Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

A
Ay bu yine çıktı ortaya yaa!!!offf

Valla canim zoru seviyoruz hep derim yani. Zorun canimizi yakan kisinn pesinden kosmak yerine bizi sevenlere yonelsek bizimde sorunsuz taktiksiz mtlu bi iliskimiz olur ama bizi istemeyeni illa bizim yapacaz. Umarim dogru ve kendinden emin bir karar almissindir.

Mustafa benm icn zor dgldi iste.zaten benimdi de ben ustune gttim.olan oldu.demk ki byle olmasi lzmms.yani zor dye sevmedm.beni ztn gercktn istemeseydi bu grupta ble olmazdm.kararimdan da memnunum suan.onun gbi muallakta kalmycm.hayrlisi olsun hepmz icin canm insallah.ama kimse icn kendni yipratmycksn.bunu da ogrnms oldk :) :)

e tabikide kimse icin yipranmamali ama iste jendi jendimize takarak o kisiyi surekki dusunmekten yipraniyoruz

e tabikide kimse icin yipranmamali ama iste jendi jendimize takarak o kisiyi surekki dusunmekten yipraniyoruz

Aynn sdce takinti.gozumzde byutyrz.hlbiki yanls.herzmn nolrsa olsun sakin olmalymsz.bn ck seyler ogrendm bu sayede.aptalliklarimi gordum.bundn snra dha iyi adimlar atarm ins:)) ay bu arada kpssden ciktm.sinavda mustafa da vardi kahramanmaras da.m nin olmadgi yer yok Ama sagolsun sayesnde hc calisamdm.calssaydm eminm yaprdm cok daha iyi:)) bu arada dun gce ilk gorstgm ayrldgm kisi aradi.yalvrdi agladi inanmazsnz.bn de inanamdm.bana naptysa aynsni yasadi skurler olsunnnnn:)) sira mustafada diyor ve hepmz icn hayrli iyi seyler olmasini diliyorum:)) kenanla da kfa dagtmk icn konusyrm brz brz.bklm nolckkkk cnmm:) zaman gcio.guzl kullanlm.uzulmyelm.kimse vazgclmz dgl.bunu asla unutmaylm

Yani zaten biz nasil bize deger vermeyen takmayan adamin pesinddn kosup deger vermesini bizi onemsemesini bekliyoruz istiyoruz biraz bizde onlari takmadan yasasak onlarsa bizm pesimize deger gormek icn duserler. Vaay eski sevgilin dondu demek niye donmus. Ne olmusta donmus neyi beklemis. İliskiyi niye bu kadr vosluga attiktan sonra donmus. Senden sonra farkli heyecanlar yasamak icin mi iliskiyi bosluga atmis heyecani bitinxe sana donmus. Surundurr . cok nazli olursun ha onun gozunde zorlasirsin artik erkeklerde zoru sever ya.

Mustaya ramen Yine de basarilar oyleyse canim. Zormus diyolardi. Umarim iyi bir sonuc slirsin. Mustafayi sinav yerindemi gordun? Bak simdiki cocuga takilmiyosin eskisine takilmiyosun ama mustfada asiri takili kalmissin onuda digerleriyle bir kefeye koysana. Gozunde degersizlesir . zamanla takmazsin sonra bi bakarsin o gelmis. Eskisinn burcu neydi geri donenin

Kolay gorunen ama zor sinavdi.hc calisamadm bu mstfa takintisindan oturu ama hayrlsii,...yaa aslan burcuydu o.bni ck uzmustu zamaninda.dayanamadm ben ayrldm yani.o dgl,mustafayi tanynca da unuttum.hcbr hissiyatm yk ona.baska nolardan ulasmaya calisio devmli.hep engelledm.sevmiyorum istemyrum dedim,nasl agladi anlatamam telde.herkeste beni goruyomus flb.ck dua ediyorum ck kotuym fln dedi.bn mustafa gbi belrsz bri de dglm,ackca soyledm sevmedgmi,baskasini sevdgmi,asla olmycgni,o yne de bi sans istedi bunlri dememe ragmn,eden bulur dedim.zamaninda yaptklrni buluyosun.numarami degstrcm dedm engelldm iste,ama mustafayi anlar gbi oldm bu drum sayesnde.aglaynca fln hc umursamdm.vicdnm ble sizlmdi.kimseye brz ble deger vermycksn.bunu anldm.ayrca mustafadan da sogudm artk.bn depresyndsykn bana soyledgi seyleri ozmn anlamiodum.smdi dha iyi anliorm.oyzdn btti gozumde.hc artk kontrl etmyrum sildim. kafami calstrcm.kimse bzden kiymetli dgl.suan kenan vr ama onun da yeri saglam dgl.inan ki dger vermdkce kiymtli oluyorum gozunde.devmli umrmda olmdgni hissettitiorm.ise yario.olursa olur olmzsa olmz yani.beklentm yk kimseden.en byuk suclu biziz.kaale aliyorz.almasak aslnda hayat dha guzl olrrr.bundan snra boyle bklmmm:)))

