Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kendin mi başladın yoksa doktor mu yönlendirdi. Benim doktor 1 ekimş bekle dedi 16 sında çatlama yaptım her gün ilişki dedi bakalım süreç hep bi uzun hep beklemeceli

Hep 1,20 çıkan değerim 2,86 çıktı . Adetime en az 8 gün olduğunu varsayarsak belki ilk günleridir. Beta hcg ne zaman baktırsam 1.20 çıkıyordu. Böyle olan oldu mu hiç
Büyük ihtimalle gebelik var gibi ve çok ama çok yeni gibi. Adet günü kan ver tekrar

Topikte yeni hamisler varmış hepinizi çok tebrik ediyorum rabbim sağlıklı bir şekilde kucağınıza almayı nasip etsin

Tüh kuzum ya cok üzüldüm ters zaman da hasta olmuşsun inşallah bundan sonrası güzel olur senin için
Teşekkür ederim canım inşallah
M Marryyj kuzum sevindim senin adına. Ve çok geçmiş olsun. Dolunay çıktı çıkalı bir hastalıktır gidiyor bu ara herkes hasta. Etkisi var mı acep dolunayın
Valla ben anlamam dolunaydan ama dünkü terim soğudu peşine de belim ve sırtım ağrımaya başladı şuan salya sümük oturuyorum

Ekim ayı grubu ne zamaň açılır acaba kızlar bilginiz var mı? Ya da açıldı mı ben bulamadım da burdan direk ekime transfer olayım ben

Teşekkür ederim canım inşallah

Valla ben anlamam dolunaydan ama dünkü terim soğudu peşine de belim ve sırtım ağrımaya başladı şuan salya sümük oturuyorum
Soğuk algınlığı seninki bir bardak sıcak suya bir dilim limon biraz da taze nane iyi gelir boğazını filan rahatlatır

Kızlar köşeye sıkıştım sanki ruhum daralıyor mart 25 de 1.75 amh 6 ay sonra bugun cıkan sonuc 1.25 böyle bir şey olabilirmi bu kadar kısa sürede bu kadar hızlı düşebilirmi yardım edin lütfen

Kendin mi başladın yoksa doktor mu yönlendirdi. Benim doktor 1 ekimş bekle dedi 16 sında çatlama yaptım her gün ilişki dedi bakalım süreç hep bi uzun hep beklemeceli
Doktorum verdi canım. Hıı sen iğne olmuştun değil mi hatırladım. Bende pcos var yumurtlayıp yumurtlamadığımdan emin değilim sadece varsaydım. Bakalım hakkımızda hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…