Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

bikac olay oldu erkek arkadasımlamkorkmustum gecikince testlerim negatif zaten ben gebelik olmayacagından emindim ama korkudan yapmıstım. asljnda sormak istedigim sey ben
9 Mayısta regl olup 14 mayısta bitmistim
13 Haziranda regl olup 18 haziranda bitmistim ve kullandığım yygulamada bu ayın 14'ü gösteriyor ama ben hala olmadım şuan dört gün gecikme var. ama daha dün erken gebelik testi yaptım ve negatif çıktı bu hamilelikle ilgili ılabilirmi yoksa döngü bozuklugumu cunku daha oncelerinde de regl dknemimde cok aksama oluyordu
(hamilelik suphemde erkek arkadasımla bir seyler yasadık ve icine girdi ama hemen geri cikti yaklasik yc saniye falan surmustur burdaki ablaların hepsi bu sekilde olmayacagını ortada spermin olmadıgını soylediler ki haklılar ama ben hala regl olmadım) bu yuzden korkuyorum aslında neden olmadım diye bu gecikme normal mi suphelenmeli miyim yani ne yapacgımı sasırdım. 2 gün gecikince kaset test yaptım negatif cıktı.3.gün gecikmesinde sabah ilk idrarla erken test yaptım o da negatif gebelik olmadığından eminim cunku uc saniye bile surmedi aramızda gecen aey ben korktugum icşn bitirdik ama neden regl olmuyorum
Canım hem mevsimsel hemde stresten olmuyorsun muhtemelen. Zaten test yapmışsın olsa çıkardı testlerinde. Adet olmamayı kafana çok takıyorsan söktürücü kullanabilirsin

Canım hem mevsimsel hemde stresten olmuyorsun muhtemelen. Zaten test yapmışsın olsa çıkardı testlerinde. Adet olmamayı kafana çok takıyorsan söktürücü kullanabilirsin
peki söktürücü kullandığımda regl olunca hamilelik olma riski oluyor mu yani regl iken hamilelik

Ben letu kullanarak kimyasal gebelik geçirdim. Daha sonra 1 ay ara verip geçtiğimiz ay ve bu ay tekrar letu kullandım normalde adetlerim 35 günde olur ama letu yumurtlamayı erkene çekti geçen ay 30. Gün adet oldum bu ay inşallah olmam ama yumurtlamaya göre 28. Gün adet gösteriyor
Teşekkür ederim, İnşallah bebeğiniz sizinledir 😊 🙏

Öyle valla😒 bide kaynanamda kalıcam. O yokken evde tek kalmamı istemiyormuş beyim
Valla buna çok güldüm benim eşim de haftanın iki günü gece çalışıyor bende kaynanamda kalıyorum sabah ta erkenden evime gidiyorum çocuğumla birlikte hatta diyo ki bı şey olur yalnız kalma falan hemen hemen 7 yıldır evliyiz ve bunu hep yaşıyorum 😂bizimki rutin haline donmus Allah sana yardım etsin 🤲

peki söktürücü kullandığımda regl olunca hamilelik olma riski oluyor mu yani regl iken hamilelik
Çok nadir karşılan bir durum. Ama sen strese yapma kuzum böyle daha çok gecikirsin. Dönemsel gecikmeler normal sayılır. Bence söktürücü kullanmasan bile bir kaç güne olursun ama

Valla buna çok güldüm benim eşim de haftanın iki günü gece çalışıyor bende kaynanamda kalıyorum sabah ta erkenden evime gidiyorum çocuğumla birlikte hatta diyo ki bı şey olur yalnız kalma falan hemen hemen 7 yıldır evliyiz ve bunu hep yaşıyorum 😂bizimki rutin haline donmus Allah sana yardım etsin 🤲
Kız biz bilmediğimiz şehirde eşim okulda gece nöbetlerindeyken yalnız kaldık kızımla 😳😂

Kız biz bilmediğimiz şehirde eşim okulda gece nöbetlerindeyken yalnız kaldık kızımla 😳😂
Aman sanki bı şey olsa onlar mı koşacak yani bziimki de bana diyor ki deprem falan olursa diye dedim ki deprem olsa onlar önce kendi canını kurtarmak la meşgul olacak dedim haksız mıyım yani önce bizi dusunecek halleri yok yani

