Aklımdan çıkaramıyorum:::

suheyla20

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2008
37
0
selam arkadaşlar benim açılmam gerek yoksa hasta olurum..Ben 21 yaşındayım ve 10 aylık evliydim, 2 aylik dünyalar tatlisi kizim oldu. ben severek evledim arkadaslar SEVDIM SEVDIM :´( BEN ONUN icin herseyi yapmistim ailemi biraktim ona kacmistim. sonra evlendik 10 evliydik bi kizimis oldu, simdiyse ayrildik, cocuk benim yanimda oda annesigilde kaliyor, VARMI BÖYLE ADALET ????4 senedir taniyorduk birbirimisi tam 1 sene oldu birlikte olalimiz.cok seviyorum anlatmam, BILIYORUM ODA BENI COK SEVIYOR, YA ARKADASLAR BENIM ICIN DELI DIVANE OLAN BENI VE COCUGUNU NASIL BIRAKIYOR SÖYLEYIN NASIL, OYSA O COCUGU ICIN NELERE KATLANMISTI; BENDE:´(((( SIMDIYSE AYRIYIZ NE ARIYOR NE SORUYOR.DELIRCEM PATLICAM NAPIM ARKADASLAR NAPIM??:nazar: 5.7.2008 kizim dünyaya geldi ve 10.7 ayrildik.o annesigile bende annemgile, ailelerimiz anlasamiyorlardi, ve kizim dünyaya geldigi gün kavga cikti hastanede, ben acilar icinde kirvanirken onlarsa torun kavgasindaydi,bizim hatamiz biz erken olmicak bi hata yaptik ve kactik, ama hersey tatliya baglanmisti evlendik ama ailelerimiz kavgaliydi hep, hep aile kavgasi vardi bize, oraya az gidiyoruz size cok giyoruz diye kavgamiz buydu hep, simdiyse annesi dolduruyor oglunu ve NE ARIYOR BENI NE SORUYOR, OYSA BENIM SUCUM HIC YOK:sm_confused:!!! LÜTFEN BANA YARDIM EDIN DERDIMI PAYLASIN DAYANAMIYORUM ARTIG DAYANAMIYOOOORUUUUUM AGLIYORUM HER GECE:´(

cnm anlaşlan küçük yaşta büyük sevgi yaşamışsınız ama
demekki yeteri kadar büyük diilmiş ki ailelerinzle mucadele edip sevginize zarar görmesine
engel olamamışsınız..ve olan bebeğinize olmuşş umuyorum ki herkes hatasını anlar ve düzelirsiniz
en azından bunu bebeğiniz için yapmalısınız yazık o küçüçük bebeğe anasız yda babasız bırakmaya ne hakkınız var sevginizin gücünü gösterin ailelerinize
unutmayın ki artık sizi sadece 2 sevgili aşık diil anne ve babasınız
ve bu size verilen bir lütuf hayatı zindan etmeden bebeğinizi birlkte büyütün .
mutluluklar dilerim

öncelikle buraya hoşgeldin...
sakin ol lütfen..bebeğini düşün,onun sana ihtiyacı var annesi...
işte hep diyoruz ya,sadece eşle değil,aileyle de evleniliyor...
kaçmışsınız,evlenmişsiniz,doğru ya da yanlış,o sizi bağlar..
ama eşinizin sizi bırakıp gitmesindeki esas nedeni çok merak ediyorum...
neden???çünkü aklı başında bir insan çok büyük sorun olmadığı sürece evini terketmez...
neden ???

KARDES BENIM SUCUM buydu tek aileme cok bagli olmam. BEN 1 hata yapmisim ailemi atip gitmisim, ailem beni kabul etmis ve düyünümüz oldu ve niye ikinci hatayi yapimde ben. kocamin ailesi yozgalti ve oralarda hersey deyisikmis, bilmiyorum ama öyleymis, kocam cok anne kuzuzu yani annesi nederse o olur, onlarda uzakta oturduklari icin fazla oraya gidemiyorduk haliynen. cocuk dogdu gün ben acilar icinde yatarken, annesi ogluna dediki torunumu alip gelinimi alip bizim evde kalacaksiniz, benim salakta annesinin sözünü dinliyip dinliyip gelip bana patladi dogurdugum gün hemde, neyse bende cik git dedim gözüm görmesin seni dedim, öylelikle gitti ve 1gün yanima gelmedi, ama abla bende hakliyim ben oraya gidersem ailem beni atar ANLASAMIYORLARYA; VE BEN KAYNANA EVDE YAPAMAM, BIZIM EVIMIZ DURURKEN NIYE ORDA KALIM HERZAN ICIN NEDEN YANI?? ÖYLELIK BU KAVGAMIZ YA.