Canim.ya guzel katat vermissin ama bak gordun mu birinn pesinden kosmasi seni nasil sıkıyo sinirini bozuyo erkeklerde peslerinde salya sumuk aglayan her dk mesaj atan kizlardan kacarlar nefret ederlsr. Dun bi yazi gordum serbest biralacaksin uzerine gittikcee senddn uzaklasicak diye yani ben bunu uyguladgmdan beri uc dort gun araliklarla yazan adam her dk ysziyor her dk sevgisini kanitlamaua calisiyor vs hos guzel yani. O kenaninda hic pesine dusme oldugu gibi birak mustafada yaptiklarini bunda uapma ki anlamissin zaten nasil.davranacagini olursa olur. Olacaksa direkt is ciddiye binsin yani oyle flortle falan isin olmasz gibi davran once ev kizi oldugunu kanitla tabi. Yemekler yap fotolarin i cek yolla boga burcu birde kursak manyagi ona guzel yemek yapabildigini kanitla. Sonra ev temizligi su bu aile ziyaretleri ailene ve akrabalarina ne kadar duskun bagli oldugunu goster. Oyle kafe bar vs gezen chekin yapan biri olma. Tamamen ev kizi olduguni kanitla. Ben hic bara gitmedim bugune kadr hic alkol sigara kullanmadim benimki beni tamamen cepte yapmis. Tek.sorun kisiligimmis cok kiskanctim kavgaci biriyim benimle kavga etmedginde bile kavga eden biriyim sakin alttan aliyo bu sefer beni takmadigini dusunuyorim daha da cildirip kavga edefeksin benimle diyotum hahahy o kadr sorunluyum bu yuzden duzel artik diyo ama napim iyi yapmissin onu silmekle rehberinde durdukce her gizune carptiginda bakim ne zamn girmis vs diye takinti yapacaksin

Aynn canm ama benm olayim soyle ki bana yalvardi dye uyuz olmadm.gercktn istemdgm icn yani istemem.ama tbi arada kenanla msjlasrkn ble skliorm.kndi halime cekliorm.snra kendme gelp cvp veriorum.bn de akreplestm glba.ama yani mustafa iyi cekms bni okdr sure okdr sey dedim.bn olsam herlde kesn nefrt edrdim.hatta sikayt edrdm.anladm ki kendi kndmi btrmsm.nyse artk olan oldu ama erkkler cdden teoriksel yasiolar.bz de ole yaprz.gderlerse o vakt icnde keyfmze bkarz.naslsa kaale almynca donuyolar:)) ve su da var bn kimle gorusrsem gorsym hc evlilk lafi etmedm.evlenlck aile kizi oldgmu gosterdm ztn.kenan da hp evlilk lafi edio.bi de evt yemkle arasi iyi zayf olmasina ragmn:) bn ztn guzl yemk yaprm meraklymdr.arada soyluyrm sunu bunu yaptm dye.bayilio:)) dsari da ckamiorum pek ramzndn oturu ztn.hem sinv vardi.o da acayp evcil.bn nrmlde mustafanin da ustune hc dusmedm ki.ztn onu umursamdgmi soylerdi hep.bn ayrlnca ustne dusmstm.Nse iste ama kenan glba ufak seyden hemn fena parliyo.bn sakinlgi seven bryim.blki o konuda uyumszlk olblr.kvga grultu sevmem.ama iste guvenemyrum hc de guvenmycm.guvenmeynce de uyuz oluyor cddi anlmda.guvenmiosan ne isin var diyolr ama sonunda da hakli ckiorz:)) yaa bn de kiskncm da asiri gostermem.akrepler ztn kavgaci asla dgller.bunlr sdce susuyo.tas duvar oluyolr.ayrlnca tartsmk istedm bn.ya susuyo yda tamm diyo.insanin cinleri tpesine ckio.okdr rahatlr ki.o rahtlgi umurszlgu ve belrszlgi ztn bni o druma getrdi.aslnda iyi bsy susmk ama.bzn ole vurdmdymzlr ki.bzn diodum ölsem herlde umru olmz.bzn de odu kopuodu uzcm seni dye.aman vla icleri dislari bir dgl.onu iyi anldm

