Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Aynen öyle son gidisimde şehir hastanesine adetimin üçüncü günü gittim tahlilleri alsınlar diye bana dedi ki yarın sabah gel sabah gittim dedi öğleden sonra gel neyse dedim onuda öyle yaptım sonra da gittim dediki adetin bitince gel sonuçlara bakarız birde alttan muayene yaparım randevu alayım mı iki gün sonra 4 te gel gittim doktor yüzüme yüzüme dediki ben cikiyorum 🤣🤣🤣 siz benimle dalga geçiyorsunuz şunu yap şöyle gel böyle gel manyakmisiniz dedim çekti gitti cevap bile vermedi son gidişim o gün dü sonra sağlık sigortası yaptırdık
bu arada benim başıma gelen biter mi bitmez 🤣 beta baktirdik 70 lerde çıktı iki gün sonra tekrar kan vermek için kendi doktorum dediki sürekli burda vermek zorunda değilsin sağlık ocağında verirsin neyse e nabizdan baktım sağlık ocagima ismi yazan yere gittim bana dediler ki biz değil başka sağlık ocağı bakıyor gosteriyorum sistemde siz varsınız zaten evim karşısı yakın yani nasıl oraya verir diye kadın beni azarladı bende görünen bu git dedi ben zaten devlet mevzusunu kapatmıştım sağlık ocağı mevzusunu da toptan ordan kapattım . Bir idrar testine verdigimiz parayı beta hcg ye veririm ne uğraşırım diyerek çıktım ordan ve o gün kanamam oldu benim hamilelik bitti o yüzden sağlık sigortası yaptırın başka çözümü yok bu işin kalmadı
İnsanlar insan olduğunu unuttu malesef

günaydın güzel anne adayları arkadaşlarım🌸 bu sabah da testimi yaptım an itibarıyla adetime 2 ya da 3 gün var. Düne göre yine koyulaşma var gibi görünüyor. İnnovitanın haricinde bu sabah bir de laboquick test yaptım. O daha silik çıktı ama yine de çift çizgi görüyorum🥹 beklenen adet günümde kan vereceğim. kimyasal veya düşük olmaması için çok dua ediyorum
Günaydın maşallah baya koyulaşmış😍. Heralde betanız bi 150-200 vardır
Yumurtalama takip ettiniz mi varmı taktikler değerlendirme sıklıgınız cokmuydu😬 mesela hangi günler daha değerli

Para için meslek sahibi oluyolar zekalarini bu yönde kullanıyorlar
Kesinlikle katılıyorum para için yaptıklarından işinide yapamıyorlar dinlemiyorlar anca sadece neyin var hemen tahlil git gel sürekli elinde birşey yok sorununun varlığından habersiz oluyor insan. Nasıl bir kuşak oldu vicdan merhamet yok. Ben sokaktaki kediyi gördüğümde bile selam veriyorum konuşuyorum allahın yarattığı bir canlı çünkü bizim ondan üstünlüğümüz yok. Allah sonumuzu hayır etsin. Mart ayında özele gittim 2 defa yumurta takibi ilaçlar 20 bin ödedim çalışıyorumda gidebildim. Niye devlete gidemiyormuyum çünkü orda hizmet yok

Kesinlikle katılıyorum para için yaptıklarından işinide yapamıyorlar dinlemiyorlar anca sadece neyin var hemen tahlil git gel sürekli elinde birşey yok sorununun varlığından habersiz oluyor insan. Nasıl bir kuşak oldu vicdan merhamet yok. Ben sokaktaki kediyi gördüğümde bile selam veriyorum konuşuyorum allahın yarattığı bir canlı çünkü bizim ondan üstünlüğümüz yok. Allah sonumuzu hayır etsin. Mart ayında özele gittim 2 defa yumurta takibi ilaçlar 20 bin ödedim çalışıyorumda gidebildim. Niye devlete gidemiyormuyum çünkü orda hizmet yok
Ya vallahi öyle mecbur bıraktılar ama sorsan sağlık sistemiyle ovunurler Vel hasıl kelam sağlık sigortasını yaptırın bir tek ilaçlara para verin

Yarın Sabah ilk idrarla yapabilirsin iki katına çıkmış olması gerekiyor, bazen kaset test daha güvenilir oluyor erken gebelik testine göre
Bir yarım saat oldu yapalı

Eklentiler

• 1000114615.jpg
    1000114615.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 23
X