Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

IMG_5966.jpeg
IMG_5964.jpeg
Ben hiçbirşey göremedim kızlar bu ay da olmayacak sanırım daha erken ama iki tane hayalet çizgili testten sonra bomboş test görmek beni yıktı

Isım inanılmaz cok kimse bana dokunamıyor normalde bu hastalık ısısıdır ben mesela kışın ısım 37 olsun agrır eklemlermm progesteronum cok artmıstır umarım gebeliktendir. Normalde adet öncesi yumurtlama sonrası yanı gebelkk olmadıgında benm 36.8 fln maks günıcı kızlar yanıyorum yanıyorum. Gebelerden rıca ediyorum olcer msniz. Bahcemde oturdum bıde saatlerce ole yorulmadım da

Eklentiler

• IMG_20240718_214607.jpg
    IMG_20240718_214607.jpg
    82,1 KB · Görüntüleme: 34
Isım inanılmaz cok kimse bana dokunamıyor normalde bu hastalık ısısıdır ben mesela kışın ısım 37 olsun agrır eklemlermm progesteronum cok artmıstır umarım gebeliktendir. Normalde adet öncesi yumurtlama sonrası yanı gebelkk olmadıgında benm 36.8 fln maks günıcı kızlar yanıyorum yanıyorum. Gebelerden rıca ediyorum olcer msniz. Bahcemde oturdum bıde saatlerce ole yorulmadım da
Ben ısı ölçmedim sma vücudumu sıcak hissediyorum bata 3 gün var bi umut olabilir mi sence

Benim bu saatlerde normalde 36.2-36.3 çıkar.

Eklentiler

• IMG_20240718_215046.jpg
    IMG_20240718_215046.jpg
    43,4 KB · Görüntüleme: 32
kızlar sanırım ben elenecek gibiyim. adet öncesinde yaşadığım bas ağrısı tuttu. umarım gelmez ama ya nasip

X