Aynen ben kavgayi cok seviyorum kavga etmediginde neden kavga etmiuosun benimle diue yine kavga ederim. O ise kavga gurultuden nefret ediyor aynen ya tamam diyo yada agzini acmiyor dahad cildiriyorummm yukseleni terazi galiba hic hoslanmiyor kavga dovusten hic. Bende hic evkilik lafi acmam taa erkrk acana kadar. Bu sefer hevesliymisim gibi konu actigmi dusunur diye. Ama iyi taktik lafini acamiyoruz madem ev kizi olsugmuzu yemeklerle evcimenligimzle falan gosteterek evleenck kiz oldgmuzu belli ediyrz umarm abliyorlardur. Merk etmr benmkide ozellikle kavga ettgmz zmanlar olsem haberi olmayacak umrunda olmayacm. İki uc gun sonra arar napiyosn der sinir olurjm dun naptin ondan onceki gun naptin tek tek sorsr arasaydin gunu gunune sorsaydin tek tek sormakla ugrasmazdin diyorim sen niye aramadin hep benden bekledin madem oyle sen arasaydin benmi kavga cikardim sen cikardin sensin suclu sen arasaydin vs derdi. Yok ya boga burclarida biraz sakin oluyor ama cok romantikler onlar yaaa hem sadik hem romantikk sanslisin parlamalarinada ses etme cok cekici gekiyor bana sert sinirli erkekler. Sert bir erkegi opucuklerinle sakinlestirmek cok hos birseyyy bende benimkine biraz maco ol diyorim ama siz kadinlar ne istedgnizi bilmiyor hayatinda bak ne kadr anlayisli entellektuel kibar ne istedigini biken tutkulu arzulu rimntik bir erkek varken maco vurup dagitan herdk kiskanan sdayak atan bir herif istiyosunz ya diyo . masallah hemende genelleme yapiyosun o kadr cok kadinmi oldu hayatinda siz kadinlar diye baslayip ne istedgmz hakkinda yorum yapabiliyosn dedm. Al iste genellemeyi bile kiskaniyosun diyo :)))) bosver biraz tatlidir erkegin sertligi ya:)) parlarsa ses etme onu izle yani hayran hayrann:)) hen kavga uzamaz hemde onu oyle cekiciliigni izlersinn

Alemsin:)) iyi hos tmm ona da bsy demiyorum.br ay olck nerdyse ilk zamnlr ole ustume dsuodu ki.ozmn ck istekli dgldm.umursz takiliodm.akrep gbi davraniodm yani:))ozmn iyiydi.noldysa artk uc gundr umurszzzz.bana konsma tabiri ble sogkkkk,konslm diyorum ses yokkkk,soruyorum bsy mi var dye ses yk,bskasyla mi konusysun dedim ustu kapali,oyle bsy yk dedi,msjma uc saat snra cvp verio,hc bole dgldi hc yani,konsmk mi istemio artk anlmdm.ustne de dusmyrum.ama cildrtti beniiii:)) mustafa ble bole raht dgldi yaaa.ya bn

Aslan burcu olan gorustgm kisi saat basi rapor isterdi.gunde defalrca konusrdk.o bnm ustume duserdi yani abartarak.ck skardi.bu kenan da tam tersi ck rahat ve ilk zamanlrdki gbi dgl.ortasi yk mu bunlarin yaaa:)) bi de yemekle ilgsi yk ya.yemk sevmio ole ama bnm bcerkli olmam hosuna gdio glba.ama ck evcil.is harici ckmio nrdyse.bana da bosvr ckma dio.ama bu uc gundr ki halini anlayamadm.artk konsmk mi istemio.napcgmi bilemedmmmm

Akrep burcu erkek arkadaşım bir hafta önce benden ayrıldı. İlişkimiz artık onu başlardaki gibi heyecanlandırmıyormuş, buluşmalara istekli ve arzulu gelmiyormuş. Nedenini de bilmiyormuş. Tamam dedim ama çok üzgünüm. 4 aydır beraberdik. Başlarda çok ilgiliydi, ben de aslan burcuyum üstüne düştüm ve sevgimi bolca gösterdim. Sanırım bundan dolayı böyle oldu. Nasıl geri döner? Lütfen yardım eder misiniz...

