Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Günaydın kızlar aklım karıştı sizin bilginize ihtiyacım var şimdi yumurtlama gününe bakarsak eğer bugün 17 günüm ama normal regl tarihim ayın 23 yani yumurtlamaya göre 3 gün gecikmedeyim normal regl gününe 8 gün var ve dün akşam 10 gibi akıntının içinde çok açık kahverengi akıntı geldi ve bidaha bişey yok normalde reglim bı anda ve koyu gelir önden az az gelip sonradan dökülme gibi bişey hiç yasamadim hani yerlesme kanaması mi dedim bugün kan verecem ama arada kaldım bana yardımcı olur musunuz

İlk gebelikte ben de yerleşme kanaması olmuştu belki öyledir kan verince bize de haber ver

Ne düzel bende 31 inde çatlama akıntısı yaşadım ama gebelik testlerinde hep negatif gördüm çünkü erken yaptım 11 inde yapmıştım negatifti . Üy yüzden regl günümü bekliyorum
Bendede hep negatif cikiyo o yüzden kan vermek istiyorum yıllar sonra yeniden bir evlat sahibi olmak istiyoruz o yüzden 3 aydır deniyoruz ama malesef

Günaydın hepimizin hayırlı haberler aldığı bir gün olsun arkadaşlarım. Dün sabah 2. testimi paylaşmıştım bugün 3.sünü paylaşıyorum biraz daha belirgin oldu gibi geliyor bana. Adetime 3-4 gün var inşallah gecikme olur ve kan tahlilinde pozitif bir sonuç görürüm

Eklentiler

• IMG_9548.jpeg
    130,6 KB · Görüntüleme: 26
Sen pozitifsin canım sağlıkla ilerlesin inşallah

Maşallah. Bencede pozitif. Beta değerinde 50 lerde çıkar gibi geldi bana. Kan ver bence

Hcg netleşince değer 100 ün üstünde oluyor . Maşallah inşallah güzel sonuçlar alırsınız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…