Aileye söylenmeli mi?

Noldu Melis bi korku girdi içine? Belki evlenmicem falan.. Gönlün düştüydü ya

Senin durumunda geleceği görmeye gerek yok sen adamı bile göre alıyorsun. İhtimal yok bilip görüp kabullenme var. Sen mutluluğu unut. Anlık tatmin yaşarsın anca, iki çift güzel laf eder, ekonomik olarak rahat ettiğin bir hayat sunabilir, tatillere götürür, bi şeyin eksik olmaz, cinsellik iyi olur falan. Ama yapacağını da her fırsatta yapar. 2 saat gecikse kafanda 9 koca doğurur dokuzunun da adını o koyamazsın. Huzur diye birşey kalmaz. Bu heriflerin de en sevmediği huzursuzluktur. Ben yaptım elimle çekeyim boyumla demez huzur nerde o oraya koşar bu sefer. Bunları bil de evlen, sonra hayalkırıklığı yükü koyma sırtına. Yeterince derdin olacak zaten.
Her erkek aldatır önemli olan ayda kaç kere aldattığıdır🤣🤣 Ekonomik olarak yakınız birbirimize o kadar kötü şey varken şu cümleyi çıkarırsak en azından ordan yırtayım😎

Her erkek aldatır önemli olan ayda kaç kere aldattığıdır🤣🤣 Ekonomik olarak yakınız birbirimize o kadar kötü şey varken şu cümleyi çıkarırsak en azından ordan yırtayım😎
Ah canım tabi başka türlüsünü görmediğin için. Aldatma periyodu olarak ayı baz almışsın bi de yıl bile değil. O kadar kötü vaziyetin.

Şu an evlen diye nefes tüketiyom farkında mısın? 🤣 Sadece mutlu olcam diye kendine yalan söyleme diyorum. Hayalkırıklığı olur sonu. Kabullen ki sürpriz olmasın sonra.
Evlencem işte, mutlu olmayacagımı bilerek. Bende diyorum zaten dedınızı yapcam boşa nefes tüketmeyin. Ağaçta kalmadı ülkede, oksijanımızı iyi değerlendirelim🤣🤣

Senin yapay zeka olduğunu düşünmek istiyorum. Aksi halde bütün gece annenin durumunu düşünüp üzüleceğim.

Bi 10 yıl sonra kuvvetle muhtemel bu ablaya dönüşeceksin.

neler yaşansa da sen zaten adami kafaya koymuşsun. evlenir, daha nice konular açarsin. ve hala "harika bir iliskimiz var ama" dersin.
ozet vermeyeyim de gelecek konulardan spoiler vereyim
5 haziran 2025 - nihayet evlenmeye karar verdik bekarliga veda partisinde kibrisa gidecekmis. "zaten evlenince seni asla aldatmam" dedi, ne yapayim?
10 agustos 2025 - balayinda ickiden midemi bozdum erken uyumak istedim. "sen uyu ben uyumaya gelmedim" dedi diskoya indi. sabah oldu hala yok gelince ne diyeyim?
9 kasim 2025 - telefonunu karistirirken bir kiza 300 dolar gonderdigini gördüm , haritasinda son gidilenlerde ilcedeki otelin adresi var. şüphelenmeli miyim?
3 subat 2026 - harika bir egliligimiz var. cocuk istiyorum. ovulasyon yontemi nedir?
19 aralik 2027 - 8 aylik hamileyim, esim yilbasina taylanda gitmek istiyor. "hamile olmasan seni de götürdüm mecbur tek gideceğim, doğumdan onde gelirim" diyor. izin vereyim mi?
Bence 2027 yi bulmaz yaw son olay

Ben konu sahibinin verdiği cevaplara bakarak kk hanımlarıyla dalga geçtiğini düşünüyorum. İnsallah öyledir çünkü kendisini düşünen tavsiye veren insanlarla alay geçen bir insan türü olmamalı diye düşünüyorum. Ya da belki de hoyrat davranılmayı seviyodur

Canım kızlar o kadar konu varken es geçin gitsin.
Tohumuna para mi saydık.
Başkasının vajinasina gireni kendi vajinasina koyacaksa da dert onun.
Onunla nasıl sevişti acaba benimle de öyle mi sevişiyor diye düşünecek olan da kendisi.
Hatta rahmetli babası da aldatıyordu demek ki annesini ki özümsemiş.
Normali bu ise bizene.
Başkasının koynundan kocasini toplamak normal geliyor kendisine belli ki, bize de bol sabır dilemek düşer. Bu şekilde dua edin kafi.
Öpüyorum hepinizin empatisinden. 🩷🩷

Tohumuna para mi saydık.
Onunla nasıl sevişti acaba benimle de öyle mi sevişiyor diye düşünecek olan da kendisi.
Normali bu ise bizene.
Başkasının koynundan kocasini toplamak normal geliyor kendisine belli ki, bize de bol sabır dilemek düşer. Bu şekilde dua edin kafi.

Tohumuna para mi saydık.
Normali bu ise bizene.
Gerçekten çok haklısınız. Bir soru sormuş ve insanlar vakit ayırıp yanlış yolda olduğunu söylüyor ve karşılığında alay eder gibi cevaplar veriyor. Belli ki hor görülmeye alışmış, insan gibi muhatap olunca kimseyi ciddiye almıyor. Kendisi yaşasın ve görsün

X