Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Hayatina bakarak bekle evt gururlular ama bzn skliolr.gtmek istiolar bi bahanyle htta bzn bhanesz.egr arada saygi btmemisse donme ihtmli var.bn akrep sevglmle sevglykn en ufak tartsmamstm.son zamnlr skldgni anlamdm.bhaneler ortya koyunca sacma sapan ck byuk kvga ettm,ckk istedm barsmk icn.bn istedkce o uzaklasti,seviyorm ama nefrt ettm dedi dusun.oyzdn btti gtti.peki ok deseydim ertesi gun donerdi.bi arkdsma alti ay snra donmus sevglisi.umursamynca oluo yani.hayrlisi olsn arkdsm

Umarım o kadar geç kalmaz :// Ağustosta doğum günüm var bakalım kutlicak mı şuan ona yalvarmayarak mesaj atmayarak umursamaz görünsemde o da biliyor ne kadar umursadığımı, ağladığımı..

Bir akrep sevgilim olmak istedi(aslan burcuyum, yükselenim akrep) ama gerçekten hassas bir insanım, hayatım boyunca yanlış anlaşılmaktan kırılmaktan bıktım ve çok kırıcıydı öfkesini karşısındakini haksız yere suçlayarak çıkarıyordu, bunu zaten o kadar çok yaşadım ki artık kaçıyorum, uğraşamam, tersine ihtiyacım var benim, anlaşılmaya.. Bir de kendi dedikleri en doğru havasında konuşuyordu, sen yanlış düşünüyorsun.. Benim bazı doğrularım ona göre ön yargı, yanlış düşünceler, haklı çıkmaya çalışma isteği var gibi anladım.. O en olgun, benden olgunmuş.. Biraz küçümsüyor gibi duruyordu yer yer, beni yanlış düşünüyordu bence kendi doğruları üzerinden asıl ön yargı buydu, hayatı öğrenince göreceksin vs.(kendisinin önemini göreceğim gibi bir şeydi). Ben aşk konusunda genelde anlarım bir kişi o mu değil mi, ya da zamanı değildir, çok zor anlaşan biriyim zaten, uyum önemli, kolay sevemem. Benim anladığım onlar da hassas güvensiz ama bunu öfkeyle gösteriyorlar bazen hakaret derecesine varabiliyor, kendilerini haklı çıkarmaya çalışıyorlar karşılarındakini suçlayarak, pek anlamaya çalışma durumu yok ya da kendi düşünceleri ağır basıyor. Daha olgunlaşanları tutuyordur kendini belki. Yükselene de bağlı tabi.
Ona karşılık vermedim diye kötü oldum biraz kısaca.
Zaten bir his oluşmamıştı ama mantıken de batırdı, uyumsuzluk konusunda... :) Tolerans seviyemin çok çok düşük olduğu bir konu bu sertlikler, kaldıramıyorum. Bir aslana da çocuk gibi davranılmaz pek :)
Kaldıracak olsam bile bir gün başka özellikleri vardır toleransımın yüksek olduğu, anlaşabildiğimiz, aşk vardır, uyum vardır, farklı bir enerji vardır.
Bir akrep daha vardı daha yumuşaktı çok yakından tanımasam da öyle suçlamalar vs. yaşamadım.
Eski dostum akrep, annem akrep.. Anlaşamıyorum çoğunlukla, yorucu buluyorum :)

Canim o se i taniyana kadr hevesli heveski mesaj atmis bu sadece burca gore bakmamali her erkrk oylr taniyana kad rhevesli heveski yazaelar tanidiktan sonra heycan biter ya eskisi gibi olmazlar. Eski ilgi alaka. Ama sessiz kal biraz her dk yazma o merk edip uzerine duser dondugundede sorgulayip kircalama neden neden diye sorma hep sakalas gulerek konus tartosma ortami yaratma bakalim o snin neseni begebecek ve ikgili olacaak.

Umarım o kadar geç kalmaz :// Ağustosta doğum günüm var bakalım kutlicak mı şuan ona yalvarmayarak mesaj atmayarak umursamaz görünsemde o da biliyor ne kadar umursadığımı, ağladığımı..

