Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Yine sesszlesti.msj atmio.ama whatsapta goruyorum devamli.uc dort gundr konusmdk.dedim dha konusmyck myiz.bu aralar cok yogun cok yoruluyorum dedi.uyuz oldm cvp ble vermedjm.tmm yogun calsio da insan iki dksini ayirir.norml mi bu drum yaaa://
Canım sorma hiç niyebkonusmuyoruz konusmayackmiyiznvs hiç sorma iyi bayramlar bu aradaa bayram gelmss yaa halaa erkekleri düşünüyoruz amaan sallaa beninkinn bayramının kutlamayı unuttum whatspptan bayramını kutlamayacakmisin yazmış hiç açmadin mesajını sonra ama atmış aşkım bayram bugün kutlmaayi düşünmüyorMSN diye ona da cevap vermdim aradı bu sefer yabsen mesajlarını almiyo musun dedi aliyorumda geri dönemi yorum çok yogunum hem benden kutlama beklemek yerine sen kutlayamiyomusun dedim ben senn aklına gelecekmiyum diye bekledim ama baksana gece yarısı oldu yeni bayramlasiyoruz dedi. Ya napim akrabalar falan ancak dedm. Benden bekliyor bende ondan adam akıllı bekliyordm kızzz yazıp sorma hiç yaa boşver anacm ne bu havaları yogunmus whatsappa giriyor ama o yogunlukta sen bence restini çek dekine. Bak yogunum diyip whatsappa giriyosun eziyosun tozuyosun bana gelince vaktin yok madem bana vakti yok ben flirtcu biri degilm dahada bunsekilde gidemem de açık kapıda bırak tabi. Senden hoslaniyorum ama vktin olmayan birini zorlayamam de

Ama işte sabır gerek ben de aşık olduktan sonra tamamen gözüm sadece onu gorur o kısıtlamadan ben kendimi kısımların diğer erkeklere karşı gezmeye tozmaya karşı sırf güven verebilmek içinayni seyide ben bunları yaptığım andan itibaren ondan da beklerim ama sonuçta onlar bize demiyo kenidnizi kısıtlayian diye erkek işte ben kendi kendime güven vermeye çalıştım onda tik yok çapkınlık falan da çok yaptı haa ama baktı sabirliyim ne kadr kizsamda onu seviyorum onn capkinligini seviyorum şimdi evliymisiz gibi düzelmiş artık karı.kız lafı etmiyor valla capkinliklarida dillerinde görürler at gibi kız maşallah falan derler ama o an unutur hiç peşine düşmez. Zamanla zaten senin sabrina karşılık verip duzeliyolar. Valla bilmem benim Çevremdekilerin çoğu aynı karakterde ya diyorum senin burcun kocmu evet digor aynı senn gibi bi arkdasm daha var herşeyin birebir . hanı diyolar ya herseyinburca bağlamayın o zaman dünyada 12 çeşit insan mi var. Vallahi de hepsi birbirinin aynısı sadece arada yükselen etkisi oluyor biri diğerinden azıcık farklı oluyor .EE peki şimdi sizin hiç şansınız yok mu tekrardan tamamen koptunzmu

Kiizz bu yeminlee aynı bizz hep kavga çıkaran sikan kıskanan taraf ben oldumm bir ayrı bir barisikk aynen drdgin gibi ilimliysan harika bir erkek üzerine dusmuycen o kendisi zaten üzerine dusmuyosun diye hep ilgileniyor ozgurnbirkaiyosun diye. Aynen ben de kavgaliyken en fazla uç gün surer sonra agerindoner ama o surevte ehic girmem whatsappa merk eder ayrılık konusu geliyorsa madem böyle diyosun hadi bitir diyorum hayır sen öyle dusunuyorsun sen bitir diyor ikinzde bitirmeyeiz ama en son dyaanamam tmm çıkıyorum hayatından derim akşamında yine mesaj atar birseyi bahane ederek yanresim gönderir böyle kıskançlık karikatürü falan bak bunkiz aynı sensin der. Onu bahane ederek konuşmaya çalışır. Ama gerçekten seviyorsa bırakmıyor peşini önceki ozgurlugude bitiyor sadık kalıyor seni hayatının kadını olarak görüyor ne kadr kavga etssde bana çok huysuzsun gecimsizsin evlenincedemi böyle olacan der yanı sen bi yaramazlık.yapiyosun ki ben kavga ediyorum durdük yere neyin huysuzlugunu edicem demi.senin burcun ne ? onun akrep yükseleni ne?? Bir yıldır sevgilinz bucugunda biraz sabret o düzelir zaten ama akrepler i tikamci falanda yined ekavga gurultuden nefret ediyolar sakin tutkulu bir iliski istiyorlar aslında . hanı su filmlerdeki gibi ne kadr komik.bulsakta öyle aşk masallarındaki gibi sevgi dolu sakin tukulu . ama ayniyiz yaa ben de kavga llarda ulaşılmaz takikirim merk etsin diye