SAGOL kardes , öyle diyorsunda , HIC ÖYLE GÖZÜKMÜYOR ABLA AMA HIC.ben ona nasil birdaha güvenirim nasil?? beni ailem onun icin redetmisti, simdikte BENIM AILEM KARSI BU ILISKIYE BILIYORLAR OLMICANI, ANNESININ YANINDAN AYRILAMICANI,HEPSI BUSEFER BENI TAMAMEN SILER ABLACIM

off bacim ya üzüldüm
miniminnacik bebeginle seni yalniz birakip nasil gidiyor
sabret dicem belki hatasini anlar ne dersin?
bu arada hangi sehirde oturuyosun cnm ? bende almanyada kaliyorum

KARDES BENIM SUCUM buydu tek aileme cok bagli olmam. BEN 1 hata yapmisim ailemi atip gitmisim, ailem beni kabul etmis ve düyünümüz oldu ve niye ikinci hatayi yapimde ben. kocamin ailesi yozgalti ve oralarda hersey deyisikmis, bilmiyorum ama öyleymis, kocam cok anne kuzuzu yani annesi nederse o olur, onlarda uzakta oturduklari icin fazla oraya gidemiyorduk haliynen. cocuk dogdu gün ben acilar icinde yatarken, annesi ogluna dediki torunumu alip gelinimi alip bizim evde kalacaksiniz, benim salakta annesinin sözünü dinliyip dinliyip gelip bana patladi dogurdugum gün hemde, neyse bende cik git dedim gözüm görmesin seni dedim, öylelikle gitti ve 1gün yanima gelmedi, ama abla bende hakliyim ben oraya gidersem ailem beni atar ANLASAMIYORLARYA; VE BEN KAYNANA EVDE YAPAMAM, BIZIM EVIMIZ DURURKEN NIYE ORDA KALIM HERZAN ICIN NEDEN YANI?? ÖYLELIK BU KAVGAMIZ YA.

ne kadar yanlıs bı dusunce,
senın aılenı neden ılgılendırıyor kaynana gıdıp gelmen
sen artık o aılenın gelınısın,
neden herseyı kotu tarafından alıyorsun
kadın gelınımıde torunumuda alıp getır demıs guzellıkle
gıtseydın kendıını toparlayana kadar olurdu
dahamı ıyı sımdı durumun

canim allah bagislasin bebisini madem ki ikinizde birbirinizi seviyorsunuz tel ac derim berim ben hemde simdi ve anlat ona duygularini onu ne kadar cok sevdigini izin vermeyin aileler anlasamiyor diye mutsuz olmaniza

Benim ailem bu yönde problem cikartmadi kaynanamgil haftada 1 giderdik, kocam gececi.ama onlar hergün gelmemisi isterdi,benim hamilelim zor gecti 1 bucuk ay erken dogum yaaptim kavgalar yüzünden stress yüzünden, ben oturup kalkmasini bilen bi kisiyi saygi benim icin en önemli sey, ama bi kücük hatamimi gördü kaynanam ben aglatirdi hamileyken, ben fazla konuskan bi insan deyilim hep gelir beni fircalardi.öyle diyorsunda ablacim benim evim herseyim varken cocugum kocam varken niye evime gitmimki?? Herseyi kocamla yasamimki neden??

hmmmm..eşinde kabahat cok güzelim..artik baba olmus..kendi ailesi olmus..niye orta yol bulamiyor..aileler kavgaliyken nispet yapar gibi ne annene ne de kayinvalidene gitmek dogru olmaz..en uygunu kendi evinizde kalmaniz..senin annenin gelip sana bakmasi uygun düser lohusalik doneminde..

