Ahcc kullananlar ve günlük beslenme rutinimiz

ben aşı olacağım, bir kaç ay sonra bebek düşünürüm. aşı hpv 16 yı egellemeyecek ancak yeni bir oluşumuengelleyecek. zencefil zerdeçal, çörek otu ve çingeveni kullanacağım bakalım artık. rabbim cümlemize şifa versin

birde bayanlar bu hpv gebeliğe engel mi, ben iki kez düşük yaptım 4 ay arayla bu arada hpv 16 pozitif öğrendim. kafamda deli sorular (
Kesinlikle sezeryan ol siğiller yapmayan tonla cinsi var bulaşıyor gebeliğe engel değil rahat ol iyi beslen Mutlu ol

bendede hpv 16 var doktor normal.dogum yapabilirnir dedi
Tabiki yaparsın ama bebeğe bulaşabilir. Malum riskli tipler sivil yapmıyor sicil olmayanda bulaşma olduğu için tehlikeli tercih sizin başka Dr ile görüşmenizi öneririm tabiki bu benim fikrim size kalmış

Tabiki yaparsın ama bebeğe bulaşabilir. Malum riskli tipler sivil yapmıyor sicil olmayanda bulaşma olduğu için tehlikeli tercih sizin başka Dr ile görüşmenizi öneririm tabiki bu benim fikrim size kalmış
Bence de hic riske atmamak gerek

evet bencede oyle ben doktorun soyledigini söylüyorum ama doktorunda dedigi gibi hic haberi olmadan dogun yapan kadinlar var yani sigil olmayani kastetmiyorum sigilsizde ben simdi hic simir vermesem nerden bilicektim hamile kalsam dogum yapsam ilgiinc yani bence

a
bende tuyler cikmaya baslayinca kasinti oluyor bide gunluk ped kulllaninca yada adeten sonra oluyo
Teşekkür ederim canım cevabın için.. akşamları artan gün içinde ara ara yoklayan bi kaşıntı.. bakalım inşallah bu hpv gidince o da gider

Yapıyorlar evet ama bebek sıkıntı çekiyor bilmek bu yönden iyi tedbir alırsın doğuran bilmeyen herkes pişman olmuştur emin olun

Iyi aksamlae kizlar benimde hpv poztif cikti maalesef hpv 56 lgsil tipi doktor kolposkopide sıkınti gormuyorum dedi ama parca alip gonderdi yarin sonuc cikacak bu arada ikinci cocugu dusunuyorum ben yapacagimi bilmiyorum hic tek yaptigim suan propolis .kullanmak onerilerinizi bekliyorum

Yenimi cikti sizde

Yenimi cikti sizde
Evet gecen hafta ogrendim ama kolposkopide doktor bir sorun gormedigini sadece kucuk bir kısmın supheli oldugunu onun bile biopsi secenegini bana birakti biz yaptirdik kafamizda suphe kalmasin die bugun muhtrmelen sonuc cikacak merakla ve korkuyla bekliyorum hayirlisi

Insallah temuz sonucun gelir ama cok kadinda olan bir enfeksiyon biliyosundur zaten cikikca yaz canim

Insallah temuz sonucun gelir ama cok kadinda olan bir enfeksiyon biliyosundur zaten cikikca yaz canim
Evet farkindayim cogu bu testi yaptirmadigi icin ya atlatiyor yada ileriki evrelerd3 maalesef kansere ceviriyor biz bu yonden sansliyiz ciksin sonucum yazarim az once gorustum sekreteriyle daha cikmamis zaman gecmiyor bir turlu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…