Ağzı kokan eşten boşanmak…

Açıkçası bu sebepten bosanani yadirgamam. Yakınım olan birinin ağzı da çok pis kokuyordu yanına yaklaşınca nefesimi tutuyordum, kaldı ki sizin eşiniz sizi hayal edemiyorum zor bir durum. Neyse ki bizim ki çürük dişi çektirdi kurtulduk kokudan.

Bence borç harç yaptırın bu işi.
Boşanmak da çok ucuz bir şey değildir sonuçta.
Ailelerinizden, dostlarınızdan biraz destek isteyin.

Her yolu denedik diyosunuz ne diyelim esiniz agzini aldirsin mi
Ay benim de exlerden birinde vardi bu sorun aynen boyle bi dis probleminden sonra cikti ortaya, opusmek bi kenarda dursun bulusmak istemiyodum. Cok haklisiniz bosanmaktan ziyade tedavi gorsun esiniz, uyeler guzel demis mideden de geliyo olabilir, stres bile agiz kokusu yapiyor.

Eşiniz kendinize bakmazsa anlarım ama sağlık sorunu varmış.Esinizi bu şekilde rencide etmeyin bence.

Vay arkadaş ağzı kokuyor diye boşanmak nedir sen boşanırda bu adamın ahını alırsan yarın daha kötülerine denk gelirsin . Nice içipte ağzı pis kokanlar var , temizliğine dikkat etmeyip pis kokan insanlar var . Sen bi empati kurda kendini bi koy eşinin yerine ,sen aynı durumda olsaydın eşin seni boşamaya kalksaydı o zaman ne yapardın bi düşün . Tee Allahım yaa ne günlere kaldık rahatlıktan kudurmak bu olsa gerek

Adama Üzüldüm Açıkçası evet zor bir durum kokuya dayanmak ama evlendiğim kişi bi rahatsızlığım nedeniyle ayrılmak istese kahrolurdum. Gerekirse borç harç tedavisi için jet şeyi yapardım ben olsam. Bi diş çekimi özelde o da olsa olsa 2 bin olsun sallıyorum fiyatı ne kadar zor olabilir ki ödemek devlette bedava ona değinmiyorum

Öncelikle bu durumu eşinizle konuştunuz mu? Mutlaka çaresi bulunur eğer eşinizde hijyenine dikkat eden biriyse sağlık kısmında çareler var. Ben de bir ara kendim için gitmiştim mideden geldiğini gastrik, ülser, reflü üçününde olduğunu o yüzden asit, ekşiden uzak kalmamı söylemişti. Tabi yirmilik diş olayı da var ancak diş ipi verdi, ağız çalkalama suyu, diş macunu önerdi ve fırsat buldukça diş temizliği için gidiyorum doktora çok şükür artık o problemim yok. İnsana koku kendisine de geliyor zaten başkasından duymasına gerek yok aslında ama öncelikle siz bu durumu konuşun kırıcı olmadan problem her neyse çözüme ulaştırmaya çalışın reddederse o zaman bakarsınız.

Millet burada çatır çatır aldatılıyor boşan diyoruz dinlemiyorlar, gelin de konuya bakın feyz alın
Adamcağızın belli ki bir sağlık sorunu var, sonuçta en başından beri böyle değilmiş. E hijyen eksikliği de değil, o da böyle olsun istemezdi. Aynısı size de olabilirdi. Bunun için boşanılır mı? Önce tedavi yöntemlerini deneyin.

Adam tedavi oluyormus. Daha ne yapsin. Yani tedavi olmasa eyvallah bosa gitsin, ama bu durumda sahsen esimi birakmazdim.

Alın hemen devletten en kısa zamana randevu direkt çektirsin çekin diyin çeksinler

Haberlerde çıkmıştı eşin ağzının kokması boşanma sebebiymişcinsellik öncesi şu ultra naneli şekerlerden yese eşim sigara içip geldiği zaman kızardım alırdı ağzına baya iyi geliyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…