Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlarr bişey sorucağım şimdi benim son bat tarihim 29 haziran ben döndüm 27 günde bir ben bu ay 10 temmuz da yumurtadım erken uumurtladım yani 12. Günde yani size sorum şu ben yumurladıktan 14 gün sonra kesin adet göreceğim değil mi ozaman benim 6 gün hesaplıyorum adete yumurtlama olmadan eğer yumurtlamayı hesaplarsamda 5 gün gibi bi rakam oluyo hangisini baz almalıyım adet tarihi olarak

Olumsuz tecrübelerden sonra iyi düşünmeye çalışmak zor olabiliyor anlıyorum ama rahminde onun katlanarak bölünerek büyüdüğünü hayal etmek sürecin daha kolay geçmesine vesile olur diye düşünüyorum. Güzel düşünelim güzel olsun İnşallah betanin ikiye katladıgini görcez iki gün sonrasağlıklı ve huzurlu bir hamilelik olsun

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun gerçekten bu süreçte burada seni anlayan insanlarla sohbet etmek bile çok güzel kimse için içimi açamıyorum çünkü

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun gerçekten bu süreçte burada seni anlayan insanlarla sohbet etmek bile çok güzel kimse için içimi açamıyorum çünkü
Cümlemizden Allah razı olsun ben de yeni olduğu için kimseye söyleyemedim heyecanımı da telaşımi da burada paylaştım. Elbet konuşacağız. Hepiniz de iyi ki varsınız kızlar

Sağlıklı hayırlı olsun da artık yapacak bir şey yok sadece çok ağrım var adet olacak gibi göğüslerin falan da acıyor kimyasal gebelikte böyle belirtiler oluyor mu acaba
Kimyasalda benim yumurtlamadan itibaren sırt bel ağrım halsizlik olmuştu. Ama şiddetliydi normal değildi zaten. Regl günümde pembe kahve lekelenme oldu hiç olmazdı. 2 saat sonra kanama oldu çok az geceye doğru da çok şiddetli ağrım oldu. 2 gün kendime gelemedim. Benim çok şiddetliydi yani.

ama herkesin aynı olmuyor sanırım.
Senin bu bahsettiklerin hamilelik belirtiside olabilir hemen öyle olduğunu düşünme bence.

Bilmiyorum yani diğer düşüklerim de çok erken öğrenmiştim hamile olduğumu değerim 67 falan çıkmıştı ikisini de bu sefer adete yakın böyle bir değerle karşılaşınca ister istemez şaşırdım sabahtan beri de böyle kasıklarım ağrıyor adet ağrısı gibi

Kızlar 10. Temmuz sat pik mi sizce test ay eşim şehir dışında yarın akşam gelecek pikse çok üzülürüm erken yumurtlamaysa

ağrılar normal canım umarım kimyasal değildir işini ferah tut

Ya çok sağol cnm ilk defa yaptım ovulasyon testi yüreğime su serptin
Yanında doruk yazıyor ya onun gibi olması gerekiyor canım ikisi koyu çizgi senin ki daha koyulaşmamış. Ama bu günleri değerlendirmeye başla istersen bat ne zaman?

Eklentiler

• IMG_6409.jpeg
    96,1 KB · Görüntüleme: 33
Çok takmamaya çalışıyorum ama çok kötüyüm sabahtan beri başım dönüyor böyle sanki bayılacak gibiyim tansiyonum düşmüş gibi hissediyorum
Hızlı hareket etmemeye çalış ve aç bırakma kendini canım az ama sık yersen dengelersin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…