Ağzı kokan eşten boşanmak…

Yahu sigorta yok mu devlete gitseydiniz? Başında neden çözmeyip beklediniz onu da anlamadım. Altı üstü diş çekimi ya da olmadı dahiliye uzmanından destek alinacak. Sanki uzaya gitmeniz lazimda imkansız bişeyde yapamamişsiniz. Maddi durumumuz, sigortanız yoksa eminimki muayene olup tedavi görmenin yolu vardır.

E boşanmaya avukata verecegınız parayla tedavi olabilir gayet. Özelde çekim taş çatlasın 3bın . Avukatlar en az 20 istiyor. Bu yuzden bosanılır mı ya.

Adamdan soğumuş bence, sevmiyor.Boşansın gitsin.

E boşanmaya avukata verecegınız parayla tedavi olabilir gayet. Özelde çekim taş çatlasın 3bın . Avukatlar en az 20 istiyor. Bu yuzden bosanılır mı ya.
[/QUOTE]

Özel de diş çekimi mi 3000 ? Yoo biz yeni yaptırdık kanal bile 2500 dış çekimi 800 diş taşı temizliği 600 tlydi. Hesaplı bence kredi kartına taksitle çekebilir.

Diş hastanesine gitti. Özele yönlendirdiler bizde bu tedavi yok diye. Özelde gittiği döktür da çekmeye karar vermedi henüz. Son durumu da öğrenemedik gitmediği için ama kokudan belli zaten tedavinin işe yaramadığı.

Özel de diş çekimi mi 3000 ? Yoo biz yeni yaptırdık kanal bile 2500 dış çekimi 800 diş taşı temizliği 600 tlydi. Hesaplı bence kredi kartına taksitle çekebilir.
Yok benım yasadıgım yerde de uygun zaten. Burayla Ankara arasında ıkı kat fark oluyodu . Hadi buyuksehırdeyse farklı bır ozelse falan dıye enn fazla olan ihtimali söyledim. Gama Capella ıkıncı kez alıntıladınız buraya yazdım ben

1,5 senelik evlilikte eğer gerçekten sevseydin çözüm arar destek olurdun eşine. Bence bu durum senin için bahane olmuş. Eşini sevmiyorsun. Bari boşanırken ağız kokusunu öne sürme de onurunu gururunu kırma adamın.
Diş çektirmek pahalı bişey değil ayrıca...

Yok benım yasadıgım yerde de uygun zaten. Burayla Ankara arasında ıkı kat fark oluyodu . Hadi buyuksehırdeyse farklı bır ozelse falan dıye enn fazla olan ihtimali söyledim.

He bizde İstanbuldayız özele gittik klinik. Birde 2 -3 yer gezdik. Öyle çok zengin semtlerin de bilemem bizimkiler böyleydi. biz sorunu çözdük lakin önemli olan o.

He bizde İstanbuldayız özele gittik klinik. Birde 2 -3 yer gezdik. Öyle çok zengin semtlerin de bilemem bizimkiler böyleydi. biz sorunu çözdük lakin önemli olan o.
Kesinlikle çözülebilir seyler bunlar. Benım esımde geçici bır dönem oldu boyle mıdesınde sorun oldugunu farkettım bazı seyler mıdesıne dokunuyormuş artık onları yedırmıyorum eve almıyorum sorun falan kalmadı. Aklıma bosanmak yada tiksinmek gelmedı bıle hemen çözüm arayısına girmiştim.

Bende sogumazdım şahsen benim bir erkek arkadaşım vardı yakışıklıydı dişlerini görünce bir bozulmadım değil çarpık ve lekeliydi alkol çok kullanıyordu belki de ondan ama ağzı kokmuyordu tabi.
Yine çözüm arayışına girerdim kesinlikle bir insanı sevmiyorsan herşeyi batar sana.
Konu sahibi bence soğumuş ağzı kokmasa bile psikolojik olarak bile öyle hissetcek neredeyse bı sure sevismesin yani ucunda ölüm yok empati kursa kendi kalbi nasıl kırılırdı kimbilir. Çözülmeyecek dert yok evlenmeden önce boyle miydi hep mi vardı eğer yoksa demek ki geçici birşey. Durum kalıcı ise ki sanmıyorum ama birşeyler düşünülebilir belki bilemiyorum. Uzun vade de etkilicek birsey olabilir sadece şuan tedavi için hemen çözüm bulmalılar diş çektirmek basit birşey borç alınır falan gayet çok yüksek değil fiyatlar.

Kesinlikle sevgi önemli. Bosanmaya kadar düsünüyor sevgı yok demektır. Nikâh kıyılırken hastalıkta sağlıkta dıye söz veriyoruz. Benım esım benı coktan bosardı hastalıklarım yüzünden konu sahıbı gıbı dusunseydı eger.

Koku dişeti kaynaklıda olabilir. Diş etlerinde kanama varsa şayet bu da bakteri oluşturur ağızda ve koku yapar. İnsan oruçluyken ağızda koku olur ya haliyle ben bunu arada yaşıyordum oruç kaynaklı ve çok rahatsız oluyordum. Bi diş hekimi bana gargara önerdi ya mükemmel bişey gerçekten o kokuyu komple giderdi.

Eveet ne hastalığı olanlar var ve sabrediyolar eşleri sonradan iyileşiyor böyle insanlara denk gelmek büyük şans hani sevgisini hemen yitirmeyenler için ama sabrı olmayanlar için birşey diyemem tercih meselesi.
Hepimiz hastalık adayıyız zaman ne gösterir bilemeyiz birini bırakırken bir bakacak diğer adam da başka sorun.

Gelmedi sandım ben göremedim yorumumu birdaha attım sayfa yenilerken 2 kere gelmiş ya kusura bakmayın.

Olay ağız kokusundan rahatsız olmayı çoktan geçmiş o kokuyu duymadığınız anlarda bile ağzı pismiş gibi gelip iğrenip tiksiniyosanız, kusmamaya çalışıyosanız sorun tamamen çözülse bile bu tiksintiniz devam edicek gibi görünüyor. Ben mesajlarınızda eşinize karşı sevgiye, anlayışa dair bir şey göremedim ki zaten kendisinden de soğudum yazmışsınız.Sorun sizin için bu boyutlardaysa ben burdaki arkadaşların aksine boşanmanızı pek de mantıksız bulmadım açıkçası.

Bız zaten kendi kendimize konuşuyoruz konu sahınının umrunda değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…