İste o hissi verme durum vs paylasma ona dair o durumda oldugunu bilsede yazmiyosun diye cildirir o uzuldugunu dusundugu halde sen yazmiyosun senn ne kad rgururlu oldugunu gorur.

[
Bravo iyi analizz etmissin akrebin kavga sirasindaki karakterini. Bazen ya isine gelenlerr cevap verirler kavga da ya gecistirirler baktiki haksiz eski olaylari acarak uste cikmaya calisirlar yDa o an senin en ufak yanlis cumlende ya demk oyle demek bunu dusunuyosun diye uzatip bi bakmissin haksiz konumdaki kisi sen olmissin. Ee aslan burcuda baskinlik kurmayi sever bir erkekle erkek gibi dovusmekten cekinmez sandigim kadariyla oglakta var burc gezegeninizde kavgaya hic gelemez haksizliga illa kiyamet ortami olusur. Bu akrepleri anlayabilmek icn balik olmak lazim herseyine tamam askim haklisin sen yap askim ben sesimi cikarmam vs. Genelde oylesiyle mutlular akrepler. Su elementi olunca birbirlerini iyi anliyorlar. Her elementin bir lideri vardir topraginki oglak suyunki akrep havaninki terazi atesinki aslanve koc . iliskide sen liderlik istiyosun o liderlik istiyor yurumuyor sonra. Onun liderligini kabul edecek bir kadinla mutlu olabilirler. Umarim uzgun degilsindir su anki durumundan memnunsundur . ama gercekten iyi tanimladin. Dedigin gibi yukselen etkiside oluyor. Benim eski sevgilmde akrepti yukseleni neydi bilmiyorim ama her dk mesaj mesaj arama bikmistim bunalmistim ilgisinden sevgisinden zekasina asik olmistum ama asiri ilgisi yuzunden ondanda sogumustum herseyi alttan aliuor hic kavga etmiuor kiskanmiyor ne desem onu yapiyor birseyden bahsetsem ertesi gun onu almia gelmis vs benim mutlulugm icn ugrasiyor sirf kendisinn yannda olayim diye calistigi holdingde banada yer verdi ama istemedim bunalmistimm ama simdi ki birbucuk yillkk sevgilimde akrep bunuda zar zor bagladim anacim buda kavgayi hic sevniyor ama kursagimd abirakiyor tartismak istedgm bi konuyu. Ya gecistirir ya uste cikar. İlk baslarda kafasina gore gider gelirdi. Gunler sonra yazardi arayip sormazdi her dk niye aramiyosun vs diye kavga ederdim gelmisken kavgam yuzunden bunalip geri ceker giderdi ama artik duzeldi neyseki. Mutluyum.cok sukur. Gercekten hicbirseye ses etmemek lazjm sabir gostermek lazim eline aldiktan sonrada naparsan yap. Elime alana kadr ses cikarmadim artik simdi birseyin hesabini sordugumda akilli akilli cevapliyor. Kavga ya donusecekse. Bak ne guzel.adam gibi surda hesap veriyordum akilli akilli ama seen anlasilan yine agzima edip gondereceksin o yuzden uzatma sunu diuor ben ogrenecegmi ogreniyirm diye kapiyorum konuyu... Ne guzel benim sulalemin yarisi nerdeyse akrep kuzenlerimin hepsi akrep bikac amcamda akrep kiz kardesm akrep akreplerin icinde buyudum anliyorum artik onlari suylarina gittiginde muhtesem insanlar gercekten onlari ele alana akadr iyi davran sonrasinda istedgin gibi takil. Ben teraziyim ggenlde uyum saglama derdinde oldugum icin sikinti olmuyor bana boyle seyler .