Ben de öyleyim aynen. Kendim yaparım karşıdan da beklerim.
Ama çapkınlığa sabırlı davranacağımı sanmam, sadakatsizliğe tahammülüm yok pek, diken üstünde değil rahat olmak istiyorum karşı cins konularında artık.. Güvensizim zaten. O laflar bile zor çünkü fazla kıskancım :)
Ben yolda geçen pcde resmini gördüğüm vs. birilerine karşı beğeni bile duymam neredeyse, normalde de pek olmaz ama sevdiğim varsa başka erkek düşüncesi olmuyor, yanlış görüyorum.
Güven güven güven.. Güven bekleyen güven de vermeli bence...
Yok akrepler beni çok kırdığı, yorduğu için genelde konuyla alakalı yazmak istedim sadece alakamız kalmadı, bir düşüncem de yok, olmamıştı da zaten :)

İyi yapiosun vala canm.bunlr sirf merkli.yazmaynca aramynca umursamynca dort donuyolar.bn de ole yapmaya basladm bklm:)))) bu arada iyi bayramlarrrrrr bebegim

Kiznne güzel kararlisinnn ben yapistim artık yok istemem desemde vazgrcememm . tamamen bitiremem yani ama arkadaşından arada senin hakkında haber aldığı için bence açık kai bırakmış sana.madem.bezmissin diyecek birşey yokk ay kız ben çok kiskanctim ya çok kavga ediyosun başlarda sonra kıskançlığın bellinetmedim o kendiliğinden duzeldinzaten facesini bile kapattı 7 aydır kullanmıyor . en çok faceyinkisknaiyodum orda durumunu falan begenienleri. Ama yinede sabretsen iyi olurdu. Ya çoğu akrep aslan kadınıyla evli sasirdim sana kizz

İyi yapiosun vala canm.bunlr sirf merkli.yazmaynca aramynca umursamynca dort donuyolar.bn de ole yapmaya basladm bklm:)))) bu arada iyi bayramlarrrrrr bebegim
Bir hafta ilgisiz bırak niyebarayip sormadigini sorgulama bakalım. Dönüp iyi davranirsa devam et ayni ilgisizse zaten çok birşey paylasmadinz resti cek gitsin

Ama zaten bir şey hissetmemiştim sanırım 1.5-2 ay kadar sohbet ettik sadece daha önce hiç muhabbetimiz de yoktu :) Arkadaş olabilirdim belki ama o öyle düşünmüyordu. Senin durumun farklı seviyorsun ilişkin var zor tabi :)
Yok nereden haber alıyor öyle bir şey mi dedim sanmıyorum önemsediğini bitti gitti o muhabbet, karar aldı mı sabit gibi geldi. Geldi geçti.
Ben de çok kıskanç ve kavgacıydım hep..
Yok ben gelemem öyle akreplere Yükselenim akrep benim de belki alakası vardır.
Herkes her şeye tolerans gösteremiyor tabi bu da uyumu gerektiriyor... Herkesin bir alıcısı var :)
Valla bana uyumlu görünmemişti hiç :) Hem hissi şeyler olmadı hem tanıdığım kadarıyla anladığım durumlar karakteriyle ilgili aldığım ipuçları uyumsuzluk gösteriyordu bana. Kendimi tanıyorum o ana kadar olmadıysa ufak bir şey bile yani bir sonraki aşamayı düşünemiyor izin veremiyorsam ilerlemesine daha da olmaz boşa zorlarım, zorlasaydım mantıksız karar verirdim en azından o zaman için, ya kişi ya zaman ya da ikisi de yanlıştır derim hep. Ben artık kırılmak istemiyorum ömrümün geri kalanında, anlaşılmak istiyorum, uğraşmak yorulmak da istemiyorum toleransımın düşük olduğu konularda. Yine hayırlısı.

