Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende öyle bişey hissetmiyorum dedim bugüne kadar ama sağ kasığıma sancı giriyor şimdi dediğim gibi adet günü belli olsa da geç gebelik mi oluyor ? Bugün test yapmıştım negatif çıkmıştı 4 gün kaldı adetime değişir mi merak ediyorum☹️
inşaallah çıkar 🥰

Yumurtluyo olabilir miyim kizlar üstteki dün alttaki iki testi şimdi yaptım. Doktor geçen pazar çatlamış demişti ama uygulama bugün ovulasyon gösteriyor.
Testiniz pik olmuş yakındır çatlaması siz bugünü değerlendirin mutlaka. Belki bu ikinci yumurtlama olabilir siz mutlaka değerlendirin birşey kaybetmezsiniz hemde strese girmemiş olursunuz :)

Burcucum Sen beni anlatmışsın kasık bel ve sırt ağrım var 37.4 iki gündür vücut ısım sıcak basmaları yaşıyorum ayağım cayır cayır yanıyor hiç kimse bana dokunamıyor her dokunan sana ne oldu böyle diyor uzayan akıntılı oldu mu iki gündür de hafif Bulanık uzayan akıntım geliyor sarı gibi internette baktım bebek Rahmi yerleşirken gelir diyor bazen de beyaz geliyor bembeyaz kasıklarrıma aniden batmalar oluyor iğne batması gibi oluyor bazen bıçak gibi hele ki 5 gün önce rahimde çalışma vardı sanki bıçakla oyuluyordu😂 senden rica etsem vücut ısını ölçer misin diş altından acaba biraz komik gelecek ama sürekli ölçtürüyorum eşime de ama ben ondan neredeyse 1 derece daha fazlayım O da şaşkınlık içerisinde 4 günüm var benim de iki gündür aşırı sıcak hissetmem başladı resmen sıcak basıyor sürekli ama sürekli
Aynen bende tam anlattığınız gibiyim hala çok sıcağım ellerim ayaklarım yanıyor, ateş ölçerim yok malesef 😓 keşke olsada ölçsem içiniz rahatlasa 🙏🏻 ama ben pozitif düşünüyorum inşallah olacak 🌸

Günaydınnnn kızlarr ne diyorsunuuz var mı bişey gören ?

Eklentiler

• IMG_3136.jpeg
    IMG_3136.jpeg
    144,1 KB · Görüntüleme: 84
  • IMG_3131.jpeg
    IMG_3131.jpeg
    118,2 KB · Görüntüleme: 86
  • IMG_3136.jpeg
    IMG_3136.jpeg
    144,1 KB · Görüntüleme: 82
Verdim canım 141 çıktı
Merhaba canım, hayırlı olsun tekrar. 🌸 Sen de çatlatma iğnesi olmuştun. Benim 3. oluşum ve gebelik oluşmadı. 7/8 aydır deniyoruz. Siz çatlatma iğnesinden sonra kaç kez denediniz? Bazı kızlar bir günde iki üç kez denemenin daha garanti olacağını söylüyor. Ben sadece çatlatmadan 36 saat sonra bir kez denedim. Sonraki gün boş, bir de ertesi gün denedim. Yani 2 kez. Rahimde 2 küçük polip varmış. Haftaya cuma onları alacağız. Öyle planladık. Onlar da engel olabilir dedi doktor. Çünkü görünürde bende ve eşimde başka herhangi bir problem yokmuş.. ben de 28 yaşındayım. Aynı süreçlerden geçtiğin için sana da sormak istedim💕

Merhaba canım, hayırlı olsun tekrar. 🌸 Sen de çatlatma iğnesi olmuştun. Benim 3. oluşum ve gebelik oluşmadı. 7/8 aydır deniyoruz. Siz çatlatma iğnesinden sonra kaç kez denediniz? Bazı kızlar bir günde iki üç kez denemenin daha garanti olacağını söylüyor. Ben sadece çatlatmadan 36 saat sonra bir kez denedim. Sonraki gün boş, bir de ertesi gün denedim. Yani 2 kez. Rahimde 2 küçük polip varmış. Haftaya cuma onları alacağız. Öyle planladık. Onlar da engel olabilir dedi doktor. Çünkü görünürde bende ve eşimde başka herhangi bir problem yokmuş.. ben de 28 yaşındayım. Aynı süreçlerden geçtiğin için sana da sormak istedim💕
Kuzum merhaba, biz iğneyi öğlen 12 de olduk. İğne günü hariç diğer üç gece 12 de denedik. Yalnız son gün 2 kere oldu. Dayanamadık diyim 😅 üç günden sonra doktor bize bir boş bir dolu gidin dedi. İğneden sonra 2 gün yapmadık. 2 günden sonra da iki gün ard arda oldu. Öyle kaldı. Biraz karışık oldu ama anlatabildim inşallah yani bu ay kendi içimizden geldiği gibi ilerledik.

Kuzum merhaba, biz iğneyi öğlen 12 de olduk. İğne günü hariç diğer üç gece 12 de denedik. Yalnız son gün 2 kere oldu. Dayanamadık diyim 😅 üç günden sonra doktor bize bir boş bir dolu gidin dedi. İğneden sonra 2 gün yapmadık. 2 günden sonra da iki gün ard arda oldu. Öyle kaldı. Biraz karışık oldu ama anlatabildim inşallah yani bu ay kendi içimizden geldiği gibi ilerledik.
İyi yapmışsınız 😀 birkaç kez denemek gerekiyor sanırım yaaa, polisler alındıktan sonra korunma önermezse biz de deneriz artık 😍 bir de bu ay çok sağlıksız bir 5 kg aldım. Bir anda. 63 kgyum şuan. Biraz beslenmeme de dikkat etmem gerekiyor sanırım. Çok saçma sapan şeyler yiyorum. Bu da yumurta gelişimini engelleyebiliyormuş 🥺

İyi yapmışsınız 😀 birkaç kez denemek gerekiyor sanırım yaaa, polisler alındıktan sonra korunma önermezse biz de deneriz artık 😍 bir de bu ay çok sağlıksız bir 5 kg aldım. Bir anda. 63 kgyum şuan. Biraz beslenmeme de dikkat etmem gerekiyor sanırım. Çok saçma sapan şeyler yiyorum. Bu da yumurta gelişimini engelleyebiliyormuş 🥺
Tabikii beslenmenize dikkat edin. Paketli gıdaları hayatınızdan çıkarın,tatlı yemeyin bir süre. Her şey düzeliyor 🙏🏻

Aynen bende tam anlattığınız gibiyim hala çok sıcağım ellerim ayaklarım yanıyor, ateş ölçerim yok malesef 😓 keşke olsada ölçsem içiniz rahatlasa 🙏🏻 ama ben pozitif düşünüyorum inşallah olacak 🌸
Teşekkür ederim sonunda beni anlayan biri 🌹güzel bir hamilelik geçirmen dileğimle😍 peki ben kaçırmış olabilirim direkt kan ile mi öğrendin ☺️

X