Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Evet cidden yumurtlama dan beri vardı biişiler aman etken yapma sende ben gibi ama ben gidip özellikle beta baktırmadım ben kötü oldum için ilaç vermeden önce beta aldılar benden o yüzden şuan yükselirmi diye çok düşünüyorum😂
Düşünme tabii ki de yükselir benim adet 2 kala 65.40 dı kızımda oradan pay biç iki gün sonra 32 adet günü 60 70 80 falan olabilir senin hatta 100 ble

Oğlumda bende öyle oldum vücut ısım yüksekti hatta gecikme olmadan gidince hastayım heralde.diyip gebelik şüphem var deyince beta hcg yapmışlardı 40 küsurlerde çıkmıştı o zaman umut vermek istemem tabi ki hakkında hayırlısı inşallah gebesindir🥰
Ya gerçekten mi Ateş basman oluyor muy du ayaklarımın altı cayır cayır yanıyor iki gecedir neler yaptık neler eşim hastaneye gidelim diyorum o derece duramıyorum

Ya gerçekten mi Ateş basman oluyor muy du ayaklarımın altı cayır cayır yanıyor iki gecedir neler yaptık neler eşim hastaneye gidelim diyorum o derece duramıyorum
Evet çok sıcaktı benim de o zaman araştırmıştım İnternette çok ısı yükselmesi yaşayan coktu hamilelikte tabi herkeste olacak diye birşey yok yüzümde yanıyordu herkes hasta msn falan diyordu sonra tribe girip dr a.gitmistim meger.hasta değil gebeymisim😂

Evet çok sıcaktı benim de o zaman araştırmıştım İnternette çok ısı yükselmesi yaşayan coktu tabi herkeste olacak diye birşey yok yüzümde yanıyordu herkes hasta msn falan diyordu sonra tribe girip dr a.gitmistim meger.hasta değil gebeymisim😂
Evet sen deyince fark ettim yüzümde de böyle kırmızılık var garip bir şekilde kaç gündür yüzüm de sıcak zaten her zerrem sıcak Bir de böyle yüzünde garip garip pütürklar çıktı gibi normalde adetten 1-2 gün önce sivilce çıkar ama alnımda hiç çıkmazdı dün iki tane sivilce çıkmış alnımda kendimi çirkin hissediyorum Bir de bu ara kızıma diyorum ki ben bu ara çirkin miyim hayır anne çok güzelsin diyor ahshsh tabii ki de yavrum der mi çok solgun ve halsiz görünyorum

Evet sen deyince fark ettim yüzümde de böyle kırmızılık var garip bir şekilde kaç gündür yüzüm de sıcak zaten her zerrem sıcak Bir de böyle yüzünde garip garip pütürklar çıktı gibi normalde adetten 1-2 gün önce sivilce çıkar ama alnımda hiç çıkmazdı dün iki tane sivilce çıkmış alnımda kendimi çirkin hissediyorum Bir de bu ara kızıma diyorum ki ben bu ara çirkin miyim hayır anne çok güzelsin diyor ahshsh tabii ki de yavrum der mi çok solgun ve halsiz görünyorum
İnşallah hepsi gebelik belirtisidir sanırım sen yazın hamile kalmak istiyordun umarım hamilesindir

Yumurtluyo olabilir miyim kizlar üstteki dün alttaki iki testi şimdi yaptım. Doktor geçen pazar çatlamış demişti ama uygulama bugün ovulasyon gösteriyor.

Eklentiler

• IMG_20240720_014444.jpg
    IMG_20240720_014444.jpg
    122,1 KB · Görüntüleme: 25
Kızlar benimde belirtim yok gibi bilmiyorum hep bişey arıyorum acaba mı diye ama yok, çok uyuyorum yorgun hissediyorum sıcakların etkisidir diyorum, göğsümü dolgun hissediyorum ama acı ağrı yok, midem bulanıyor gibi oluyor yine sıcağa bağlıyorum öyle çirkin ki hava herşeyin suçlusu o gibi 😂 kasık ağrım şöyle bugün 2 kere sadece adet olacak gibi hissettim şuan o da yok. 5 gün kaldı adetime bugün öğlen gibi erken gebelik yaptım tertemiz negatif çıktı. Adet gecikmesini beklemem gerekiyor biliyorum ama anlıyorsunuzdur heyecandan.😂
canım inşallah adet olmayız benimde 5 günüm kaldı dün çok şiddetli baş ağrım vardı olurum diye düşündüm ama çok şükür adet olmadım. inşallah gelmez. bende test yapmak için Can atiyorum ama eşim diyor ki ne zaman test alsak adet oluyorsun biraz bekleyelim dedi 🤣 yani 4+4 gün bekleyecegim.