Son düzenleme:
pardon canimm bir üye arkdaslyla girişiyor benim için dedi denonla karstirdimm Su an kimse yokmu yanı hayatında:) ama sen de bak bu akrebi takıntı etmssin ne var bunlarda nasıl bizleri cekennbir cazibeleri var gizemlerinyuzunden beni çok çekiyorlardı ayrılınca çok.takiliyorum ben yanı aylarda geçse yarım kalan konular gizli saklı işler vs davranışlari vs bunları düşündükçe vazgecemiyorum kafamdan atamiyorum . bazen bazı şeyleri anlamak için geri dönüyorum yanı . aman valla ne güzel kararını vermissin geri onala uğraşıp hayatını mahvetme derimm :) senin tahammulunde yok o tiplere valla hayatın zehir olur

Hayır yok, bekleme modu şuan :) Valla hiç alakası yok, çektiğini de söyleyemem. Ben insanların davranışlarını düşüncelerini genel anlamda önemserim, yaşadıklarımı gözden geçiririm analiz ederim, çıkarımlar yaparım, canım da sıkıldıysa bir de tabi. Ve akrepler şu zamana kadar kadını/erkeği beni çoğunlukla kırdıkları için o da bir akrep olduğundan yazmak istedim sadece konuya İçimi döktüm gibi oldu, sinir ediyorlar Yani hiç çekebileceğim bir burç gibi durmuyor, yine büyük konuşmamak lazım ama çoğunluk olarak durum bu :) Genelde çekilmesi gereken benim sanki :))

Bende yengeclerle hiç anlasamam hiic. Kadının erkeği. Normalde akreplerede anlasamam ama ondaki tutku cazibe gizem beni çekiyor karanlık oluşu. Yok ya benn o kadar analiz edemem yanı bana birini sorsalar su kişi nasıl bjri diye onun hakkında hiçbirşey söyleyemem kişiyle arkadaşlık ederim ama nedense bilmiyorum kimsenin karakterini analiz edemem. O an nasıl bir moddaysa onun suyuna giderim ona uyum sağlamaya calisirm. Öyle.olunca zorlanmiyorum terazi uyum sağlamaktır ya ondan herhalde çok duygusal biriyse bende duygusal takikirim maceracı coşkulu hicbirsyeintakmayan biryse bende öyle olurum. İnsanları genelde kendilerine benzeyen insanlar çekermiş ha:) bu kişi aynı benim gibi dedikce git göre o kişiye sempati duyarsin. . bekleme modundaysa eğer o dasu sn hayatına kimseyi almamissa bana gore onunda seni beklediği doğru olabilir. Bn ayrildigimda kimseyle cikmiyorim benm akrepte ben cikmiyorim diye çıkmıyor beni bekliyor bende onu. Bu beklemedeb nefret ediyorum dayanamiyoruz birimizden biri adım. Atıyor . eğer çok mesaj çekip yalvaran biri değilsen ufak bi adm atmanda sakınca yok off buda ne yapışkan bi kız diye dusunmez. Çünkü zaten uzun zamandır yazmadım aramadin sormadin. O kadr zaman sonra yzman yine birşey yaratabilir aranızda . eğer istiyorsan yanı. Ama yaka silkiyosun:))) aslında çok ta kötü insanlar değil.yaa:))/ çok zekiler zekilikleri sinsi biriymiş gibi gorunuyor, adamlar karanlık insanlar herşeyi herkese acmiyorlar, o yüzden gizemli gorunuyorlsr. Duygularını kimseye acamazlar çünkü zayıf görünmekten korkarlar. Kiskancliklarini ya intikam alarak belli ederler başkasıyla aldatır falan ya da çıkarlar hayatından işte.. Kendilerini gerçek bir erkek gibi görüyorlar ezilmekten rencide olmaktan korkuyolar asagilik duruma düşmekten korkarlar bu yüzden hep hakli taraf olmaya çalışırlar. Orda işte tamam sen haklisin digip kapatican konuyu. Yoksa hep zitlasirsinz