Diyorum bir şey hissetsem hissederdim.. Ama anlamıyor yani ben kendimi tanıyorum. Ben böyleyim. Ama o kendi istediği şekilde olsun istiyor, yarım kalmasın kafasında bir şeyler, tanıyalım görüşelim vs.. Güvensizliğinden sanırım çok zormuş birini beğenmesi böyle ilişki maksadıyla konuşması, nadir olurmuş. Ama kişiye önem veriyor hemen anladığım. Ama yapacak bir şeyim de yok, yanlışa koşamazdım. Zaten bu kırıcılığını anlayınca iyice tamam olmaz dedim. Uğraşan değiştirir düzeltir belki ama ben yapamam zaten bir şey hissetmiyorsan hele hiç yapamazsın. Bir kere kendi de demişti kendimi haklı çıkarmaya çalışırım bir şekilde bu yaptığım çok nadir bir şeydir ama bu sefer olmadı haklıydın vs. diye bir bozuşma sonrası dönmüştü bu şekilde. Kaldı ki az tanıyorum ben kırılmasın diye uğraşırken o çok kırıcı konuşuyordu, bir kere sinirlendi mi hemen silmişti o hesaptan... Kesin konuşma kesildi zaten, herhangi bir düşüncem yok memnunum kararımdan.
Annem akrep zaten.. 24 senedir bir akrepleyim. O kadar yoruldum ki, o kadar kırıldım ki anlatamam. Anlaşılmam kendimi anlatabilmem lazım ama olmuyor. O eski olayları açma durumu da var.. Bir şeye canım sıkılmıştı anlatabilirsin vs dedi anlattım, sonra o konudan bir şeyler türetti haksızca yüzüme vurdu... Haksızlıktan nefret ederim... Bir başkasının anlayabildiği kaldırabildiği bir şeydir ama ben de olmuyor.
Evet ay burcum oğlak ve aslan, oğlak yoğundur haritamda.
Ben kaldıramıyorum akreplerin çoğunu açıkçası... Düz bir insanım huzur istiyorum, kırılganım. Benden uzak olsunlar istiyorum uygun burç kombinasyonunda olmayanlar
Bana da daha sakin biri lazım :)

Evet canm haklisn aynn ole oldu glba ama ben acaba dedim skldi da sogutmaya mi calsio.sevmiorum bole oyunlari.direkt solese dha iyi.nse yazmadm dunden beri.bugn msj atti.suan nerdesin dedi.gec de olsa cvp verdm.snra yne ayni odun oldu yaaa.bi skntsi var belli ama solycgnj sanmiyorum.saldim baklmmmm

İste o hissi verme durum vs paylasma ona dair o durumda oldugunu bilsede yazmiyosun diye cildirir o uzuldugunu dusundugu halde sen yazmiyosun senn ne kad rgururlu oldugunu gorur.
Bugün itibariyle zamana bıraktım artık düşünmekten yoruldum, asla yazmicam. Köşeye geçip olacakları izleme zamanı..

Valahi ne guzel bu karardayim.diyosun donmuyosun ben bir ayrilikta defalarca dusunurum olcerim bicerim hangimiz hakli vs iyixe detaya girerim gercekten haksizsam donerim. Dayanamamm. Sana en uygun yine aslan erkegi erkekleri cok.sakin oluyor aslanlarinn. Terazi erkegi kesinlikle istedgin kadr bagir cagir sesi cikmaz asiri sakin ve sakinliginin bozulmasjni sevmez kavga ortamni yumusatir kavgaya sebeb olan konularida ortadan kaldirrir. Gercekten tam senlik. Balikta olabilir. Kovada olabilr. Gerisinden uzak.dur. yaylarda cok iyi niyetli cok soz dinliyorlarr. Ozgur falan diyolar ama asiri soz dinleyen burc ve sadik. ..

Bakniste bigun yazmamissin hemen o yazmis. Bekle bakalim adam akilli ilgilenene kadar gizemli bi kiz ol.

