Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar benim normalde dün adet olmam lazım di pcos var bende ilaç da kullanıyorum ama adet olmadım

Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim 19’a kadar çıkmıştı beta. Bu ay hiç aklıma bile gelmemişti belirti sorsalar söyleyemem bile bir test yapayım dedim baktım saniyede ikinci kırmızı çizgi çıktı keşke biraz daha bekleseymişim gittiğimde keseyi falan görebilsem onu beklemekte zor😂 inşallah sağlıklı ilerler kafanıza takmayınca gerçekten oluyor şok içindeyim yani
Ayyy canım maşallah gerçekten maşallah bakalım benim testler dogru degılse onumuzdekı ay gerçekten takmıcam 0 hesabı da sılcem zaten

Ya batmalarım oluyor bide hafif aşırı hafif göğüs sızım başladı bide bembeyaz krem akıntım geliyor pıhtılaşmadan ötürü iğne kullanmam gerekiyor eğer varsa onun için ne kadar erken öğrenirsem o kadar iyi olacak diye vereyim dedim ama kandada mı çıkmaz acaba idrarda çıkmazda
10.gunde belli oluyo die biliyorum bence 3 gün daha bekle kuzum

Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim 19’a kadar çıkmıştı beta. Bu ay hiç aklıma bile gelmemişti belirti sorsalar söyleyemem bile bir test yapayım dedim baktım saniyede ikinci kırmızı çizgi çıktı keşke biraz daha bekleseymişim gittiğimde keseyi falan görebilsem onu beklemekte zor😂 inşallah sağlıklı ilerler kafanıza takmayınca gerçekten oluyor şok içindeyim yani
Merhaba hayırlı olsun inşallah sağlıklı olsun bendede pko var ilaç kür vs kullandinizmi bendede adet duzensiz 3-4 ayda bir bazen daha uzun olurum

Merhaba hayırlı olsun inşallah sağlıklı olsun bendede pko var ilaç kür vs kullandinizmi bendede adet duzensiz 3-4 ayda bir bazen daha uzun olurum
Teşekkür ederim inşallah, inofolic hp kullanmıştım 2-3 ay bıraktım geçen ay klomen kullandım kimyasal oldu bu ay hiç birşey kullanmadım ayıptır söylemesi 3 kere falan birlikte olmuşuzdur ne takip ettim ne bişey yaptım şoku atlatamıyorum. Kilomda çok her gittiğim doktor çok zor diyordu

Teşekkür ederim inşallah, inofolic hp kullanmıştım 2-3 ay bıraktım geçen ay klomen kullandım kimyasal oldu bu ay hiç birşey kullanmadım ayıptır söylemesi 3 kere falan birlikte olmuşuzdur ne takip ettim ne bişey yaptım şoku atlatamıyorum. Kilomda çok her gittiğim doktor çok zor diyordu
masallah hayırlı olsun bende klomen kullandım bu ay bekliyorum.demekki yumurtlama dönemine denk geldi ve Rabbim nasip etti.biz pkolarda yumurtlama cok sorun ve tutturmak.inofolic fayda etmiş olabilir.ben cok kilolu değilim ama doktor kilo verebilirsin demişti bir kilo vermek bile etkiliyomus belki sizde biraz kilo verdiniz.hersey etkiliyor.güzel olsun insallah

X