Akrep burcu erkeğini çözebilen var mı?

Balikkadini

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2016
43
-4
3 haftadır bi çocukla konuşuyorum çocukluktan beri ara sıra görürüz birbirimizi bi uzaktan bi akrabamın yeğeni kendisi. ama böyle ilk kez konuşmaya başladık. Beni teyzeme sorup duruyormuş çok hoş bi çocuk hemen atladım bende 3 hafta boyunca hiç buluşmadık ara sıra garip kıskançlıklar yapıyordu nereye gidiyorsun kimle, ne işin var gibisinden. Bi kaç kez evimin önüne geldi uzaktan mesajlaştık öyle. Ben cumartesi günü İstanbul'dan İzmir'e geldim bi haftalığına, oy kullanıp donucektim. Buna hafta sonu İzmir'e gelsene beraber döneriz dedim tamam gelirim sen dönüş bileti alma iki gün kalırız ben arabada yatarım ya da bi yer ayarlarım kendime dedi. Normal mesajlaşmalar vs bi sorun yoktu. En son seçim günü konuştuk. Buna normal bi mesaj attım babamla dışarı çıkıyorum işimiz var diye. 3 gün oldu cevap vermiyor görüldü attı kaldı öyle. Ben anlamadım niye cevap vermedi ve hala yazmıyor? Bi kere daha böyle iki gün konuşmamıştık neymiş "afiyet olsun" yazmış cevap vermemişim iki gün sonra ben yazdım. Bu sefer yazmayı düşünmüyorum. Akrep burçları için gizemli planlı sinsi vs diyorlar ne düşünüyor acaba kafasında? Vur kaç taktiği mi yapıyor anlamadım ki sinir oldum yaa hala mesaj bekliyorum

Bu burç erkeğiyle sevgiliyim vur kaçı çok yapar sinsi ve planlıdır .ilgisizlikle bağlamaya çalışır ;gereksiz bir gururu var ;ömrümü yedi.yuregim bitti.Evlenecektik bir ben erteliyorum bir o.Yilan hikayesine döndük.

Ya evet çok gizemli takılıyolar. Sen nasıl davranıyorsun ona onun gibi mi davranmam gerek? Bende mi susayım böyle

Akrep erkek kadını hıç sevmem anlasamamda

Bizzat akrep burcu erkeğiyle evliyim ve bende akrep burcuyum. Fırtınayı düşünebiliyor musunuz.. Hayattaki en zor erkeklerden biriyle evliyim. Neyseki yapılarımız birbirine çok yakın olduğu için çözebiliyoruz. Deli deliyi görünce sopasını saklar misali.Ama gel gör ki en çok ben yoruluyorum..
Sormak istediğin ne varsa seve seve cevaplarım. Özelden de yazabilirsin.

Aynen çok zor görünüyorlar korkutuyor beni valla. Ama şeytan tüyü var resmen. Ben şimdi nasıl davranmalıyım bilmiyorum bende onun gibi sustum bekliyorum böyle? 3 haftalık süreçte sanki beni teyzeme sorup duran o değilde ben onu birilerine sormuşum konumundaydım duygularımdan bahsettim hoşlandığımı söyledim yanlış mı yaptım bilmiyorum. ona ne düşündüğünü sormadım bile beni teyzeme sorduğuna göre hoşlanıyordur heralde diye düşündüm. Böyle gizemli takılınca benimle konuşmak istediğinden emin misin diye sormuştum bir ara, seninle konuşmak istemediğimi aklından çıkar dedi. Çok işkolik bide. Kovalamayi mi seviyolar kovalanmayi mi biraz bahsedersen mutlu olurum:)) gerçi bilmiyorum belkide yazmayacak bu konuyu boşa açtım

Valla canım kovalamayı daha çok seviyorlar fakat jetonları biraz köşeli. Flörtün ilk zamanları çok hızlı başlamıştık mesela. Bir de tanıdık olduğu için sağa sola her yere beni sordurmustu. Annesine falan söylemişti. Sonra o gazla evlenme hayallerine falan girmişti. Sonra bi anda ortadan kaybolmuştu. Mesajlara geç cevap vermeler,bekletmeler, uzatmalar falan ki ben böyle şeylere asla tahammül edemem. Direk ayrılmıştım. Aradan baya zaman geçti. Kafası dank etmişti bu sefer ben kaçıyordum o kovalıyordu. Sonunda yakaladı
Şuanda ilgili,seviyor,kıskanıyor ama asla belli etmez imâlarla belki..

