Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Bn bunu norml erkk zannttgm icn iste oyle davrandm.inanki akrep burclri hakknda en ufak bilgim yktu ve hepsinin ayni olcgni da dusunmedm.oncdn bn de yeni yeni sevdgm icn kaale almiodum glba oyzdn ses etmiodum ama oyle bi zamnda gtmk istediki.ona en guvendgm ve tamm bz asla ayrlmyz bni brakmz sevio dedgmde gtti.blki oyzdn byle yaptm ama olmsi grekioms demk byle.onun hatasi bn ona defalrca sevdgmi soyledgmde bn sevmiorm artk deseydi bu drum olmzdi.bn de grursz dglm yani:ama bsyleri duzeltmk istedm.suan tbi ogrendm artk yapnam oyle ama neyse artik.vala allah sabir versin.bence kiymet bilsnler egr bi kiz cekiyosa bunlri gercktn seviyodur.herks ugrasmz cnku.sen nyseki zamaninda cozmussun drumu ama bunlrn bu huyuyla nreye kdr gder muamma.hyrlsi olsn tbi.bu arada dgru diyosun aslnda.ama iste ona yakn olmk istedm.enjnde sonunda memlktne gtmk istydu ztn.ailesine asiri duskun.ztn ayrilk bahanelernden bri de ailesi istemedi diyeydi,ama evliligi kafasina koymstu,ozmna kdr evlenrse bilemycm.kafama takilan tek sey madem bni kaale almio istemiyo rhatsz oluyo.nye engellemiyo.silmiyo.onu da zamanla ogrencm sanirim.insallah sen de hayrlsyla mutlu daimi br evlilk yaparsin sevgilinle canim :)

EE isye başta sen onu takmiyo gibi davranışın şimdide o sana bUnu yapiyo en ufak şeye intikamlasiyolar ha. Ay inşallah evleniriz ya bakalım artık üstüne gitmiyorim saldim çayıra . bn giriyorum siteye ama bildirimi gormemjsjm en son ben yazdım saniyorum

Ömrunun sonuna kdr kacicksn umursamycksn.ama biyerde insan yoruluo.ayrca bunlr evkiykn de boylelerse byuk sknti :)

Ömrunun sonuna kdr kacicksn umursamycksn.ama biyerde insan yoruluo.ayrca bunlr evkiykn de boylelerse byuk sknti :)
yok canım ya bana gore ssvgiliyken en çapkın ama evliyken en sadiklasan burç akrep bence sulalmin yarısı akrep hovarda genclerdi sevgililerine bizim evde bulusurlardi ama eve getirdikleri günlük kizlardi evlenecekleri kızlar kenarda duruuodu. Sonra tek tek evlendiler maşallah karısının kölesi olmuş çoğu hele bebekte girince araya evden kopamiyolar

Vala bilemycm ama bn vazgectm.cnku inanmiyorum donecegine.inat etti bnden de intikamini aldi bitti.bn de smdi bryle tanistim.dha bikc gunluk.boga burcu.ama bunun da icine akrep kacmis,aynisi ya.ayni seyleri bastan baska biriyle yasiyorum.bi cok ilgli bi hc umru dglm.yani erkn dha ama sklyrum.ama taktikleri bastan ogrendim uyguluyorum.tum erkkler ilgli guzl sempatik ama istemeyen kizlra tav oluyolr ama kendmz gbi olmak istyrum bn ya.omur boyu taktiklerle ugraslr mi

Al benden de o kadar.bir haftadır ne mesajlarına ne de telefonlarına cevap veriyorum.çoktan haketmişti bu muameleyi.bitti gitti.

Al benden de o kadar.bir haftadır ne mesajlarına ne de telefonlarına cevap veriyorum.çoktan haketmişti bu muameleyi.bitti gitti.

Aman iyi yapmissin canm.valla omur curur bunun gbilerle.bi gun dgl iki gun dgl.hep boyleler.sokakta mi buldlr ki bzi yani.bana yalvrsa istemiyorum artik.iyiki bitti

Bikac gun tanidgm bi adam hc umrumda olmz ama erkeklre karsi inancm btio yani.bi tne de duzgn cksa karsima sasrcm.net dogru duzgn degller yaaa canim
Aynen fazla kaptırma takıl sadece.önce olduğun gibi net bir insan diye bayılıyorlar sonra da arızaya bağlıyorlar.boşver gitsin.