Ben gizem, kapalılıktan ziyade netlik, şeffaflık, oturaklılık severim.. Ama karizmatik bir enerjisi de olacak. Ama şu vardı bak ince imalarda anlaşıyor gibiydik biraz.
Ben karşımdaki kişi o mu değil mi, veya ilgim artacak mı mantıklı mı vs. anlıyorum çoğu zaman, iç sesimi dinliyorum.. Zorlamayla da olan doğru gelmiyor, kendini zorla bir yola sokuyorsun. Ve ben sevmedim mi yoğun olmadım mı sevgilim varmış gibi gelmez, bağlanamam, sıkılırım.
Ben onu hiç düşünmüyorum ki adım atayım, istemeyen bendim
Onun karakteri gereği zaten çok nadir olurmuş birine ilgi duyup belli etmesi ama yapacak bir şey yok.
Ve ben hiç intikam almadım, hiç de sevmem. Birinden zarar gördüysem çeker giderim bana uzak olsun...
Entrikalarla oyunlarla uğraşabilen biri değilim zaten, doğru da bulmam...
Sadece erkeği değil kadınında da var o.. Annem mesela. Hep haklı, belli bir yaşa kadar sindirdi zaten. Ben diyemem tamam sen haklısın diye, baskıyla yapılan şeylere tepki gösteririm.. Öyle diyeni bulsun valla, bir yerde soğur sıkılırımBenliğimi içime atamam. Ben de beni anlayanı arıyorum zaten...

Ayyy bu kenan mselesi hala muallakta duruyo.ztn bu sehit olaylarinda oraya gtti.pek haber alamiyorum nse iste gcen hafta biri bana msj atti telime.olesine uydrdum bryle konsmak istedm dedi.engelledm.aklma geldi.yakn arkdsma mustafanin nosunu verdm.whatsaptan msj attrdm.olesine ekledm dedi.mustafa konsmk istemedi.bkc gun snra yani dun aksam arkdsma bska biri msj atti.mustafanin arkdsyms.soledi ztn kim oldgnu.snra arkdsm mustafa ile konstu.resm atti attrdi.aradi konstu arkdsmla.adam sirf merak ya.bana baslarda nasl oldysa benZr seklde davrandi arkdsma.bz de hem merk etcklri seyler soledk.hem kafalrni karstrdk.once dedi arkdsm olesine kaydttm salladm.snra mustafanin arkdsna sakin soleme ama m nin eski sevglsym dedi.o ole deynce sen ozmn inglCe ogrtmni dgl arapcacisin dedi.hc ummuyodum bole dycgni.adamin hayatina elli tanesi grp ciktgi icn beni hatrlamzdi belki dye dusundm.nse nisnalanp nisanlanmdgni ogrenmk istdgni soledi arkdsm arkdsna.sen kendn sor dedi.sanrm mustafaya soledi.yksa nerdn arapcaci oldgmu blck ki bn o cocugu tanimyrum.nse snra mustafaya bye diyerk engelledi arkdsm.mustafanin arkdsyla konsmya devm etti.bu kez de dgruyu soledi ona.mustafanin eski sevglsnjn arkdsym dedi.bu kez bu cocuk arkdsmla konusmk gorusmk istedi.olaylr cok karsti.onlrn kafalri da karsti.bzm de.ama sunu bi kre dha anladm ki akrepler ulasamdgnin delisi gercktn.arkdsm yazma dedkce yazdi.birden kendi kendne iyi gceler bye dedi gtti.sevgsli fln da nisanlisi da yk.bn sdce ustne gttgm icn bole oldu.gercktn umursamycksn.bska yol yok.he bazi insanlr bole taktiklere grmio.adam gbi yasiyolr iste neyse o.ama helal olsun olelerine.bnm de kafam krsti.resmni tekrr gorunce tuhaf oldm.ama soledklri kulagmda hala.ama kimseden beklentm yok artik:)))

İnanmycksin mustafayla konustum:)))))

