah canım çok teşekkür ederim dileklerin için bende.Tüm dularımız kabul olsun.

Kolay gelsin.Hamarat hanım.

İyi geceler a.s.:1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…