Aynen vla.bn sonra dusundum napiorum dedim ya.nye umursuyorum bni umursamayan adami.saldim gtti.rahatim smdi ama yeni tanstgm kisi de ayni onun gbi.nasl boyle oluo anlamiyorum
amaaan yarabbbimmm boğa erkegiii candiiirr ataturkk bogaa hele survivordaki hilmiceemm askkk yaaa oda boğa erkegiii aşırı hırslı asikken aşkını hücrelerinde hissettiren KDA Venüs yönettiği icin oda seks duskunurr hijyeniik ve titiz kızlardan hoşlanırlar. Havalı kızlardan nefret ederler. Egosu yüksek kızları hiç beğenmezler. Zenginlik havası yapma yanında. Kucumsern seni onlar kendilerine muhtaç kadınları sever ama paspalda takılma yanı:))) bakımlı gösterişli oll. Boğalar dehşet yaa hepside kaslı masli vucutlari yapılı insanlar oda tam bir erkek. Bence kaçırma canimm ama ilk önce biraz taktik uygula elde ettikten sonra zaten vazgeçmez artık kendin ol hem bu çocukla konuştukları o akrebi Unutursun sen ha. Ve bakiyosun ki unuttuğun anda cikageliir

Ay canm bu da basta cok kibar duzgn dedgn gbi iyiydi.ztn basak burcuyum titizim guzl gynrm bakarm kendme yani.brz gcklk ettm ama hosuna gtti yani.ztn hemen kapildi.snra hoduklesti.noluyo bunlara yaa.arkdsken iyi,sevglye donukken ayi oluyolar.ve bu taktik olaylari da skti beni.yoruldm yaaaa.kendm olmk istyrm.vala srf mustafadan kurtlym dye konstm ama yk mustafa gbi kimse olmuo.tmam basti gtti ama beraberken ck iyiydk nse bu bogaya da dedim bz arkds kalalm.suan ole yani.ve de polis bu da ve mustafayla yast,mustafanin memlektnde calisio.bukdr olr.iste vala kimle konssam m gbi olmuyo.ama gelse de artk olmz.vala sonum nolck merk ediorm canmm

Ayy aynı memlekettelerse belki. İrbirşlerini tnirlar sonuçta polisler bazen bi ilçedeki olaya diğer ilçede katılıp birlikte bi olaya falan gidiyorlar . aman boşver hoduklesmis dogallasmis yanı. Sen de taktik uygulamadan doğal haline kal bakalım bi sure . ama mustafa da belki sen onu merkezine koymussun diye öyle hissediyorum. Akrep için çok şey okudun etkilendin gerçek bir erkek olduğunu her yerde okudun onlar sana cazip gelmiştir ama ne biliyosun belki bunla daha güzel vakitlerinde olacak sonuçta mustafaylada böyle başlamış. Sen ona isinamamissin önce , buna da şimdi isinamiyosin ama ilerde bakarsın bu ondan daha iyi. Ki öyle akrepler hep gizli kapaklı gizemli çakal insanlar. Ruhun duymaz yedikleri halti. En azından boğalar biraz daha dış olanda yaşadıkları için herşeyin rahatça ÖĞRENİRSİN. Haberdar olursun. Bunlar akrepler gibi duygularını da gizlemez daha çok hissettirir. Sanki onunla evliymissin gibi hissedebilirsin. Ben akrep burcu SEVGİLİNDEN ayrildigimda ve uzunca bi sure ayrı kaldogimzda bu ney ya bidaha ki ilişkide kesinlikle kılıbık yapışkan söz dinleyen benim için olup biten bir erkekle olcam .cunku biktim i peşinden ksuyorum hergin acaba su an nerde napiyo kim vardır hanında diye aramaya bile çekindiği bir insanla ugrasacagima kılıbık biriyle daha mutlu olabilirm diye düşünmüştüm. Hanı bazen bunaltir ya öyle her dk canım cicim diye sevip size çok değer veren insanlar bu sefer gerçekten bunalmayacam öyle böyle olucam diyodum gene akrep sevgilinle baristigm için o iliski hayalimde kaldi. Yanı böyle her dk merk edeceğin biri olması yerine boğa burcu olan çocuğa şans vermen dha doğru bence. Akrepler sadece evlenince düzenliyor ya ssvgiliyken herhalde kafalarında hazir evlenmeden son bi kez yaşayacağını yahsayim ayağına karıları kızları bitmiyo çevrelerinde. Kıskanç biriysen dye soyledm. Bilmiyorum bunu tanımayı dene ısınmaya çalış. Mustafa aylardi dönmeyerek seni fazla incitti. Gurur falan dedik ama seven insan cidden gizli nodan da olsa merakından arayıp sesini duymak ister senden ufak bi haber almak ister. Sen onu bekliyorum ama o belki su an senden sonra birsuru kızla olmuştur. Erkek ha kadınlar gibi dayanırmış. Sabirsizlar. Sevgilileri olmasa bile cinsel ihtiyaçları i gidecerek bi kaç kız vardır çevresinde onlarla yetindigi icn belki hayatına kalıcı olarak kimseyi almiyodur ya da sevgilisi vadır işte. Ama sen bekliyosun. Boğa erkeğiyle uç gün konuşup onu mustafayi hala unutamiyrum diyosun hele bi çocuğa şans ver uç günde tabi unutamadığını anlarsın zaman geçir gez eğlen , ya da onla olmak istemiyorsan mustafayi unutabilecegin derecede meşgul olacağın borseylerle ilgilenen uğraş. Unutmak kolayca vız unutmak istemediğimiz için unutamiyoruz. Yoksa kadınlar ne kadar rsuygusal olsada canını yakan insanları çabuk unutur bana gore.

