Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sorma ya dün kusmaktan göbeğim eridi 🤦🏻‍♀️ bugün yok allahtan grip gibi başladı sonra dün kusmaya döndü tüm gün çıkardım ama şimdi ağzım burnum akıyor hapsuruk tıksırık benim eylülde hep salgın yakalanıyorum ne hikmetse 😅 geçen sene eylülde de ishal olmuştum 🙈
Adete gelirsek bence de cok kan kaybedince azalıyor benimde dolu dolu geçti doğumdan sonra adetlerim senelerce o yüzden 4 5 aydır azaldı. Bekarken de dolu dolu gelmezdi benim doğumdan sonra cok artmıştı.
Oooo bacım kolay gele aman diyim hasta olmayın şu fıtı fıtı zamanı iyi güreşmeler diliyorum sana 😆😆😆😆😆
Benimde dolu dolu olmaz zaten bu ay baya azdı bence de ondan dolayıdır. O kadar kan kaybetmişim ki ekstra kan taktılar hastanede.
Sağolasın bacım 🤣

Kızlar Ekim ayında ovulasyon testi kullanmak istiyorum.Hangi marka önerirsiniz?Ben galiba yumurtlama günümü tutturamadım bu ay.
Laboquick önerilmişti bana daha önce, kaliteli gibi geldi. Ancak eğer PCO varsa en güzeli innovita diye biliyorum ya da bir gebenin günlüğünde de strip testler satılıyor onlarda hassas baya.

Candy7777 Candy7777 selam çalımlarla ne var ne yok ben bugün kadin doguma gittim. Ağustos ayında ki tahlil sonucumu gösterdim. Bazı değerlerin çok güzel bazısı düşük sen adetinin 3. Günü verdiğine emin misin dedi. Bende evet dedim. Bu test doğru ise senin gebelik tedavisine başlaman lazım dedi. Ben testi yeniden yapmayı öneriyorum dedi. Gebelik tedavisi dediği şey ne acaba.

Ahh canım benim gelmiş geçmiş olsun tekrardan 🤎🤎🤎🤎🤎
Sağolasın kuzum Rabbim kimseyi düşürmesin hastaneye. Birde benimkini ikna edebilsem 6 ay beklemek istiyor 2 ay geçti 4 ay kaldı. Biliyorum korkuyor bende korkuyorum. Şimdi olursa ya başına gelecek doğum onun dediği zaman olursa son bahar havalar soğuyacak benim evde doğal gaz da yok elektrik sobası kullanıyorum ben. Aman nasip bu işler evde ki hesap ne zaman çarşıya uymuş ki demi. Çok bekletmez bizi bebişlerimiz hemen gelir inşallah kuzum

Sağolasın kuzum Rabbim kimseyi düşürmesin hastaneye. Birde benimkini ikna edebilsem 6 ay beklemek istiyor 2 ay geçti 4 ay kaldı. Biliyorum korkuyor bende korkuyorum. Şimdi olursa ya başına gelecek doğum onun dediği zaman olursa son bahar havalar soğuyacak benim evde doğal gaz da yok elektrik sobası kullanıyorum ben. Aman nasip bu işler evde ki hesap ne zaman çarşıya uymuş ki demi. Çok bekletmez bizi bebişlerimiz hemen gelir inşallah kuzum
Elektrikli sobayla da dünya elektrik faturası geliyordur 😮‍💨 sen de haklısın kuzucum ne diyim rabbim nasip etsin tez zaman da inşallah🤎🤎🙏🙏🙏

Kızlar şuan aklıma geldi sizlere bir sorayım dedim. Adet döneminde yapılan hormon tahillerinin sonucunda, o ay yumurtlama ihtimali olabileceği belli olur mu? Yani değerlere bakılarak ihtimal yüksek veya düşük diye bir bilgi edinebilinir mi ?

Candy7777 Candy7777 A ayb00 Mervenur277 Mervenur277 ArasaNillGerek ArasaNillGerek B BallYilmaz123 ve diğer kızlar
Yani adetliyken karından bakılan usg ile bile hazırlanmış yumurta veya yumurtalar görülüyor. Kanda da çıkıyordur diye düşünüyorum emin olmamakla birlikte

Kızlar şuan aklıma geldi sizlere bir sorayım dedim. Adet döneminde yapılan hormon tahillerinin sonucunda, o ay yumurtlama ihtimali olabileceği belli olur mu? Yani değerlere bakılarak ihtimal yüksek veya düşük diye bir bilgi edinebilinir mi ?

Candy7777 Candy7777 A ayb00 Mervenur277 Mervenur277 ArasaNillGerek ArasaNillGerek B BallYilmaz123 ve diğer kızlar
Selam canım bana doktorum yumurtlamayı pik gördükten bi hafta sonra gel kanda progesteron testine bakalım dedi o yumurtlamanın başarıyla gerçekleştiğini açıklar dedi. Hatta olunlu olursa diğer hormonlara bakmaya gerek yok onlar demekkki düzgün çalışıyor dedi. Benim sonucum 7 çıktı ve başarılı bir yumurtlama olmuş yazmış raporuma. İstersen bide bu teste baktır.

Selam canım bana doktorum yumurtlamayı pik gördükten bi hafta sonra gel kanda progesteron testine bakalım dedi o yumurtlamanın başarıyla gerçekleştiğini açıklar dedi. Hatta olunlu olursa diğer hormonlara bakmaya gerek yok onlar demekkki düzgün çalışıyor dedi. Benim sonucum 7 çıktı ve başarılı bir yumurtlama olmuş yazmış raporuma. İstersen bide bu teste baktır.
Cevabın için teşekkür ederim canım 🤗

Benim doktorum sadece FSH LH VE AMH tahlillerin istedi TSH daha önce vermiştim. Progesteron istemedi

Candy7777 Candy7777 selam çalımlarla ne var ne yok ben bugün kadin doguma gittim. Ağustos ayında ki tahlil sonucumu gösterdim. Bazı değerlerin çok güzel bazısı düşük sen adetinin 3. Günü verdiğine emin misin dedi. Bende evet dedim. Bu test doğru ise senin gebelik tedavisine başlaman lazım dedi. Ben testi yeniden yapmayı öneriyorum dedi. Gebelik tedavisi dediği şey ne acaba.
Bence yeniden yaptırmakta fayda var canım aklında soru işareti kalmamış olur. Tedavi dediği de klomen femara tarzı bir şey olabilir

X