Ailemi çok özledim

Konu sahibi evdeki ekstrem sorunlardan dolayı özellikle annesi için endişelendiğini söylemiş. Annem de annem dememiş ki. Tamam kendisi de bir aile kurmuş ama bu endişelenmeyeceği anlamına gelmiyor. Ben çıktım çıkıştım banane ne haliniz varsa görün mü demeliydi. Ayrıca erkek için de kadın için de aynı eve girince hop bir aile bilinci oluşmuyor eşle. Bu zamanla oluşan bir bilinç ve özlemesi çok doğal. Özledim diye evini ve eşini huzursuz etmediği sürece tabii ki.

Ya bu kk sert yorumlar yapan insanları gerçekten anlayamıyorum. Evlenmeseydin yazmış biri … arada kalıyor insan işte bazen. Seni çok iyi anlıyorum. Ama emin ol alışıyor insan. Hatta kendi evine çabucak dönmek istiyorsun. Hele çalışıyorsan zaten daha rahat alışırsın. Arkadaşlıklar iyi komşular güzel oluyor gurbette yaşayınca

Haklısınız, inşallah çok teşekkür ederim

Görüntülü konuşun eşiniz işteyken sürekli ….

Evet aileden uzak olmak kötü bende ailemle aynı şehirde oturmayı canım istediğimde anne bir çay demle geliyoruz demeyi çok isterdim ama hayat şartları işte fakat artık evlenmişsin birinci ailen kök ailen değil yeni kurduğun ailen. Sen eşin ileride olursa çocuklarınız. Şu an henüz daha yeni evlisin diye böyle hissediyorsun biraz zamana bırak her şey rayına oturacaktır

Annenin sizi terapisti gibi yetiştirmiş arkadaşı gibi değil dert yükleyip durmuş ona karşı sorumluluk hissediyorsunuz bu sizin anneniz çocuğunuz değil eminim abinize de sizden çok tolerans gösteriyorlardır bence acilen bu şekilde düşünmeyi bırakın

Sizin yoruma beğenmedim attım diye benim yorumu bulup beğenmedim yapmak da komik ya
Ondan yapmadım.
Yorumunuz da birisi de “evlenmeseydiniz” yazmış, ne acımasız yorumlar var demişsiniz.
Onu da ben yazmışım,örnek vermek yerine alıntılayıp gösterin madem diye beğenmedim attım.
Sizin beğenmedinize karşılık değil yani.
Beğenmediğim diyene beğenmedim attığım olmamıştır yorumu arayıp bularak.

Size öyle itham etmesini sebebi kendisinin bunu yapması. o yorumunu beğenmedim diye gidip gayet normal bir yorumuma komik atmış

Yorumların özeti: ne güzel koca bulmuşsun şükret ne yapacaksın anayı babayı

Beni doğru anlayanlardan biri olduğunuz için cidden çok teşekkür ederim

Cidden bu yorumu kaç kere okudum bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…