Yumurtluyo olabilir miyim kizlar üstteki dün alttaki iki testi şimdi yaptım. Doktor geçen pazar çatlamış demişti ama uygulama bugün ovulasyon gösteriyor.
Bugün döngünün kaçıncı günü ikinci kez yumurtluyor olabilirsin yada adetten kalan yumurtan vardı onu çatlamış olarak görmüş olabilir

Evet herşeyi yaptırdım sıkıntı çıkmadı sadece bir genimde pıhtılaşma çıktı
bende hematoloji de takipli hastayim 9 ay önce düşük yaptım. doktorum bana 2 düşükten sonra araştırıyor devlet dedi bende hematoloji doktoruma dedim düşük yaptım diye oda genetik test isteyelim dedi benimde bana gore pıhtılaşma yok ama doktorun isterse kan sulandırıcı başlar dedi kadın doğuma gösterdim sıkıntı yok dedi. düşen bebeğim de sağlıklı imiş neden düştü anlamadım. nasıp değilmiş cennet kuşu oldu yavrum.

bende hematoloji de takipli hastayim 9 ay önce düşük yaptım. doktorum bana 2 düşükten sonra araştırıyor devlet dedi bende hematoloji doktoruma dedim düşük yaptım diye oda genetik test isteyelim dedi benimde bana gore pıhtılaşma yok ama doktorun isterse kan sulandırıcı başlar dedi kadın doğuma gösterdim sıkıntı yok dedi. düşen bebeğim de sağlıklı imiş neden düştü anlamadım. nasıp değilmiş cennet kuşu oldu yavrum.
Nasip olmayınca herşey bahane oluyor biz sebep bulmaya çalışıyoruz çok irdelememek gerekiyor yoksa insanın psikolojisi bozuluyor inşallah en yakın zamanda kucağımıza alırız

Ay ay ama benim daha erken 4 5 günüm var daha 😍 8 değer normal mi sizin kaç çıkmışyı
2 gün kala 169 çıkmıştı benim. Hemen yumurtlamadan sonra döllendi büyük ihtimalle. çünkü geç döllenme denilebilecek sürede ilişki yaşamadık. Senin belki daha geç döllenmiştir, yani inşallah, hep bir umut☺️💖

canım inşallah adet olmayız benimde 5 günüm kaldı dün çok şiddetli baş ağrım vardı olurum diye düşündüm ama çok şükür adet olmadım. inşallah gelmez. bende test yapmak için Can atiyorum ama eşim diyor ki ne zaman test alsak adet oluyorsun biraz bekleyelim dedi 🤣 yani 4+4 gün bekleyecegim.
Of inşallah gerçekten. Sağ kasığıma batmalar oluyor bacağımı kaldırırken falan zorlanıyorum yeni başladı o da hayr olsunnnnn inşallah 😂

Nasip olmayınca herşey bahane oluyor biz sebep bulmaya çalışıyoruz çok irdelememek gerekiyor yoksa insanın psikolojisi bozuluyor inşallah en yakın zamanda kucağımıza alırız
hayırlısı olsun canım zaten istediğimiz bi gebelikti üzüldüm ama korktum da sonra biraz ara vermek iyi olacak dedik ara verdik ama artık hazır hissediyorum kendimi Rabbim kolaylıkla hayırlısı ile sağlıklı hayrlı evlat nasip etsin isteyen herkese ben kızım olsun istiyorum belki duam kabul olur 1 oğlum var 1 de kızım olsun istiyorum ama rabbim ne Uygun görürse baş göz üstüne 🥰

Kızlar geç döllenme olursa adetten ne kadar süre sonra belli oluyor çünkü benim 7 günüm oldu gecikme ve yarın test alıp ertesi sabah yapayım diyorum

Of inşallah gerçekten. Sağ kasığıma batmalar oluyor bacağımı kaldırırken falan zorlanıyorum yeni başladı o da hayr olsunnnnn inşallah 😂
benim 5 gün önce 1 kere oldu oğluma hamile iken oradan bildim 2. gebelik düşük oldu onu nasıl olduğunu bilemedim 6 yıl arayla olunca unuttum 🤣 şimdi de hiç Bir şey Yok hiç Bir şey de hissetmiyorum bakalım ne olacak 4 gün önemli

benim 5 gün önce 1 kere oldu oğluma hamile iken oradan bildim 2. gebelik düşük oldu onu nasıl olduğunu bilemedim 6 yıl arayla olunca unuttum 🤣 şimdi de hiç Bir şey Yok hiç Bir şey de hissetmiyorum bakalım ne olacak 4 gün önemli
Bende öyle bişey hissetmiyorum dedim bugüne kadar ama sağ kasığıma sancı giriyor şimdi dediğim gibi adet günü belli olsa da geç gebelik mi oluyor ? Bugün test yapmıştım negatif çıkmıştı 4 gün kaldı adetime değişir mi merak ediyorum☹️

X