Bugün itibariyle zamana bıraktım artık düşünmekten yoruldum, asla yazmicam. Köşeye geçip olacakları izleme zamanı..
tabi ki dusunme o suan seni dusunuyormu, senin durumundada degildir. O yuzdennsende takma o kadar. Gelismeleri yaz tamam mi:)

Tamam yazarım, tabi bi gelişme olursa :/

Yok ilişkim olmadı ki, sadece kendisi o niyetle beni tanımak istedi bir süre sohbet ettik ben arkadaş kalmak isteyebilirdim ama o farklı baktığı için olaya kırıcı sözlerle gitti. Çok zor severim zaten aşk yoksa alışamam sıkılırım sürmez.
Terazi ve kovayla çekim yaşarım, biraz da boğa etkisi gibi. Koçları da anlarım genelde ama serserilik çok var :) Dengeli bir duygusallık isterim, duygusallıktan yanlış kararlar alan değil ayağı yere daha sağlam basan yerinde duygusallık yerinde mantık gösteren, oturaklı, ruhsal bir bütünlük doğal bir uyum, hesapsız olabildiğince.. Yay tanıdığım olmadı pek. Ama fazla sosyal özgürlükçü tiplerle olmuyor, kovayla da anca uygun bi burç kombinasyonuyla olabilir çünkü zıtlıklarımız çok, ilerlemiyor. Ben rahat biri değilimdir pek ilişki, karşı cins boyutunda ve çok kıskancım :) Teraziler evet sakin bir kere terazi sevgilim oldu efendi ama çocuksuydu biraz o kadar şey yaptım doğru düzgün sinirlendiğini hatırlamam.. Ama aldattı. Junom oğlak, muhtemel kadersel eşim.. Yani en büyük isteğim önce güven, sonra anlaşılmak rahatlık içtenlik uyum... Hem büyük bir aşk hem dost.
Hayırlısı bakalım :)

Yaa beklym iyi de napmaya calisio ki.bole br anda sebpsz nasl sogudu anlmdm.bi derdi var ama solemio.boga burcuna baktm.tavlayana kdr canim cicimli konusp snrasnda odun oluyolrms.bi de skntsi varsa kabuklrna cekiliolrms.yani egr baska bri yda brileri yoksa bole olblr glba.ama ck uyuz olrk susmaya devm ediyorum canm

Cok uyuz oldm ama hc belli etmedim ona.sbh msj atti gunaydn joyn dye.yanls attn dedim.yok sana dedi.joyn ne dedim.tepkni olcmek icn dedim onu dedi.peki gunaydn dedim.sana da gunaydn bebegim dedi:))
Susmak ve kaale almamak faydali gbi gorunuyo

Cok uyuz oldm ama hc belli etmedim ona.sbh msj atti gunaydn joyn dye.yanls attn dedim.yok sana dedi.joyn ne dedim.tepkni olcmek icn dedim onu dedi.peki gunaydn dedim.sana da gunaydn bebegim dedi:))
Susmak ve kaale almamak faydali gbi gorunuyo
Olabilir belki ailevi sıkıntılar erkekler bkz kadınlar gibi ailevi meselelerini uzun jzun anlatmazlar paylaşmazlar. İçlerinde tutarlar velki öyle bir durum vardır. Aynen bak ses etmeyince gulucuklu mulucuklu neşeli davdabiyor. Sakin sorgulama. Sana gukucuklu mesajlar atiyorsa bozma o ani onun gibi guleryuzlu konuss.

