Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Yok şuan yaşamıyorum ama orda doğdum büyüdüm okudum evlenene kadar oradaydım canım
Yaa ne güzel çok şanslısın. Biz de oğlumun eğitimi için gitmeyi düşünüyoruz. Daha okula başlatmadım gerçi küçük 4 yaşına girecek
Kuzum benim 4 ay öyle oldu ya az az geldi 2 veya 3. Gün bitti 4 . Günü göremedim ki 5. Gün sürerdi

Aynen arada herşeyi unutmak iyi geliyor bende bu aralar hiç takmıyorum. Kız herşeyimiz aynı benimde ilk 2 gün çok olur ama bu ay baya azdı. Bence varya biz aynı anda hamile kalıcaz

Mevsimsel galiba kuzum ya. Artık takılmıyorum oldunda nasıl olursa olsun

Yaa ne güzel çok şanslısın. Biz de oğlumun eğitimi için gitmeyi düşünüyoruz. Daha okula başlatmadım gerçi küçük 4 yaşına girecek
Yok be hiç sevmem Avrupa'yı öyle pis oldu ki hele birde şimdi. Yani tabi eğtim filan onlar ayrı mesele ama yaşamak için gidilmez

Yok be hiç sevmem Avrupa'yı öyle pis oldu ki hele birde şimdi. Yani tabi eğtim filan onlar ayrı mesele ama yaşamak için gidilmez
Yasaklı madde kullanımı okullara parklara olan uzaklığı yaklaşmış galiba demi radarıma girince yakından takip etmeye başladım bende baya göçmen de alıyor artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…