Akrep Burcu 23 Ekim - 22 Kasım Akrep Sevgilisi Veya Eşi Olanlar

Acikcasi ben anliyorum, bu zamana kadar oyle oldu. Bastan yogun bi begeni hoslanma duymadan -tabi mantiken de kafama yatmali- o kisiye yakin olamiyorum. Anca arkadasim olacak da oyle zamanla tanicam. Bana gore zorlayarak da dogru degil. Deneme işini yapamıyorum yani ve pek sevmem de. Genelde durum bu bende. Var diyemem :)

Ya evet çoğu böyle. Demek ki burçlara gore insan elestirdigimzde dünyada 12 çeşit insanmi var diye sorduklarında bayağı varmış diyebilirim.ben

Ben de bazen diyorum yeni bir insanla başlamak yerine keşke kanka dediğim insanla evlensem onun her özelliğini bilirsin çok dogalsin samimisin herşeyi onla rhatcs laylsiyorsun haninkanka dddgin adamı çok yakından tanıyıp guveniyorsun ya . ne de güzel olur diyorum ama işte mümkün değil

Aşk olmayınca olmuyor tabi... Bir de arkadaşken çok iyi ama ilişkide berbat olabiliyor her şey

Eee bakalım nolacaksin kız birde en son gorucu usulu gelin gidiuomussunn

Büyük konuşmayım ama hiiiiç sanmıyorum yani sevmeden tanımadan olmaz :) Anca şans eseri. 3. kişilerin karışması da bana hiç yaramıyor, sevmem, rahat bırakılmam lazım. Ben istediğim zaman her şeyi oturttuğum an buna izin vermeliyim :)

hadi bakalım.ya hepimiz hakında hayırlısı olsun inşallah dilediğini gibi biri çıkar karşına ama işte herkes en doğal halini karakterini tanitmiyoki birbirine farkki kusursz biri gibi tanitiyolar bir zaman sonra gerçek hallerini gordugmzde hayal kırıklığı yasiyoruz

Bir bakmışsın öyle tanışıp sevmişsin falan belli olmuyor yapmam dediği şeyi yapabiliyor insan hayatta, hayırlıysa..
Doğru insan her türlü karşıma çıkar ve olur diye düşünüyorum, anlarım gibi de geliyor ki inşallah öyle olur, duam dileğim bu yönde hep dua ederim, bu durumu Rabbime bıraktım :) Yani zaten hemen ilişki olması değil ki olay illa, zor artık öyle, mantıken de içine sinmeli.. Konuşursun o hoşlantıyla açılmadan tanıma, flört süreci geçirirsin bir süre.. Ya da açık açık tanımak istendiği konuşulur, zaman geçirilir, kendini anlatırsın.. Yoğunsa hisler, çekim varsa kişilerce mantıken önemli, kaldıralamayacak bir durum yoksa ortada olabilir bir şeyler.. Yoksa çok zaman geçirip çok olay yaşamak lazım tanımak için, hep var o risk...
Hayırlısı olsun inşallah...

ben de rüyamda alyans gördüm,altın,ikimizde de.ne alakası varsa artık.akreple evlilik zor olsa gere.aman kalsın şimdilik.

ben de rüyamda alyans gördüm,altın,ikimizde de.ne alakası varsa artık.akreple evlilik zor olsa gere.aman kalsın şimdilik.

Bana genelde zor, yorucu geldiler, kadını erkeği şu ana kadar tanıdıklarımdan :) Hayır olsun inşallah :)

Bana genelde zor, yorucu geldiler, kadını erkeği şu ana kadar tanıdıklarımdan :) Hayır olsun inşallah :)
öyle gerçekten,hayır bir de dönüp dönüp gelme durumu var,ben mesela baya kestim umudu,bana tekila kadehi almıştı attım onları çöpe,dedim ki attım,niye dye sordu,yani ben hayatından tamamen çıkardın hiçbir iz bırakmadın öyle mi dedi.evet dedim,bir daha yapma nasılsa barışacağız diyor,böyle de pişkin,değişik yani.ama güvenemiyor insan yaa.tuhaf yani.