Aman sanki bı şey olsa onlar mı koşacak yani bziimki de bana diyor ki deprem falan olursa diye dedim ki deprem olsa onlar önce kendi canını kurtarmak la meşgul olacak dedim haksız mıyım yani önce bizi dusunecek halleri yok yani
Benm evim aıle bınasında hatta akraba binası gecen yıl yani 2023de eşim atandı guneydoguya. Önce esyalı bı rezıdans tuttuk 25 katılının bahce katıydı ustumde 24 kat daire 😂ve esım proje okulu oldugu ıcın gece nobetlerınde kalıyordu hem yalnızlık hem deprem dusuncesı. 🙈 Kendi evimde yalnız kaldıgımda kvm altımda oldugu jcın skıntı olmuyordu ama eşim benden dha cok zor alısmıstı o duruma

Bide insan bı tek kendi evinde rahat ediyor valla şuan bile geberiyom sıcaktan şimdi kendi evimde olsaydım rahat takilirdim yani
Rahat degılsen kabullenme. Deprem bölgesinde mısınız oyuzden mi sıkıntı edıyor. En sırf yzın 3ay kaynanada kalmamak ıcım evimi bozmadım esyaları tasımadım doguya. Asla asla kalamam smdı kendi evımızdeyız 1.5 ay dha aksi olsaydı sen kendın gidersin dıyodum😂😂

Benm evim aıle bınasında hatta akraba binası gecen yıl yani 2023de eşim atandı guneydoguya. Önce esyalı bı rezıdans tuttuk 25 katılının bahce katıydı ustumde 24 kat daire 😂ve esım proje okulu oldugu ıcın gece nobetlerınde kalıyordu hem yalnızlık hem deprem dusuncesı. 🙈 Kendi evimde yalnız kaldıgımda kvm altımda oldugu jcın skıntı olmuyordu ama eşim benden dha cok zor alısmıstı o duruma
Allah yardımcınız olsun 😍 diyecek bir şey yok artık

Allah yardımcınız olsun 😍 diyecek bir şey yok artık
Oradan kurtuldum 5katlı ev tuttuk yenı esyalar vs bı duzen kurduk şükür subatta 😂 suan 2 ayrı sehırde ayrı duzenim var aşırı heyecanlı bu hayata bir de bebek getirme cabamı takdir etmelisiniz 🤪🤪 ömrüm hep ucaklarla ve 15saatlk yollarla gececek 4 yıl dha.burada kalabalıktan sıkılıp kısın orda olmak müthiş. Ama baharda da kendi evımı özlüyorum acıkcası artk

Rahat degılsen kabullenme. Deprem bölgesinde mısınız oyuzden mi sıkıntı edıyor. En sırf yzın 3ay kaynanada kalmamak ıcım evimi bozmadım esyaları tasımadım doguya. Asla asla kalamam smdı kendi evımızdeyız 1.5 ay dha aksi olsaydı sen kendın gidersin dıyodum😂😂
Yok istanbuldayiz biz huzurum kaçmasın diye katlanıyorum diyelim 🤷 haha kız Kaynanalar ne kadar iyi olsalarda sonuç ta kaynana yani alttan laf sokmaları bitmiyor 😂 sende iyi demişsin

Oradan kurtuldum 5katlı ev tuttuk yenı esyalar vs bı duzen kurduk şükür subatta 😂 suan 2 ayrı sehırde ayrı duzenim var aşırı heyecanlı bu hayata bir de bebek getirme cabamı takdir etmelisiniz 🤪🤪 ömrüm hep ucaklarla ve 15saatlk yollarla gececek 4 yıl dha.burada kalabalıktan sıkılıp kısın orda olmak müthiş. Ama baharda da kendi evımı özlüyorum acıkcası artk
Suan nerde yaşıyorsun

Yok istanbuldayiz biz huzurum kaçmasın diye katlanıyorum diyelim 🤷 haha kız Kaynanalar ne kadar iyi olsalarda sonuç ta kaynana yani alttan laf sokmaları bitmiyor 😂 sende iyi demişsin
Biter mi yaaaa asla oglunun dugununden once hamıle kalmayım diye laf etti banaa ona onat brz braktım korunmayı smdı gercek oldu ıstegm hahaha. 2. Cocugu cok ıstyorum ınsllah😻

X