Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Arkadaşlar bisey sorcam normalde bugün yumurtlama günüm ama ovulasyon testim çok silik çıktı bunun sebebi ne olabilir sizce

Geçen ayda bu tarihte yumurtlama görmüştüm fakat yakın olduğu zaman bile biraz koyu çıkardı suan tamamen silik

günaydın güzel anne adayları arkadaşlarım🌸 bu sabah da testimi yaptım an itibarıyla adetime 2 ya da 3 gün var. Düne göre yine koyulaşma var gibi görünüyor. İnnovitanın haricinde bu sabah bir de laboquick test yaptım. O daha silik çıktı ama yine de çift çizgi görüyorum🥹 beklenen adet günümde kan vereceğim. kimyasal veya düşük olmaması için çok dua ediyorum

Eklentiler

• IMG_9592.jpeg
    IMG_9592.jpeg
    71,1 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_9596.jpeg
    IMG_9596.jpeg
    35,8 KB · Görüntüleme: 35
günaydın güzel anne adayları arkadaşlarım🌸 bu sabah da testimi yaptım an itibarıyla adetime 2 ya da 3 gün var. Düne göre yine koyulaşma var gibi görünüyor. İnnovitanın haricinde bu sabah bir de laboquick test yaptım. O daha silik çıktı ama yine de çift çizgi görüyorum🥹 beklenen adet günümde kan vereceğim. kimyasal veya düşük olmaması için çok dua ediyorum
Maşallah bebise sağlıcakla gelsin annesinin kucağına 😍

Kızlar benim bu zamana kadar kan tahlilim hep 0.1 çıkar şaşmaz bu defa 0.9 çıkmış bir hareketlilik olurmu sizce
Kuzum adetine daha var sanırım. Ve yerleşme kanaması yaşadığını düşündüğün bir akıntın oldu ya belki değer yeni yükselecektir. Ne ümitsizliğe kapıl ne de çok ümitlen. Bekle bakalım biraz daha 🌸

Kuzum adetine daha var sanırım. Ve yerleşme kanaması yaşadığını düşündüğün bir akıntın oldu ya belki değer yeni yükselecektir. Ne ümitsizliğe kapıl ne de çok ümitlen. Bekle bakalım biraz daha 🌸
Evet doktor cuma günü kan ver dedi eğer ondada değişimler varsa erken bir dönemde yakalamış olacaz gebeliğini dedi inşallah bakalım cuma verecem kanı

Merhaba kızlar bugun dr randevun vardı asılama için ekim ayında başlayacagız inşaallah eşimdede bendede bir sorun olmadıgını normal gözüktüğünü söyledi amh1.75 tekrar amh bakılacak kontrol sırasında sagda 7 solda 4 yum var dedi olumu konustu alttaki test sonucu 1 yıl öncesi ve bu bir yılda cok takviye aldık tekar aynı yerde test veremedik malezef iş dolayısı ile sonuclar böyle olup aşılamada pozitif sonuc alan var mı
Sonuc cok iyi normal hamile kalabilirsin esinin sonucuna gore sende sıkintı yoksa

İzmir şehir hastanesi tam bir pişmanlık. Uzmanlar bakmıyor onun yerine pratisyenler bakıyor hassas bi konuda olumsuz komusuyolar en nefret ettiğim şey ya direkt infertilite bölümüne yönlendirdi hiçbişeu yapmadı gün aşırı ilişki dedi kendim sordum yumurtalarımın durumu nasıl dedim hiç büyümüş bilmemne olmuş demiyor güzel diyor ilişki olsjn dedi o kadar şumu yap bunu yap veya şunu kullan fsh biraz sınırda dedi onada bişey bermedi hiçbişeyedw bakmadı

İzmir şehir hastanesi tam bir pişmanlık. Uzmanlar bakmıyor onun yerine pratisyenler bakıyor hassas bi konuda olumsuz komusuyolar en nefret ettiğim şey ya direkt infertilite bölümüne yönlendirdi hiçbişeu yapmadı gün aşırı ilişki dedi kendim sordum yumurtalarımın durumu nasıl dedim hiç büyümüş bilmemne olmuş demiyor güzel diyor ilişki olsjn dedi o kadar şumu yap bunu yap veya şunu kullan fsh biraz sınırda dedi onada bişey bermedi hiçbişeyedw bakmadı
Valla bacım devlet hastaneleri benim için 2 yıl önce bitmişti o yüzden çok yorum yapmak istemiyorum tam bir rezillik abidesi o hastaneler insan ölmeden ölüme götüren yalvararak iş yaptirdigimiz yerler 🤷‍♀️

Valla bacım devlet hastaneleri benim için 2 yıl önce bitmişti o yüzden çok yorum yapmak istemiyorum tam bir rezillik abidesi o hastaneler insan ölmeden ölüme götüren yalvararak iş yaptirdigimiz yerler 🤷‍♀️
Rezillikten başka bişey değil zorla hasta bakıyolar sanki para almıyolarmış gibi bi ilgilen ya muayene ol çık git bu kafadalar

Rezillikten başka bişey değil zorla hasta bakıyolar sanki para almıyolarmış gibi bi ilgilen ya muayene ol çık git bu kafadalar
Aynen öyle son gidisimde şehir hastanesine adetimin üçüncü günü gittim tahlilleri alsınlar diye bana dedi ki yarın sabah gel sabah gittim dedi öğleden sonra gel neyse dedim onuda öyle yaptım sonra da gittim dediki adetin bitince gel sonuçlara bakarız birde alttan muayene yaparım randevu alayım mı iki gün sonra 4 te gel gittim doktor yüzüme yüzüme dediki ben cikiyorum 🤣🤣🤣 siz benimle dalga geçiyorsunuz şunu yap şöyle gel böyle gel manyakmisiniz dedim çekti gitti cevap bile vermedi son gidişim o gün dü sonra sağlık sigortası yaptırdık
bu arada benim başıma gelen biter mi bitmez 🤣 beta baktirdik 70 lerde çıktı iki gün sonra tekrar kan vermek için kendi doktorum dediki sürekli burda vermek zorunda değilsin sağlık ocağında verirsin neyse e nabizdan baktım sağlık ocagima ismi yazan yere gittim bana dediler ki biz değil başka sağlık ocağı bakıyor gosteriyorum sistemde siz varsınız zaten evim karşısı yakın yani nasıl oraya verir diye kadın beni azarladı bende görünen bu git dedi ben zaten devlet mevzusunu kapatmıştım sağlık ocağı mevzusunu da toptan ordan kapattım . Bir idrar testine verdigimiz parayı beta hcg ye veririm ne uğraşırım diyerek çıktım ordan ve o gün kanamam oldu benim hamilelik bitti o yüzden sağlık sigortası yaptırın başka çözümü yok bu işin kalmadı

X