İyi bak ne güzel sen en ufak kiricilikta tamamen ilişkinin kesebiliyorsun. Ben beni sevsinde ne kadar kırıcı şeyler soyless de hiç alinmiyorum yanı ufak alinirim uzatmam sadece yüzüm düşer ama yine de güzel gecinirim. onunda hoşuna gidiodu bu alismistim. Sonra birden kendisi kesti herhalde bakti birşey demiyorum ama üzülüyorum üzüldüğünü halde bende ona aynı şekilde karşılık vermiyorim.bunu farketmiş olmalı ki artık kırıcı konuşmuyor hiç. Yok yaa terazi gerçekten sende bir eksik hissetmiştir. Yoksa gerçekten karşısındakinin sevgisini hissetmek isterler sevgisini kanitlasin isterler. Kenleri gibi sakin uysal insanları severler genelde belki ondan aldatmistir dayanamayıp ..sende de kız olduğun halde bir rahatlık özgürlük sezmisse hiç vicdani sizlamaz bile aldstirken. Bu kız ozgur biriyse beni aldatabilr ihtimaliyle senden önce davranıp aldatır valla. Ama sevginin güvenini kanıtladıktan snra yapmaz bence. Yok gerçekten bakma kova yay çok ozgur ama en çok söz dinleyen iki burç. Sevgilisini kulu kölesi resmen yaa arkadaşlarımın 6-7 yıllık ilişkisi olan kızların sevgilileri hep yay kova koç. Ve her dediğini yaptırıyor bu kızlar onlara. Toplumda rencide eder tarzda konuşurlar hiç ses etmez bu erkekler. Kafalarına gore silip engelliyorlardı . çocuk yine yalvariyordu. İstediklerini giyiyolar istedikleri yere gidiyorlar çocuğun haberi olsun olmasn kız istediği gibi gezerdi çocuk virsey desin ağzına ederdi. Kizngeziyo oglan evden çıkmıyor. O koç kova gay ilişkilerinin çoğu genelde böyle. Ve bana gore de çevrede gözlemlediğim tüm bu uç burç aşırı sevgili sözü dinliyorlar ya. Aslında tüm.burçlar duygusaldır ya . balık yengeç yuzelsey duygusallar yanı aşikar onlarınki. Ama diğer burçlar genelde derinlerinde olur duyvusalliklari. Ki bu daha önemli. Koç mesela ne kadr gezse tozsa hiçbirşeyi takmayan bir havası olsada derinlerinde öyle duygusal bir adam vardır bilemezsin inanamazsin. Ve romantikler. Kovalar yine aldtildiklarinda özellikle kiz gibi haftalarca depresyona girebilirler ama belirtmezler. Hiç Anlamazdın yine mutlu mesut yaşıyormuş gibi gösterir kendisini ama içi yanjuordur. Öyle.balık yengeç gii herkesin önünde aglamazlar duygusalliklarini göstermezler. Aslan oğlak boğa hele aşkı ilimlerinde hissettirir. Onhn en zayıf zamanında yanında olsan onu öyle yıkılmış gormeye dayanamazsin ağlamaktan. Yanı asıl iliski bunlarla yaşanır. Duygusallık asl bunlarla yaşanır. Utopyayi izliuomusnn kız orda mesela Semih var koç burcu hicnduygusal gorunmuyo ama kurretulayn elendikten sonra yatağını resmen turneye çevirmişti üzerine güller falan. Orda altar var yine çok duygusal , tuncay var kova be kadar muzip olsads aslında kalbi sıcacık duygusal biri. Şairlerin yarısı koç burcu aman dikkat etmeyin duygusal gorunmeyip duygusal olan insanlara valla kapılırsınız...

Yine sesszlesti.msj atmio.ama whatsapta goruyorum devamli.uc dort gundr konusmdk.dedim dha konusmyck myiz.bu aralar cok yogun cok yoruluyorum dedi.uyuz oldm cvp ble vermedjm.tmm yogun calsio da insan iki dksini ayirir.norml mi bu drum yaaa://

Siz sevmişsiniz artık :) Ben de sevsem belki biraz.. Ama fazlasını kaldıramam akreplerin çoğu gibi, bir yere kadar, biraz sürünür belki ilişki... Hele ki haksızlıkla beraber olursa. Yaş aldıkça, üzüldükçe bir şeyler yaşadıkça sıkıldıkça mantıksal bakış açısı arttı, daha net karar verebiliyor kişi kendini de tanıdıkça, bana ne uygun neye nasıl tolerans gösterebilirim vs. ve bu ilişki konularında çoğunlukla anlıyorum doğru mu değil mi, seziyorum. Engel olamıyorsan da vardır bir hayır, yeni bir tecrübe, derstir.
Ben rahat biri değilim, hele sevmişsem kendimi gözümü tamamen kapatırım, öyleyim yani, aynı şeyi de beklerim, sadakat çok önemli, fazlasıyla önemserim, hatta belki azaltmalıyım biraz önemseme durumunu bilmiyorum. Yani tam aksine fazlasıyla güven verdim, sevdim gördü bildi hatta gereksiz bir fazlalıkla güveniyordu bana hiç kıskanmayınca sinir oluyordum, hatta sonradan farkettim ki uzun bir ilişki niyetinde değildi yüksek ihtimalle çapkınlık yapmıştı başta ama bağlılık yaşadı. Ama kısıtladım, kıskandım, tripliyim, sinirliyim. En yakınlarıma gösteririm.. En kötü yanım buydu. Artık büyük oranda uyum bekliyorum, fazla değişim olmasın olacaksa da herkes isteyerek memnun yaşasın bunu. Çünkü birini değiştirmek fazla kısıtlamak kendini kandırmak gibi, ayrıldıktan sonra her şey eski haline dönünce anlıyorsun.
Diğer dedikleriniz de çok iyi sayılmaz bence ya Hoş bende de bi dominantlık var ama denge lazım aslında... Karşıdaki ne istediğini, ne yapması gerektiğini bilen tartan oturaklı biri olmalı her türlü.
Koçlar öyle genelde, çok takmaz durur ama hassaslardır.
Yok izlemiyorum. Ama evet kovalar esprili muziptir duygusaldır içtendir, şeytan tüylü olanları vardır :)
Aslan hep büyük aşkını bekler :)