senin bir sucun yok dedigin gibi..ama donse affedicekmisin? gene sevebilcekmisin seni birakip giden birini? onun icin aileni birakip gitmissin 1 sene once..bunun karsliginda sacma sapan bir sebeple seni lohusa yataginda bebeginle birakip giden adami donse ne yapicaksin? neye dayanamiyorsun? birak ne hali varsa gorsun..annesiyle mutlu mesut yasasin..sende bebeginle ailenle hayatini yasamaya bak..bu adamdan ne koy olur ne kasaba..karisina,bebegine sahip cikmayan adamdan kime hayir gelir Allah aşkina yaaaa!!

bu olay dün olmamis..2 ay gecmis üzerinden ve hala hatasini anlayip gelmemis biri..siz zaten zor bi iliskiyi tercih etmissiniz en bastan..ama keske buna degseydi..adam olan esine sahip cikar..bebegine sahip cikar..sevgisine sahip cikar..ailelerin arasinda denge kurar..umarim hersey daha güzel olur senin icin..ama lutfen duysalligi bir yana birakip mantikli dusun..artik bir annesin..sevmek cogu zaman yetmiyor..gordun iste en aci halinle..lutfen ne istedigini iyi dusun..

Denedim 1 ay cocugumla peslerinde koctum yalvardim ama bana hep afra tafra atti ailesine kendisini göstermek icin.denedim!!!

bence sen istemedikten sonrada ister annenin evi olsun ister kayinvalidenin kalmak zorunda degilsin ama bunu belki baska bir dille esine anlatabilirdin

SAGOL BE ABLA AGLATIN VALLAH!!! affetmem güvenmem ben günlerce icimi cimi yerken süttüüüm kezildi onun yüzünden, cocuguma süt veremiyorum 40 derce ateslen yatiyordum. INSAN DEYILMIS bi görsen boncuk boncuk gözleri var öyle tatli kizim varki anlatamam, OLAN KIZIMA OLDU ONA YANIYORUM BABASIZ BÜYÜCEK BABA NEDIR BILMICEK:´( KARSIMA CIKSA YEMINKI DAYNAMAZ ÖLDÜRÜRDÜM ONU ÖYLE SEREFSIZ CIKTI :´(

saçma sapan sebeblerden yıkılan yuvalara hiç üzülmüyorum..
ama arada kalan çocuklara çok acıyorum yazık yaa ne suçu var onun o mu istedi bu dünyaya gelmeyi..
siz isteyerek severek aşkınızdan ölerek dünyaya getirmişisnz bırakın kaynanamış ailemiş filan ,siz artık bi ailesiniz anlayın..
çok yazık çokkkk ....

bennim dogumum ameliyatli gecti onun yüzünden narkosluydum ve acilar icinde bagiriyordum öyle bi günde bana öyle seyler söylenirmiydi ablacim söyle???

canım sen kendince haklısın ama birde eşinin yerine kendini koy, sen ailenle sürekli görüşüyorsun ama o göremiyor anladığım kadarıyla. Eşini kırmayıp gitseydin nolurdu neticede sürekli orada kalmayacaksın iyileşip düzelene kadar kalacaksın hem eşin ailesiyle biraz vakit geçirirdi hem onlarda torun severdi biraz, yanlışım varsa düzelt, senin ailen yakınında (almanyada) onunki yozgatta ve senin bir süreliğine yozgata gitmeni istediler durum böylemi yoksa yanlışmı anlamışım. eğer doğruysa, eşinin yerine kendini koy, sürekli onun ailesiyle görüşseniz ve senin ailen uzakta olsa onların isteğini kırarmısın. eşine karşı koymazmısın gidelim diye? bence durumu düzeltmek istiyorsan eşini ara konuş ve bir süreliğine git derim. evliliğinin ve çocuğunun hatırına değmezmi? bu arada kayınvalidenlerin senin ailene nasıl davrandıklarından çok sana nasıl davrandıklarıda önemli, eğer sana iyilerse neden gitmeyesin.dengeyi sağlayacak olan sizlersiniz. Allah yardımcın olsun, umarım düzelirsiniz. bir yuva kolay kurulmuyor biliyorsunki...

ben tekevimize cikmamk istedim baska bisey istemedim niye böyle mutlu günlerimde evimde kocamla olmiyayimki, ben bunu istiyordum, ama o bi bahane bulup birakip gitttiiiiii biziiiiii!!!!!

X