Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sat ne zamandı ki

Kızlar siz çizgi görüyor musunuz

Eki Görüntüle 3480113
Merhaba canım sen şu ovulasyon testini yapansın dimi? Çizgi görüyorum ama bu marka teste güvenilmiyor pek yalancı pozitif çıkarıyor. Bu ay bende de aynı çizgiler çıktı hatta bir arkadaşda daha ikimizde gebe değiliz maalesef.

Başka marka dene. Bir de ovulasyon testi yaptın mı tekrardan?

İnşallah çok istiyorum benim daha baya var sanırım ama ayın 24 ünde yapabilirim 14 gün geçmiş oluyor
Ayni durumdayız 7 gün var daha vallah yoğun çalışıyorum işte aklıma gelmiyor. Eve gelince bura da göre biliyorum. Aslında erken çıksaydı yarın evlilik yıldönümümuz eşime de sürpriz olurdu.

Yaaa öyle mi bir kaç gün sonra tekrar başka markayla denicem inşallah evet evet regliye yakın çift çizgi cıkınca yapmak istedim

Benimde bugün eşimin doğum günü yapsam mı dedim bugün çok mide bulantım oldu ama daha erken negatifi görünce moralim bozulur dedim yapmadım

ArasaNillGerek çok geçmiş olsun kuzum salgın var bu aralar dikkat etmek lazım. Bulantı kusma ishal yüksek ateş öksürük boğaz ağrısı etrafımdaki herkes geçirdi.
Adetim yine kesildi 3 gün sürdü bu gün 4. Gün ama temiz geçti gelen giden yok. Galiba düşük olunca çok kan kaybettiğim için öyle oldu. Artık günümü bildiğime göre fik fik çalışmaları başlatabiliriz.

Evet doktor cuma günü kan ver dedi eğer ondada değişimler varsa erken bir dönemde yakalamış olacaz gebeliğini dedi inşallah bakalım cuma verecem kanı
Dr böyle dediyse ne mutlu bazıları negatif çık diyip kötü davranıyor ve kötü davranan doktorlardan nefret ediyorum

Sorma ya dün kusmaktan göbeğim eridi bugün yok allahtan grip gibi başladı sonra dün kusmaya döndü tüm gün çıkardım ama şimdi ağzım burnum akıyor hapsuruk tıksırık benim eylülde hep salgın yakalanıyorum ne hikmetse geçen sene eylülde de ishal olmuştum
Adete gelirsek bence de cok kan kaybedince azalıyor benimde dolu dolu geçti doğumdan sonra adetlerim senelerce o yüzden 4 5 aydır azaldı. Bekarken de dolu dolu gelmezdi benim doğumdan sonra cok artmıştı.
Oooo bacım kolay gele aman diyim hasta olmayın şu fıtı fıtı zamanı iyi güreşmeler diliyorum sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…