Bence sen o çocuğun kafasını çok karistirmissindir ayrıldıktan sonra onlar zoru severler ya sen de istemeyince seni gözünde büyütmüştür simsi kizz . ama zaten bi anda ilgi duymasını bekleyemezsin akrepler yıllarca birlikte oldukları insanları bile bazen sevmeselerde seviyormuş gibi davranirlarms. Benim bi akraba da hala tamamen guvenmedigi ni tam sevmediğini sadece hoşlandığını söylediği biriyle evlendi. Erkek tavi bu . uç yıl evli kaldılar snra çocukları oldu çocuk olduktan sonra kadını el üstünde tutmaya başladı. Çocuk işi değiştirdi.kadın çok iyi demek ki kadını sevmek istiyor ama güven buna engel oluyordu kadının ailesinin acelesiylede evlendiler bu ne ya zorla evlendiriyorlar işi aceleye getiriyorlar vs çok söylenirdi bize gelip ama kızın bir suçunun olmadığının da farkındaydı aile acele ettirince kız hiç ses etmiyordu oda kıza birşey diyemedi evlendi. Sonradan bağlandı kadina. Yanı ne kadr seviyormuş gibi davdansada aslında sevmiyorda olabilir. Ama yanindaysa sevmek istiyor anlamına gelir biraz zaman verseydin belki ilgisi artardi. Benimkide bir buçuk.yıl sonrasında bana prenses gibi davranmaya başladı valla önceleri takmkyodu arayıp sormazdi oiskanmazdi nerdenaptığımı merk etmezdi. Sırf hiç kıskanç değilsin derdim diye bu sefer facete bna yorum yapan akrabalarını iş arkdaslarimi falan kullanırdı işte facede sunla bunla yazismissin yorunlasmissin derdi. Ya amaan sırf kisksnmiuosun dedim diye kıskanma boşuna onlar evli barkli tanıdıklar derdim . ya ne bilim çoğu seyind karismadim.demek ki sabır istiyolar kendilerine tahammül eden kadınları istiyolar ddmek ki. Vala erkek milleti illa baskınlık kurabileceği birini arıyor. Benimkide artık alistim üste çıkma mevzusuna bir konuda tartışınca en baştan söylüyorum şimdi sen üste çıkmaya çalışacağım için hiçbirşey demiyorum senin vicdanına bırakıyorum bu konuyu iyice olc biç sorgula doğru mu değil mi hangimiz haklı sonra gel tartisalim şimdi konuyu kapatiyorum. Diyorum. O an tartışmayı baslatmadan bunu söyleyip kapatiyorum. Ertesi gün düşünüyor herhLde tamam işte sen haklisin ama şöyle böyle oldu vs detaylı anlatıyor sonra. Ben artık çoğu davranışını takmiyorim. Analiz edemiyorum. Senin kadar gözlemci olsam karakteri şöyle böyle desem belki bends tHammul edemem ama gormezdden gelmeye başladım öyle olunca sorunsuz ilerliyor iliski

Nedense sanmıyorum :)
Bu arkadaş uzun yıllar önce görmüş beğenmiş söylememiş hiç sonra unutmuş, sosyal ağlardan birinde görünce de düşünmüş biraz ve ekledi. Çok nadirmiş birine ilgi duyması, diyordu şimdi yıllar sürer yeni birine ilgi duyup konuşmam, yaptığım bir şey sayılmaz pek vs..
Evet kendilerine tahammül edilip güven verilmesini çok sevilmesini istiyorlar hassas gibiler ama ben de bu süreçlerden geçemeyecek kadar hassas yapıda biriyim. Çok zor. Ben de çok sevmeli ve çoook güvenmeliyim, baskı hissetmemeliyim. Belki de ben de aynı şeyleri bekliyorumdur.. Dominantlık var bende de ve bana sürekli güven verilsin ilgisini sevgisini hissedeyim isterim. Ama şu da var ki ben çok yoğun duygular yaşamadan, olur bu kişiyle hissi duymadan biriyle başlayamam, çok zor.
İşte herkesin bir alıcısı var sonuçta :) Mutluluklar dilerim...

Ama zaten bi insanla birlikte olmadan o iliski sirecene girmeden yoğun duyguları yasayamazsin herşey zamanla olur. O seni cok istiyordur sende Denemek tanimak amaçlı kabul edersin bir Bakmışsın zamanla ondan kopamaycam kadar çok seviyorsun. Zaman yanı. Bir anda olmaz. Kendimi sevdiirene kadar ve ona guvenene kadar neler cektim. Bundan şikayetçi değilim cjnku bende onu sevmek istiyordum onunda beni sevmesini istiyordum biraz zorlndim ama bir anda da olamazdı zamana kalınca iş güzelleşti karşılıklı olmaya başladı . yanı tüm ilişkilerde de öyledir bence. Ve gerçekten zaman olmadan oliski içine girmeden önce onu taniyamazsm sevemezsin çünkü o sana gerçek asıl karakterini sunmaz. Ancak ilişkiye başlayınca onun asl kişiliğini öğrenir analiz edebilrsn. Umarım iyi olur yaa bu ara hiç kimse yokmu peki senin hoslandigin vs tamamen güvendiği ama acilamadigin

Erkek kardesim var sayilir mi:)evlenevek Allah esine ve size kolaylik versin :) ama gercekten mukemmel oldugunu soylemeden edemeyecegim.. cokk sabirli ve sevgi doludur.. kardesime mi has bi ozellik bilmem ama cooook sadiktir..cinsellik olayina duskun denir orasini bilemem ama sadik oldugunu biliyotum...tek kotu yani cok ketum ve kindar olmasi..amaannn hatanizi gormesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…