Akrep burcu erkeğini çözebilen var mı?

En iyisi kendi haline bırakmak demek ki:)
Aynen cünkü ne yapsam ne etsemde ne anlıyor nede aynı davranmaktan kurmaktan kıskanmaktan vazgeciyor ne desem boş çünkü buyursun meydan kendinin alsın rahat etsin 😤😤 artık yoruldum yorulmaktan ziyade bana bu davranısları cok dokundu demek ki ne kendimi anlatabilmişim nede gercekten bana güvenmis sevmiş diyorum 😕😕😕😢😢😢 Allah razı olsun.

Zor olan her şey güzeldir ya. Vazgeçme tabii. Akrep severse öyle bir sever ki...
Güzel seviyor Allah var hakkını yiyemem ama yaptıkları gercekten agrıma gidiyor böle muamele görmek hani guven kıracak hayal kırıklıgına ugratacak sey yapsam gercekten anlayacam ama yapmayıpta böle muamale görünce insan baya baya üzülüyor 😢😢

Güzel seviyor Allah var hakkını yiyemem ama yaptıkları gercekten agrıma gidiyor böle muamele görmek hani guven kıracak hayal kırıklıgına ugratacak sey yapsam gercekten anlayacam ama yapmayıpta böle muamale görünce insan baya baya üzülüyor 😢😢
Zorrr muuuu zor ne kelimeeeee 😀😀😀😀 adam kafada kurmakta üstüne kimse olamazzz

Bilmez miyim? Ben sana yaptiklarimi, kurduklarimi anlatsam hasta dersin bana ama bizde kafalar bir baska calisiyor. 😂

Aynen cünkü ne yapsam ne etsemde ne anlıyor nede aynı davranmaktan kurmaktan kıskanmaktan vazgeciyor ne desem boş çünkü buyursun meydan kendinin alsın rahat etsin 😤😤 artık yoruldum yorulmaktan ziyade bana bu davranısları cok dokundu demek ki ne kendimi anlatabilmişim nede gercekten bana güvenmis sevmiş diyorum 😕😕😕😢😢😢 Allah razı olsun.
O onun problemi bence ugrasma kendini anlatmak icin zaten anlamak isteyen anlayacaktır kendi sorunlarını sana bu kadar yansıtmasın yada herkes kıskanır ama önemli olan dozunda

Bilmez miyim? Ben sana yaptiklarimi, kurduklarimi anlatsam hasta dersin bana ama bizde kafalar bir baska calisiyor. 😂
İnanır mısın ben tek sevdiğim adam böle diyordum simdi içim rahatladı suan konusmuyoruz bakalım haftaya 15 nisan dogum günüm beni arayacak mı 14 subatta sormadan etmeden kafaya kurması yuzunden ayrıldık daha dogrusu o bana tepki verdi bende ne diyebilirim ki artık kenara çekildim meydanı ona bıraktım buyursun umarım hatasını anlar beni nasıl üzdügünü kırdıgını ...ama sanmıyorum.

O onun problemi bence ugrasma kendini anlatmak icin zaten anlamak isteyen anlayacaktır kendi sorunlarını sana bu kadar yansıtmasın yada herkes kıskanır ama önemli olan dozunda
Öle yapıyorum ve öle davranmaya devam edecem kendininde sıkıntıları var umarım cözer..
Peki bi soru daha bi akrep olarak sana 😈😈😈
Akrepler bi sorunu çözemediği gelemediği yapamadıgı zaman daha arızaya baglarlar mı???

3 haftadır bi çocukla konuşuyorum çocukluktan beri ara sıra görürüz birbirimizi bi uzaktan bi akrabamın yeğeni kendisi. ama böyle ilk kez konuşmaya başladık. Beni teyzeme sorup duruyormuş çok hoş bi çocuk hemen atladım bende :KK48: 3 hafta boyunca hiç buluşmadık ara sıra garip kıskançlıklar yapıyordu nereye gidiyorsun kimle, ne işin var gibisinden. Bi kaç kez evimin önüne geldi uzaktan mesajlaştık öyle. Ben cumartesi günü İstanbul'dan İzmir'e geldim bi haftalığına, oy kullanıp donucektim. Buna hafta sonu İzmir'e gelsene beraber döneriz dedim tamam gelirim sen dönüş bileti alma iki gün kalırız ben arabada yatarım ya da bi yer ayarlarım kendime dedi. Normal mesajlaşmalar vs bi sorun yoktu. En son seçim günü konuştuk. Buna normal bi mesaj attım babamla dışarı çıkıyorum işimiz var diye. 3 gün oldu cevap vermiyor görüldü attı kaldı öyle. Ben anlamadım niye cevap vermedi ve hala yazmıyor? Bi kere daha böyle iki gün konuşmamıştık neymiş "afiyet olsun" yazmış cevap vermemişim :KK70: iki gün sonra ben yazdım. Bu sefer yazmayı düşünmüyorum. Akrep burçları için gizemli planlı sinsi vs diyorlar ne düşünüyor acaba kafasında? Vur kaç taktiği mi yapıyor anlamadım ki sinir oldum yaa:KK43: hala mesaj bekliyorum
Canm bnde akrep burcuyum bak akrep burclari vurdum duymaz bnde mesela eger brni takmiyosam umursamam ustune dusmem tamammi demekki o cocuk icin cok onemli degilsin sen goruldu atip cevap vermyosa bilki seni takmiyo bnde byle dolu kisiyi deli ettim canm evd bayanm ama burcmn ozelligi bu o smdi senden beklyo tekrar bi msj kisas a kisas yapyo bnce ustne dusme o goruldu ypms yani safmisn nei ustne dusunyosn naoyosa haosn ayrica kizlara nazaran akrep brcu erkeklernin gotu kalkik olyo bana inan bn vok tandm oyle hic anlasaman ugrasamam zor bi burc erkegi yani bsver gtsin sakin yzma o sana yazsn yazmzsa zten kendiblr bnce sana tavsyem bu