Ya evet çok gizemli takılıyolar. Sen nasıl davranıyorsun ona onun gibi mi davranmam gerek? Bende mi susayım böyle
Ağır ol ,ilgisizliginde bağrına taş baş ki sana gelebilsin ,guclu dur.Hem guclu kadin ister hem de ataerkil yapidadir.Yada yaşın genç kimler kimler olur tekmeyi baş gitsin kendini birşey sanmasın gururu zedelensin.Ben yapamadım çok isterdim yapmayı.

Peki aska onem verirlermi semce.mesela mantığına takılan birşeyler var sevdiği kişide.Mantigi mi ağır basar yoksa gururlu gorunsede arsizmidir içinde.Cunku benimki zamanında terkedildiği için çok acı çekmiş terkedildiginde birine tercih edildiginde isyerinde olay bile cikarmis.Suanda hakkımda düşünecekmiş bu kişi eğer ben fazla sallamazsam kaybetmeye hazır olursam bana düşer mi yani kaybetme korkusuyla gelirmi acaba.

Bence aşka fazlasıyla önem verirler. Hatta çok tutkulu yasarlar.
Ama geçmişinde yara almışsa şayet bir başkasına aşık olup bağlanması çok zor olur.

Fazla üzerine gitme. Varlığından daima haberdar et ama darlayacak şekilde mesaj,arama,görüşme vs yapma. Bak Eşimin ağzından kız kardeşine öğüt verirken şunları duymustum "erkegi fazla sikmayacaksin,sevgini fazla göstermeyeceksin, ilgini belli etmeyeceksin vs."

Akrep Burcu bı sevgilim vardı. O kadar zor bı insandı ki ne istediği belli değil ilgi görmek ister gösterirsin çok bunaldım der rahat bırakırsın sen beni istemiyon der. Hiç bı zaman bı derdini bı şeyini anlatmaz sen anla ister. Anlamazsan hemen biz anlaşamıyor ayrılalım triolerine girer Hayatının merkezinde hep o olacak dünya onun etrafında dönüyor sen ona eşlik ediyorsun. Ama kesinlikle ne istediğini bilmez. Seni çok seviyorum asla ayrilamam dedikten abartmiyorum 10 dk sonra kendimi kapının önünde buldum. Ömür torpusu bı burçtur. Kaçarak uzaklasilasi kişilerdir.

Valla alın bende de aynı durum fakat bendeki durum biraz daha farklı bende ne yapacagımı bilmez haldeyim. Fakat anladıgım kadariyla önlerinde buyuk bir engel varsa ve yapmak istediklerini yapamıyorlarsa acayıp derece de kendilerinide kendini cok sevenide zora sokuyorlar sanırım sevgi sınaması yapıyorlar akıllarınca hep bi endise korkularıı var yarı yolda bırakma konusunda...

Banada yardım ederseniz cok sevinirim. Cünkü benimde tavsiyelere ihtıyacım var. Bazi özel zor durumlardan geciyoruz ve buda ilişkimize yansıyor.

Şimdiye kadar çok fazla akrep tanıdım.. Akrep burçları alınmasın ama, benim tanıdıklarım hepsi çok saldırgan,agresif tiplerdi kadın erkek her ikiside.. .. Ben asla anlaşamıyorum akreplerle..yay burcuyum rahatım, kasmam yani.. Biraz fazla kaşıyorlar sanki..!

Taktikle ne kadar bir ilişki yürüyülebilir ki bence alakası yok burçla kişiyle alakası var canım ben akrep burcuyum ve yakın arkadaşlarım da var akrep hiçbirimiz plancı sinsi hareket etmiyoruz burca anlam yüklemek doğru değil bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…