Son düzenleme:

Yaa dun gce dayanamadm.kac gundr konusmyrz dedim.ck yogunm yorgnm dedi.bsy demedm nse.azonce facee baktm.paylasm yapms.ftosunh degstrms fln gce.whatsapa da grio.ama bana yazmio.ne demk yani bu,msj attm.gercktn yogunmusn dedim.cvp yk,dger kizlarla yogun herlde.ya bn ztn istemiodum.kac kre konusmylm dedim,o istedi.smdi de o ne istedgi belli dgl.ck uzuldum ya.mustafadan snra bundan da kazik yiyecgm aklma gelmzdi.yazik ya((

Bende kendi akrebimi yazayım size..1 yıl oldu bizim ilişki başlayalı bi küs bi barışık gidiyoruz akreplerle ilişki böyle oluyo sanırım..hiç konuşmadığımız en fazla 3 gün oldu 3. günde dayanamayıp aramıştı..Bu erkekler ne istiyo ben hala çözmüş değilim ama bildiğim bişey varki eğer sizi sevdiyse birazda ılımlı bi kızsanız tamam bu iş,çünkü kavgaları genelde ben çıkartırım ve o hiç ummadığım birine dönüşür resmen ateş gözlerinden çıkar ama iyiykende acayip iyidir hediyelere ilgiye boğar,sıcakkanlıdır esprilidir sahip çıkar değer verdiğini hissettirir bunlar hep iyiyken:))) onu üzmemeniz kızdırmamanız bazen özgür bırakmanız sıkmamanız lazım bunu yaparsanız peşinizi bırakmaz üstüne düştükçe kaçar.En son olan ayrılığımızı anlatayım ben yine yok yere kavga çıkartmıştım üstüne bide ayrılığa getirmiştim konuyu oda sıkıldı istemiyorum soğudum artık sen evlenince daha çok sorun çıkartırsın dedi bende hiç üstüne gitmedim madem istemiyosun ben hayatından çıkıyorum yüzüğünü göndericem numaramı değiştiricem sen yeterki üzülme dedim böyle alttan alarak konuştum oda tamam dedi vedalaştık 12 dk sonra iftara çıkalımmı diye mesaj attı:)) kavga ettiyseniz whatsap face hiçbiyerde görünmeyin merak etsin ben o üç gün boyunca whatsapa hiç girmedim.Bazen dengesizleşebilir uzaklaştığını düşünmeyin üstüne gitmeyin asıl bunu kendime söylemem lazım arada açıp kendi yazımı okuyayım barikabul etmiyo ama intikamcı bi yapıları var üzdüyseniz bi şekilde acısını çıkartır intikam için aldatabilirler bile yazıyodu biyerde..iyidir hoştur ama onunla hep iyi olmaya çalışın o zaten sizi mutlu etmeye hazır yeterki bunaltmayın sıkmayın huzur verin..

Ne merakli bu erkekler yaaa:))) illa istemycksn yani.evlensen de istemyrum dycksin:))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…