Öle yapıyorum ve öle davranmaya devam edecem kendininde sıkıntıları var umarım cözer..
Peki bi soru daha bi akrep olarak sana 😈😈😈
Akrepler bi sorunu çözemediği gelemediği yapamadıgı zaman daha arızaya baglarlar mı???
Akrep asla pes etmez dediği olana kadar direnir ama arızaya bağladığını görmedim sadece çok hırslı diyebiliriz:KK66:

Taktikle ne kadar bir ilişki yürüyülebilir ki bence alakası yok burçla kişiyle alakası var canım ben akrep burcuyum ve yakın arkadaşlarım da var akrep hiçbirimiz plancı sinsi hareket etmiyoruz burca anlam yüklemek doğru değil bence

Oyleyse benden hoşlanmadığı anlamına gelebilir mi anlattığım şeyler ? İstanbul'a döndüm hala yazmadı ya artık beklemeyi ve sinir olmayı bıraktım zaman aşımına uğramış gibi hissediyorum :KK70: hoşlanmıyorsa niye beni sorup durdu 1 yıldır? hiç konuşmuşluğumuz bile yoktu önceden. Konuştuğumuz sürede garip kıskançlıklar falan yaptı. En son konuştuğumuz gün teyzemlerdeymiş teyzem şakayla karışık "biz göçmenlere kız vermeyiz" demiş ona mı bozuldu dedi acaba

Akrep asla pes etmez dediği olana kadar direnir ama arızaya bağladığını görmedim sadece çok hırslı diyebiliriz:KK66:
Biliyorum pes etmez fakat benim erilde arızaya baglama var misal biseyi yapamadıgı zaman arızaya baglıyor bukadar ego yapmak hırs yapmak kişiyide karsındakinide yıpratmaz mı 😕😕😕 yani böle yapıp insanın ilişkisine zarar vermesi gercekten uzucu 😞😞😞

Oyleyse benden hoşlanmadığı anlamına gelebilir mi anlattığım şeyler ? İstanbul'a döndüm hala yazmadı ya artık beklemeyi ve sinir olmayı bıraktım zaman aşımına uğramış gibi hissediyorum :KK70: hoşlanmıyorsa niye beni sorup durdu 1 yıldır? hiç konuşmuşluğumuz bile yoktu önceden. Konuştuğumuz sürede garip kıskançlıklar falan yaptı. En son konuştuğumuz gün teyzemlerdeymiş teyzem şakayla karışık "biz göçmenlere kız vermeyiz" demiş ona mı bozuldu dedi acaba
Kendi kendine bir şeylere bozulmuş olabilir ama bence çok istekli olsa sana bunları söyler sorunu çozmeye calısırdı bana arkadas cok da bu ilişki için istekli gelmedi açıkçası

Biliyorum pes etmez fakat benim erilde arızaya baglama var misal biseyi yapamadıgı zaman arızaya baglıyor bukadar ego yapmak hırs yapmak kişiyide karsındakinide yıpratmaz mı 😕😕😕 yani böle yapıp insanın ilişkisine zarar vermesi gercekten uzucu 😞😞😞
Tabiki zarar verir konustugunda değişmiyorsa ve seni üzüyprsa uzak dur bence çünkü bir süre sonra yıpranırsın cnm

Kendi kendine bir şeylere bozulmuş olabilir ama bence çok istekli olsa sana bunları söyler sorunu çozmeye calısırdı bana arkadas cok da bu ilişki için istekli gelmedi açıkçası
Bencede öyle ya.. Aman keyfi bilir altı üstü 3 hafta konuştuk kafaya takıcak değilim daha fazla :KK49:whatsapptan silmeyi düşünüyorum ama sinirlenmiş beni silip engellemiş şeklinde düşünür diye tutuyorum hala rehberimde:KK47:

X