Akrep burcu erkeğini çözebilen var mı?

Canm bnde akrep burcuyum bak akrep burclari vurdum duymaz bnde mesela eger brni takmiyosam umursamam ustune dusmem tamammi demekki o cocuk icin cok onemli degilsin sen goruldu atip cevap vermyosa bilki seni takmiyo bnde byle dolu kisiyi deli ettim canm evd bayanm ama burcmn ozelligi bu o smdi senden beklyo tekrar bi msj kisas a kisas yapyo bnce ustne dusme o goruldu ypms yani safmisn nei ustne dusunyosn naoyosa haosn ayrica kizlara nazaran akrep brcu erkeklernin gotu kalkik olyo bana inan bn vok tandm oyle hic anlasaman ugrasamam zor bi burc erkegi yani bsver gtsin sakin yzma o sana yazsn yazmzsa zten kendiblr bnce sana tavsyem bu
Artık beklemiyorum zaten kendi bilir mesaj falan da atmam zaten

Bizzat akrep burcu erkeğiyle evliyim ve bende akrep burcuyum. Fırtınayı düşünebiliyor musunuz.. Hayattaki en zor erkeklerden biriyle evliyim. Neyseki yapılarımız birbirine çok yakın olduğu için çözebiliyoruz. Deli deliyi görünce sopasını saklar misali.Ama gel gör ki en çok ben yoruluyorum..
Sormak istediğin ne varsa seve seve cevaplarım. Özelden de yazabilirsin.
Lutfen beni de cevaplar misin

Benim esimde akrep kelimenin tek anlamiyla zooorlarr :olamaz: gercekten anlamsiz bi egolari var,senin anlam vermedigin seye gereksiz tripler,kovalanma isteği her zaman...Valla ilk zamanlarimi cok zordu cunku bende aslan burcuyum:KK70:sonra o kendini biraz törpuledi ben torpuledim derken geciniyo gibiyiz ama yuzde doksan hem fikir oldugumuz konu olmaz...Kısacasi insani cok yoran bi burc ben tam manasiyla cozebilmis degilim... Cozebilen varsa diye konuyu takipteyim:)

3 haftadır bi çocukla konuşuyorum çocukluktan beri ara sıra görürüz birbirimizi bi uzaktan bi akrabamın yeğeni kendisi. ama böyle ilk kez konuşmaya başladık. Beni teyzeme sorup duruyormuş çok hoş bi çocuk hemen atladım bende :KK48: 3 hafta boyunca hiç buluşmadık ara sıra garip kıskançlıklar yapıyordu nereye gidiyorsun kimle, ne işin var gibisinden. Bi kaç kez evimin önüne geldi uzaktan mesajlaştık öyle. Ben cumartesi günü İstanbul'dan İzmir'e geldim bi haftalığına, oy kullanıp donucektim. Buna hafta sonu İzmir'e gelsene beraber döneriz dedim tamam gelirim sen dönüş bileti alma iki gün kalırız ben arabada yatarım ya da bi yer ayarlarım kendime dedi. Normal mesajlaşmalar vs bi sorun yoktu. En son seçim günü konuştuk. Buna normal bi mesaj attım babamla dışarı çıkıyorum işimiz var diye. 3 gün oldu cevap vermiyor görüldü attı kaldı öyle. Ben anlamadım niye cevap vermedi ve hala yazmıyor? Bi kere daha böyle iki gün konuşmamıştık neymiş "afiyet olsun" yazmış cevap vermemişim :KK70: iki gün sonra ben yazdım. Bu sefer yazmayı düşünmüyorum. Akrep burçları için gizemli planlı sinsi vs diyorlar ne düşünüyor acaba kafasında? Vur kaç taktiği mi yapıyor anlamadım ki sinir oldum yaa:KK43: hala mesaj bekliyorum
Akrep burcu erkeği. Hep üstünlük ister. Sinsidir. Intikamcidir. Babasına annesine bile kin duyabilir. Çok kıskançtır. Hiç beklemedigin anda seni kapanmış yaralarından vurur.

X