Dedigin gbi tabi dha yeni bsylr canm evt ama guvenmk okdr zor ki.yksa mustafayla kiyasla dha ilgli evt ama ztn bn asiri skya gelemiyorum.aslnda mustafayla oyzdn de iyi anlasiodk.bz ayrilana kdr ztn hc sorunumz yoktu ki sdce bzn baglanamdgni hissediodum.snra duzelioduk ama araya zaman grmesi dgl yani mustafanin zamanla isi yk cnku eski sevglsni evlenms olmasina ragmn uc yil unutmams kimseyle olmams ama biz kotu seklde btrdk.oyzdn bn ztn ummuyorum donmesini.kuck seylrden kirilan nazli bi adam cnku.hayatnda da vardr illaki biri yada birileri.keyfine baksin tbi.ama iste ona guvendgm sevdgm kdr kimseye oyle olcgmi sanmiyorum.hayrlsi tbi.olacaksa olur olmayacaksa olmaz.hem artk olsa da okdr seyden sonra benm midem de kaldrmaz yani.hem cok kirildim hem de hak etmedim.bi gun sdce cok pisman olmasini istyrm.gurur meselesi de oldu tbi.ama iste bzn duygsla bagliyorum bzn de aklimi kullaniyrm.ikisi arasnda kaliyorum.ya bzi insanlr okdr rahat ki hcbsy yapmadan dusunmeden sevdklryle mutlu oluyolr.bnm ilk gorustgm kisi de aslan burcuydu.o ztn mustafadan kenandan da zordu.bi rahat yasatmadilar yani.bn nasl okulumu okudm btrdm hala sukrediyorum.insallah evliyken rahat yasariz ne diyim canm benm :)

İşte seni hala onda.tutan şey iyi geçirdiğimiz vakitler şimdi bu yaptıkları aklına geldikçe seni aylardır arayıp zorlaması başkasıyla olma ihtimali vs bunların düşündükçe ondan sogursun ama sen sogumakmistemediginden güzel vakitlerinkzi dusunuyorsun. Akrepler güven olur mu tam bilmiyorum ama ben nerdeyse babama bile zor güvenen biriyim sevgilinle bir buçuk sene olduk su son uç aydır güvenmeye yeni başladım. Ondan önce ben septist kuşkucu biriyim dostuna bile guvenmem dostum demem zaman aldı. Buna da ilk bir sene zerre güvenimn yoktu guveniyormus gibi yapardım en ufak haftasında defol git sana zaten zerre inancım güvenimn yok ne haline varsa gor derdim. Madem guvenmiosun niye çıktın benle derdi. Güven vermenin bekliyorum derdim seviyorum ama güven vermek için uğraşmanın sevginin kanıtlamanın istiyorum derdim zaten öyle falan derdi yanında bilmiyorum akrepler benim sülalenin yarısı akrep burcu ve hepsi çok neseli sensakrak insanlar ama en ufak olayda intikamcı kindarlar birbirlerine zarar verebilmek icn uğraşırlar gizlicr yapmadıkları entrika yok ama bir araya geldiklerinde musmutlu insanlar anlamıyorum o kadar sinsilii kim yapıyordu. Bir amcam 11 çocuğu var 9 u akrep birinin 7 çocuğu var 4 u akrep amcamdan dahil halanın 4 çocuğu var 3 u akrep herkes akrep anne tarafında bol. Düşün sülalenin halini ben o yüzden hiçbirine guvenmem. Sen de nasıl ona güvenliğini söylüyorsun ondan daha güvenilir.insanlar vardır cevrends. Yok yaa aslanlar hiç zor değil en kil kaptigim sevgili burcu aşırı sakin yüz dönüm arazi genişliğinde insanlar yeterki ov kulun köpeğin oluyorlar bana gore biraz monoton yaşamları var ama kendilerince çokmaceraci farklı bir hayatları var sanatlar çok söz dinliyorlar herşeyi alttan alio hiç kavga etmiyorlar sınır olurdum. Ben kendi kendine kavga ederdim. Hiç birseyde söylemez daha da kudururdum sinirden saldırırdım yanı nasıl aslanlar anlamadım biraz kibir ve hava vardı ama

Ayyyy vazgectm ben :)) mustafa da kenan da yoluna baksin bn de aynen.kendimi dsunmedgmi anladim sayelerinde.hem etrafima bakiyorum yaa kimse boyle zor insanlrla evli sozlu vs degller.rahatlar ya.taktik fln yok hayatlarinda.evet diyolar devM ediyolar.yok ya dsunyrm da devm etseydk yine bi yerden kopardi.oyzdn ugrasmamk lzmms.biraktim cidden.boyle daha rahat

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…