O pişkinlik huyu var gibi evet :) Hayırlısı olsun hakkınızda mutluluklar :)

Demek ki hepimizin hayatındaki akrep aynı. Bu iyi gecinenleri anlamıyorum zaten nasıl işi evliliğe kadar goturuuolar. Anacim.bi buçuk sene oldu laf var icraat yok

Benim sevgilim de burcu akrep, yükseleni aslan ay burcu yengeç. bildiğiniz kendi içinde dengesiz. ben mi? ben başak yükselen yengeç ay burcu akrebim. dolayısıyla dengeli miyim? hayır kesinlikle değilim. bir kere çok duygusalım bu yüzden modum sürekli değişiyor. e onun değişen modundan da etkileniyorum. anlaşmak isteyince anlaşıyoruz istemezsek tartışıyoruz. öylece yuvarlanıp gidiyoruz. 6 yıl oldu henüz evlenmedik dua edin de artık bir evlenelim yahu

Eşim akrepti. Bir şeye kızdı evi terk etti. Halbuki gayet iyi bir evliliğimiz vardı. Sonuçta boşandık ama niye boşandık hiç bilmiyorum. İnat mı? İntikam mı? Sevgisizlik mi?
Oha belirsiz birşeye kzidi evinterk etti ve bir daha hiç dönmedi oylemi korkuttunuz beni bizlerde akreplerden cekiyoruz ama evlilik düşünen de var bunlar en saçma şeye çıkıp gidiyomus yanı

Oha belirsiz birşeye kzidi evinterk etti ve bir daha hiç dönmedi oylemi korkuttunuz beni bizlerde akreplerden cekiyoruz ama evlilik düşünen de var bunlar en saçma şeye çıkıp gidiyomus yanı
En tehlikeli burç. Çok sever, sadıktır ama kızdı mı, inadı tuttu mu durdurabilene aşkolsun. Ara ara görüşüyoruz, sonumuz ne olur bilemem ama...

Eşim akrepti. Bir şeye kızdı evi terk etti. Halbuki gayet iyi bir evliliğimiz vardı. Sonuçta boşandık ama niye boşandık hiç bilmiyorum. İnat mı? İntikam mı? Sevgisizlik mi?

Yok arkadaş, istemiyorum ben akrep falan. Denge önemli bende, güvensizim zaten.
Böyle diye diye akrep bulursam şaşırmam ama, hayatımdaki hiç bir akrepten mutlu olmadım, sevgilim olmadı ama isteyen oldu birini de sadece uzaktan "iyi, sakin" biliyorum kırıcı bir şeyini görmedim ama biri de akrepx2 ydi kırıcılığını görmem çok sürmedi Diğerleri bayan. Bir de istediler mi çok sevgi gösteriyor hissettiriyorlar, bir lafla etkiliyorlar falan anladığım ama bir anda yıkıcı kırıcı hamleler görüyorsun, uçtalar(bende de var yükselenden). Hassas insanlara yarayacak tipler değil.

En tehlikeli burç. Çok sever, sadıktır ama kızdı mı, inadı tuttu mu durdurabilene aşkolsun. Ara ara görüşüyoruz, sonumuz ne olur bilemem ama...
Var anacim.var bende de var cekiyorum valla ama bende inadim Allah vere bi kızla muhabnetini goreyim yüzümü yasaklıyorum ona haftalarca köpek gibi oluyor . face vs ne varsa kapattirdim sevgiliyiz tabi biz. Ve şimdi onun inadı tuttu ufak bi yalanımı öğrendi sonsuA kadar bitti dedi aman keyfi bilir. Yalvarinca bi tarifi kalkıyor daha da uzatıyor. Böyle iyi tamam keyfin bilir diyince uç beş gün sonra köpek.gibi geri kendisi dönüyor ama hala donmediiiiii bende hala sormadim.aramadim isteyen adam arar neden yalan söylemek zorunda kaldigimi bilmek.ister ama onu bile dinlemiyyor ne düşünüyorsa bilmek.istemiyor. keyfi bilir dönerse anlatırım.dönmezse bitmiştir. İki yilligiz bizde.

Akrep erkeği zordur.Ona hep gizemli olsun peşinden koşuyum mantığıyla dolanıyorlar.Deli giibi kıskanıyor ama sen kıskanırsan da kaçıyorlar.Madem oyun bu kuralına göre oynuyorum bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…