Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kimyasal gebelikten sonra hamile kalmak zor mu peki
Hemen kalanlarda var benim gibi döngüsü şaşıp ne zaman yumurtladığını bilemeyip marttan beri deneyenlerde var.
Ama benim durumum karışıktı biraz. Döngüm uzadığı için ben yumurtlama zamanlarını hep kaçırmışım bilemedim.
Yani hemen kalanlar çok var bozma moralini canım

Eki Görüntüle 3454581
Kızlar 10. Temmuz sat pik mi sizce test ay eşim şehir dışında yarın akşam gelecek pikse çok üzülürüm erken yumurtlamaysa
Merhaba yumurtalarımız beraber gidiyor benim de bugün böyle sonuç ama benim normalde 12-13. günler pik olurken bugün 12.günde silik oldu. Sizin normalde nasıldı kaçıncı gün bekliyordunuz? Sıcaklardan döngüm değişti sanırım

28 gün döngün o zaman 14. Gün yumurtluyorsun canım sen muhtemelen. 23 üne denk geliyor pik. Benim de 24 ünde gözüküyor yumurtlamam hemen hemen aynıyız
İnşallah bu ay tutar ya hepimizin bazen böyle yılda bir iki defa 25/26 oluyor döngü ondan korktum eşimi yarın gorcem çünkü

13/14. Gün olur döngünün dün silikti bugün koyu görünce dedim noluyor adetin 10 .günü çünkü bugün daha ama daha pik değilmiş zaten

Hangi günleri değerlendirmiştin belirtilerin nelerdi canım kısaca bahsedermisin
Adet bitiminden sonra iki günde bir değerlendirdik normalda ovülasyon ile takip ediyordum bu ay pes edip takip etmemiştim kısmet tuttu bende çok şaşkınım. Belirti olarak kasık ve sırt ağrım vardı ağızımda sürekli bir demir tadı vardı kalp çarpıntım ve sürekli sıcak hissediyordum kendimi, gögüslerim dolgundu ama hiç ağrı yoktu herkes ilk belirti olarak gögüs ağrısı hassasiyet diyor ama bende hiç olmadı aklıma gelenler bunlar canım umarım faydalı olmuşumdur

Ne güzel canım ya ovü yapmak da stres yapıyor değil mi yumurtlama gününü biliyordun o zaman sen o zaman da 2 günde bir ilişki oldu sanırım herkesin belirtileri kendine has ve özel benimde kızım da uçları hiç sızlamadı sadece dolgunluk ve ağrı vardı hiç olmazdı öncesinde. Nasip oldu mu gelip seni buluyor işte maşallah
Evet berbat ya, şimdi nasıl oldun
Biraz daha iyiyim canım yemekle falan uğraşmıcam bugün eşim gelsin dışarı çıkarız artık

yumurtlama zamanı yakın olan kızlar sizde bu dönemler de duygusallık stres ve sinir oluyor mu? Ben bi gergin bir duygusal ruh hallerine bürünüyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…