Canim yaa gecmis olsun o yazana kadar yazma madem tamam dedin. Keske ilgini sevgini asiri gostermeseydin bir tarafi kalkmi . tepkisiz bekle her dk mesaj atma arama heryerden takip etme kurcalama onun hayatini. O bunlari frkettignde zaten niye bu kiz pesime dusmedi hani seviyordu ayagina merk edip geri doner. İnsallah her dk yalvaris mesajlari atipta sogutmadin afami kendindem . nefret ederler ha. Tamam dediysen bekle ulasilmaz takil bi kac gun o yazana kadar merk edene kadr ulasilmaz takil whatsappa falan girme ne bileym face va kapat. Ya o baskasina gonlu kaymistir senden artik heyecan alamiyordur daha dogrusu heyecani bahane edip ayrilmak istemistir. Ama zaten dort ay kisa bir sure bu kadar takma. Bu kadr bagli olma merkezinde o yok sinucta. Aslan burclari ayrilinca cabuk toparlar benim bildigim o yuzden kendini baska seylere verirsen cok takmazsi . Takmayincada vi bakarsin o gelmis. Ama dort ayda ask olmaz bence baglilik olmaz cok cabuk gelismis herseyinz. Cok dedigini yapma senin icin herseyi yaparim hissini verme ona kacan taraf ol. Surekli mesgul bi kiz ol ona arada zar zor vakit ayirabilen biri ol.gozunde cok degerli yere koyarsan onu hicbirsekilde seni kaybetme korkusu tasimaz zaten onu birakamazsn o yuzden istedgi gibi ozgur takilir. Gider gelir kafasina gore.
İste bak niye yazmiyosun. Baskasiylami kinusuyosunn bu soular bile onu sikabilr. Dusme uzerine ya bosver. O kafasi estimi gelir. Ama sen onu bekleyecek degilsin herzaman o yuzden sen kendi islerinle ilgilen sana yazdhinda musaot deglm sonra konusurz falan de onun yaptigi gibi yap iste.

Hiç yalvarmadım tamam sen bilirsin dedim, ayrıldıktan sonra da hiç mesaj falan atmadım. Ama bak bir hafta oldu hiç bir dönüş, pişman olma belirtisi yok. Ben burda eriyorum resmen onun umrunda değil galiba. Dört ay uzun bi süre değil tabiki ama ben daha uzun süreli daha ciddi bi ilişki olur diye düşünüyordum o yüzden bu kadar etkilendim galiba. sessizliğimi koruyacağım ama o da adım atmicak galiba

Ayyy sakin arama sorma ilgilenme,benm hatalarimi yapma.akrepler sklrrr.istycgi varsa da donmez.br hafta uzun dgl onlr icn.aylar sonra da arayblr seni.sdce merak etmeli.sNA ulasamasin.ne yaptgndab haberi olamasin.sen de hayatina bak.keyfli oldgnu goster.o seni kaale almiosa sen onu nden kaale alasin ki.ole dsun.snra insan pismn oluyo nden bukdr umursadm ki onu diyosun.sen onu at kafandan.tel fln sil.kontrl etme hicbyrden.ummadigin anda bitiverir yaninda.hc gelmzse de sevmems keyfi blir dycksin

İste bak niye yazmiyosun. Baskasiylami kinusuyosunn bu soular bile onu sikabilr. Dusme uzerine ya bosver. O kafasi estimi gelir. Ama sen onu bekleyecek degilsin herzaman o yuzden sen kendi islerinle ilgilen sana yazdhinda musaot deglm sonra konusurz falan de onun yaptigi gibi yap iste.[/QUOTE]

Ya ama hc bastaki gbi dgl.ilglydi simdi odun oldu.yani istemiosa sogutmya calsiosa ole yapmasn.iki kre dedim.biri yok.bnm huyum bu.surkli msjlSAMAM ztb yogun calsyrum diyo.ama bsta da calsiodu.gayt iyi cvp veriodu.bn mi anlmiorm istemio dye onu anlmdm iste.bikc gundr gunde bikc msj.samimi msjlrma karsi robot gbi cvp verio.ztn bikc tne ve bes saatte bir.merk ediorm napio dye.hcbsy dio sdce.onu tanimak istyrm.bsy sormya cesart edemiorm artk.ay napcm blemdm.mustafanin yptgni yaprsa uzulurummmm:/ ama kiskandgni fark ettm.dsari cikmami ck istemio ve makyj yaptm deynce de ck uyuz oldu.ay bi yuzum gulmedi

Teşekkürler :// bunları dikkate alıcam, ilerde bitipde daha kırıcı olmasını aramızdaki saygının kaybolmasını hiç istemem falan demişti sanırım kafasında tamamen bitirmiş, kendisi gururlu bir köpekcik olduğu için dönüşü zor farkındayım. Ama yinede bekleyeceğim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…